Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nirvana

dark_dragon

Öne çıkan mesajlar

altın vuruş yaptıktan sonra pompalı tüfekle intihar etti.
bildiğim kadarıyla böyle bu tabiki yanılıyor da olabilirim.[signature][hline]Bana tepeden bakarsanız, bir aptal görürsünüz.
Bana aşağıdan bakarsanız, tanrınızı görürsünüz.
Bana tam karşıdan bakarsanız, kendinizi görürsünüz.
Charles Manson
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

abi pompalı yaa pff kotu olum..Ben olsam giderdim yuksek bi yerden atlardım sonra uçmaya çalışırdım bakalım uçabiliom mu diye
:):)[signature][hline]www.RankHosting.net
bilgi için msn: [email protected]
--- --- --- --- --- ---
$imdi Oyun SunucuLarına WebHosting Sponsorlugu...
--- --- --- --- --- ---

Saygılarımla

KJ.
Sosyal ağlarda paylaş

yaw ben gittim nirvana unplugged aldım
1.sarkılarının smells like teen spiritle uzektan yakında alakası yok
2.tarzları country gibi geldi bana
acaba bunlar akustik oldugu içinmiydi(unplugged abum nede olsa) ne bilim bide sozleri muhtesemdende ote
ve son olarak grupta adam gibi gitar calanlar yok kurtun muhtesem sesi olmasa grub bişi yapamazdı heralde[signature][hline]iyilerin :) dostu lay laya laa
kotulerin :hrr: düşmanı nihahaha
Sosyal ağlarda paylaş

trajedik kardeşim
Nirvananın unplugged albümündeki bazı şarkılar zaten Amerikan Folk ve country şarkılarının Nirvana ve Kürt Çoban yorumları.
Mesela Nirvana ve Kürtten nefret etsem de, oradaki The Man Who Sold The World parçasını ben bile severek dinlerim.

Diğer olayı da akustik olmasıdır, cıncıncın gitar yoksa, şarkıda bunalımlı Nirvana karakteri olmaz.

Metallica hepimizi o tür müziğe alıştıran ama aslında traş olan bir gruptur. İnanmazsanız kimlerden esinlenmişler bakın, hepsini biraz taklit ettiniz mi ortaya Metallica çıkıyor zaten. Kötüler demiyorum, daha kendilerine has olsalar ve para para para demeseler çok daha iyi olabilirlerdi diyorum. Ama bir çoğunun abarttığı kadar yoklar, şişirilmiş bir efsanedir metallica. Yine de sevsek de, bir Merciful Fate, bir Ozzy, bir Black Sabbath dinleyin, "beğeniyoruz, esinleniyoruz" dedikleri diğerlerini de dinleyin, ne kadar haklı olduğumu görürsünüz.[signature][hline]Denizden Esen Lodosa İnan, Hayallerinin Aşkını Ciğerlerine İşlesin.
Tüm Metalciler bir gün Led Zeppelini tadacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...