Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nirvana

dark_dragon

Öne çıkan mesajlar

foo fighters ve queens of the stone age kurulmazdı heralde:)
edit: olmadı qotsa'nın bateristi farklı olurdu ehe
[signature][hline]Bana tepeden bakarsanız, bir aptal görürsünüz.
Bana aşağıdan bakarsanız, tanrınızı görürsünüz.
Bana tam karşıdan bakarsanız, kendinizi görürsünüz.
Charles Manson
MSN:[email protected]

[Bu mesaj Heffer tarafından 19 Aralık 2004 20:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Heffer, 19 Aralık 2004 20:36 tarihinde demiş ki:

ehehh bencede[signature][hline]Chemical, 08 Aralık 2004 16:26 tarihinde demiş ki:
çok sular akmıyor ama görüntü sulu sulu parladı zaten gözler pikaçu gibi oldum lan
Sosyal ağlarda paylaş

Stormtroopers of Death'ten Billy Milano ne demiş:
Suicide must be never taken lightly, I have personally felt its effects. However, only a drugged out moron that is so assbackwards and spineless would kill himself because life is cruel, I got some news, life isn't cruel when you have ten million fucking dollars. Kurt Cobain was obviously a drugged out idiot who made as musch sense as his lyrics. Fuck him and Seattle-Die! Die! Die!

iyi de demiş walla.[signature][hline]I'm everdying, I'm everlost... Watch me all in flames!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Heffer, 19 Aralık 2004 20:36 tarihinde demiş ki:

+1
Bence çok kral olurdu görmek isterdim keske...[signature][hline]Kalhiae 25 Ekim 2004 23:41 de demişki:
kız evi ; naz evi..
forum yeri ; gaz yeri. :D

------------Blind Guardian--------------
Sosyal ağlarda paylaş

Kurt kesin kendini yer bitirirdi, iki albüm daha yapardı, kaybolurdu.
O kadar ciddi uyuşturucu problemi olan ve süper başarılı adam yok ortada hiç.
Evet, Courtneyi öldüreceği kesin, aslında öldürse miydi keşke diye düşünmeden duramıyor insan.
Metallica da geçilecek grup da.... Peeeh...[signature][hline]Denizden Esen Lodosa İnan, Hayallerinin Aşkını Ciğerlerine İşlesin.
ÖDESER: Ödev Destek Servisi
Sosyal ağlarda paylaş

Kurt uyuşturucu için tam bir zaman kaybı demişti...Cidden yaşayacağı yoktu o herifin garanti bi şekilde ölecekti...En azından kendi kusmuğunda ölmedi (bkz. jimi hendrix d: ) Ayrıca unplugged konserinde David Bowie'nin "The Man Who Sold The World" unu muhteşem bi şekilde yorumladı ya o herif ölmedi kalbimde yaşıyo diyesim geliyor ve hatta diyorum :D[signature][hline]Close your eyes and imagine to be without
What we take for granted every time we open our eyes...
Sosyal ağlarda paylaş

cobain ile love boşanmış olurdu
velayet davaları çok konuşulurdu
cobain göbek bağlamış ortalarda gözükmeyen bi adam olurdu bayan grup elemanı gidip foo fighters ı kurardı

gibin :P[signature][hline]Sam, 15 Ocak 2003 22:29 tarihinde demiş ki:
mesela polymorph autocast ayarlanabilse
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Nirvana bu kadar ün kazanmazdı. Çok hızlı silinir giderdi. Alternatif gençlik "Kurt şöyle Kurt böyle" diye bilip bilmeden konuşup beni delirtmezdi. "amaa metallica dahaa güzeeel, bak reload albümünde...." "Yok yok nirvana daha güzeel, teen spirit" konuşmalarına maruz kalmazdım, özellikle de poptan başka müzik bilmeyen bir takım insandan, Metallica Türkiyeye ikinciye geldiğinde.

Gıcık olup dinlemediğim grup sayısı bir eksilirdi :) Mok var Nirvanada :)[signature][hline]Denizden Esen Lodosa İnan, Hayallerinin Aşkını Ciğerlerine İşlesin.
ÖDESER: Ödev Destek Servisi
Sosyal ağlarda paylaş

+1 ustteki mesaja

2. si kurt kendine ceki duzen vermeye karar verseydi de nirvana yaşayan bir grudge efsanesi olurdu çabuk tüketilen sub-pop-rock giderek iyileşirdi

foo fighters da gayet iyi bir grup bence...[signature][hline]I WANNA GET FREE!!!!

[Bu mesaj Quivalen-soth tarafından 19 Aralık 2004 23:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Metallica bu son albümüyle zaten çoğu insanı hayal kırıklığına uğrattı...
herneyse kurt ölmeseydi bence tekrar eskisi gibi devam ederlerdi..gençlik bunalım şarkılarıysa herzamanki gibi popüler olurlardı...ama bi de şöle düşünün kurt öldükten sonra bi kahraman/efsane oldu...bu kadar özlenmez şarkıları bu kadar tutkuyla dinlenmezdi..Bence :)[signature][hline]I thought it would be nice to lie down and close my eyes
It never occurred to me that I am already asleep
Sosyal ağlarda paylaş

belki mide sorununa bir çözüm bulur, onun verdiği acıları dindirmek için kullandığı uyuşturucudanda tedaviyle kurtulurdu.
metallica yapar metalini zirvededir geçilmez.
nirvana grunge.ı başlattı yol çizdi.kurt dahi bi adammış bence müzik konusunda.geçilmez.
metallica-nirvana=aynı kulvara giremez.[signature][hline]alea iacta est...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...