Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evde akrep sorunsali - Beyoglu

Drall

Öne çıkan mesajlar

selam arkadaslar. bugun 1 2 cm boylarinda acik renkli bi akrep oldurdum evde, ev cihangirde zemin bile degil birinci kat. ne yapilabilir bunun icin belediyeyi mi ariyim ilaclamaci mi ariyim yoksa tum apartmani mi ilaclatmak lazim? yoksa bisey olmaz yeaaaa mi? ama yatak odasinda gordum hayvani ondan baya tedirginim. somya vardi altindaki esyalar cennet mi oldu acaba adama dedim baza alicam gozumu karartip o derece tirstim
Sosyal ağlarda paylaş

zehirsiz merak etme ama can yakar ari sokmus gibi sisirir belki biraz daha fazlasi, istanbulda oluyor akrep bende gordum, minikler catilarda kiremitlerin arasinda yasiyorlar bocek ilaciyla ya da uzerine basmka suretiyle oluyolar evini ilaclat olmadi kukurt ya da yanmis motor yagi oneriyorum bu ikisine yilan akrep fln gelmiyo
Sosyal ağlarda paylaş

said:

eve gecince.bulasik eldiveniyle yatagin altini.bosaltip.bakicam bi bakalim. cekyati falan da inceliyim salondaki

aboo. oralardan doğal yaşam alanı çıkabilir. ekosistem vardır orda. ve oradan çıkan ne olursa olsun asla ürkme. onları yenebilirsin. ve mutlaka parmakların 112 acil tuşlanmış telefonun arama tuşunda olsun!111111111
Sosyal ağlarda paylaş

Çok uzun yıllar önce, daha çocuğum. Bir ahbabımızın Göztepe'deki evinde (11 katlı yeni bir apartmandı) her tarafı simsiyah akrepler sarmıştı. Böyle duvarlarda falan geziyorlardı. Yuvasını çatuda buldular. Heryeri kireçlediler, ilaçladılar da kökünü öyle kuruttular.

Bence hiç vakit kaybetmeden belediyeye haber ver. Bu arada önlem olarak da, kapı eşiklerine falan da kireç dök.
Sosyal ağlarda paylaş

Drall said:

selam arkadaslar. bugun 1 2 cm boylarinda acik renkli bi akrep oldurdum evde, ev cihangirde zemin bile degil birinci kat. ne yapilabilir bunun icin belediyeyi mi ariyim ilaclamaci mi ariyim yoksa tum apartmani mi ilaclatmak lazim? yoksa bisey olmaz yeaaaa mi? ama yatak odasinda gordum hayvani ondan baya tedirginim. somya vardi altindaki esyalar cennet mi oldu acaba adama dedim baza alicam gozumu karartip o derece tirstim

bizim cihangirde kaldigimiz ev kot farkiyla zemin katti, arka taraftan 2. katdaydik.
evi once pire basti, sonra bir adet akrep oldurduk ve evden ciktik.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...