Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Emre Aşık Beşiktaş'ta....

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

Szass adam gibi adamlar transfer edilsin futbolculuk yerine başka işlerle uğraşanlar değil.

Beşiktaş a Ergün Emre gelsin ağızımızı açmayız çok iyi adamlar.
Ama Arif e beşiktaş forması yakışırmı? Vedata bu forma yakışırmı yakışmaz! Ben bir bjkli olarak böyle görüyorum.

Msela gs li olsam bjk den ilhan ahmet dışında herkesi isterdim takımıma.
Adam gibi adamlar transfer edilsin çirkef insanlar değil.[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

açıkçası siz nasıl kendi aranızda futbol oynuyorsunuz bilmem ama ben kendi adıma, hani 'pis' diye tabir edilen türde oynarım

kimsenin görmeyeceği şekillerde ayaklara tekme çalışırım, üstündekini çeker yere düşürtürüm, artisliğin alasını yapar penaltı yaptırırım, hakeme ölümüne laf atarım eğer varsa, en az 1 sarı kartta görürüm hakemliyse maç

şahsen böyle oynayan futbolcu benim takımımda olduğu sürecede hiç derdim tasam olmaz, hatta izlemeyi severim

sizin futbol anlayışınız nasıl ki ?[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 02 June 2003 22:54 tarihinde demiş ki:
açıkçası siz nasıl kendi aranızda futbol oynuyorsunuz bilmem ama ben kendi adıma, hani 'pis' diye tabir edilen türde oynarım

kimsenin görmeyeceği şekillerde ayaklara tekme çalışırım, üstündekini çeker yere düşürtürüm, artisliğin alasını yapar penaltı yaptırırım, hakeme ölümüne laf atarım eğer varsa, en az 1 sarı kartta görürüm hakemliyse maç

şahsen böyle oynayan futbolcu benim takımımda olduğu sürecede hiç derdim tasam olmaz, hatta izlemeyi severim

sizin futbol anlayışınız nasıl ki ?[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz

fb li serhatı tarif ettin tam[hline]There is only one way to come into this world , but so many ways to leave...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben lig maçlarında çoğunlukla böyle oynarım.Ama aşırıya kaçmadan abartmadan.
Ama Arif in yeteneğine diyecek lafımız yok.
Fakat Arif in karakteriyle Ergün nün karakterini bir tutamassın.

Saha içersinde olur tabiki ben saha içinde yaptıklarından bahsetmiyorum yapılan yorumlardan bahsediyor. Sahanın içi dışını bir görenlerden bahsediyorum.
Galatasaray ın altyapı hocası vardır Ümit hoca diye belki tanırsınız.Hala duruyormu bilmiyorum ama.Galatasaray ile yıldız maçlarına çıktığımızda soyunma odasına gelirdi maçtan sonra kavgalı olanları yan yana getirir "sahada olan sahada kalır olm siz daha burda böyle yaparsanız profosyonel olunca ligde napıcaksınız?" derdi.
Her takıma bunu uygularmış.

Futbol içersinde türlü rezilliği yaparsın ama insan olup yaparsın.
Sen bjk-gs maçında Ümit Karan la Volkan a futbolcu diyebilirmisin? Yaptıkları hareketleri sonrasında?[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 02 June 2003 20:15 tarihinde demiş ki:
ahmet yıldırım'ıda sinan engin lucescu ilk geldiğinde galatasaray'a aramış 'lucescu seni oynatmaz bu takımda sevmiyor seni gel bize' demiş, ali dürüstte izin vermiş o yüzden gitmiş
o olay öyle değil :)

ahmet yıldırıma adını unuttuğum galatasaraylı bi yönetici "bjk dan seni istiolar, biz seni vermek istemiyoruz hoca da seni istiyor ancak ayıp olmasın diye bir görüş" diyor.görüşmede ahmet yıldırım sinan engin e "hocam da beni istio memnunum gs de kalcam yönetim de istio diyo".sinan engin in cevabı : "seni ne hocan ne de yönetim istiyor, X beni arayıp seni satmak istediğini söyledi".X işte o adını unuttuğum yönetici.ahmet yıldırım da bunun üzerine beşiktaşa gelio.

çok yalan yani dediğin.gerçi aksini yazsan şaşardım.ahmet yıldırım pek sıcak bakmamış, bu adam beni hiç oynatmaz diye düşünmüş ancak sonra luce onu bol bol oynatınca yanıldığını anlamış.[hline]I'm going to paint a picture.A picture with a twist.I'll paint it with a razorblade.I'll paint it on my wrist.And if I paint my picture right.A fountain will appear,.And through this little fountain.All my troubles disappear.
Sosyal ağlarda paylaş

bazı futtbolcular wardır çirkeftir takımının kazanması için yapar bunu ama genede az sevilir

bazı futbolcular wardr çirkeftir ama sevilir

urza senin deiiminle pascal 2. sine bağlıdır
ayrca o çirkef deildir...
hırçındır ikisi farklı kavramlardr
sen pascalın çirkeflik yaptıını gördnmü?
harbiyeci adam kodumu herkesin önünde koyuyo
yaptmı bişey herkesin önünde yapıo...[hline]There is only one way to come into this world , but so many ways to leave...
Sosyal ağlarda paylaş

Urza ortamı germe :P
İlk defa hakaret olmadan tartışıyoruz şaşırdım :=)

Black O konuda haklısın bende istemem takımımda serhatı mesela , ama alırlarsa takıma desteği keserim şeklinde olmaz tepkim , nasıl bülent akın sahaya çıktığında tüm stad genemi bu adam diyordu olay yerine serhatada aynısı olur sonra kendi geri gider zaten :=)

Nukem sende sevmediğin futbolcuları yazmışsın ama Zago yokmu aralarında ? Sizin takımınızda olunca gözüne batmıyor mu yoksa :=)

Ayrıca sahada olan sahada kalır , bende futbolu çok sert oynarım , tutarım çekerim , vesaire ehe lisede en azından defanstım böleydi durum...

Volkanla Ümite gelince Ümit hayatında ilk defa kırmızı kart gördü bunu göz ardı etmeyin her insan 40 yılda bir zıvanadan çıkabilir , ama Ergün var neden çıkmıyor ehe zaten ona sölicek bişi yok :=)
Sosyal ağlarda paylaş

çirkef futbolcu dediğimiz kesim insanın kendi takımında olunca göze batmıo.rahatsız olmuosun.
mesela zago ya çirkef gözüyle bakamıyorum, ancak öyle davranışları var.
alışkanlık gibi birşey.[hline]I'm going to paint a picture.A picture with a twist.I'll paint it with a razorblade.I'll paint it on my wrist.And if I paint my picture right.A fountain will appear,.And through this little fountain.All my troubles disappear.
Sosyal ağlarda paylaş

ilhan nouma sergen bunların çirkef olmasına her zaman karşı çıkarım. bunlar böyle gizliden gizliye hakem bakmıyorken koymaz herkesin önünde yapar yaparsa. ilhan aşırı sinirlenir ama şimdiye kadar ilhanın dirsek attığı tekme attığını gördünüz mü? arada sırada sert faul yapar ama bunlar hep kendine hareket yapıldıktan sonradır ve genelde kartı görür :)

nouma da öyle yaptı mı herkesin önünde yapıyor gizlisi saklısı aman hakem görmesin şlu takıma zarar vereyim demiyor.

zagoya gelince zago sevmediğim tiptir. zaten sevmediğiniz oyuncu adlı topoicte belirtmiştim isteyen bakabilir :)

ancak hakkını vermek lazım son maçlarda bir pisliğini gördünüz mü? belki sarı kart sınırında olduğundandır ama belki de uyarlılarla düzelmiştir seneye göreceğiz.

bu arada biri demiş defans oyuncuları genelde böyle oluyor diye kimdi hatırlamıyorum. evet genel olarak bakınca böyle hep defans oyuncuları çıkıyor ama benim en sevdiğim defans oyuncularınadn biri ronaldo adamınb pisliğini görmedim ben ve gayet de iyi bir defans[hline]Nice 100 yıllara Beşiktaş
Sosyal ağlarda paylaş

Urza her hafta ingiltereye gider
süper bilir o
tapıyoruz kendisine

eehehe :)[hline]I'm going to paint a picture.A picture with a twist.I'll paint it with a razorblade.I'll paint it on my wrist.And if I paint my picture right.A fountain will appear,.And through this little fountain.All my troubles disappear.
Sosyal ağlarda paylaş

nouma ilk sensinde bjk de yaptıı sertlikler dışında futboluylada beenildi bu unutulamaz...
bizden gidince gs fb hepsi almak istedi ...

bülent çirkefin kralı vedat öle ayıriim derken ısırmalar filan
serhat öle ahmet öle

seyirci görüo die çirkef olmicak deil ya
seyirci top nerdeyse oratya bakar
o zaman nie maça gidio futbolcuların tipini hareketlerinimi incelicek maçta oturup ahah

ingillizler noumayı neden sevsin?
mills e patlattı diemi
adam kabadayı gibi çıktı nouma yapştrdı tokadı herif süt dökmüş kediyue döndü ahah helal olsn

hakeme bile saldrdı hagi aldıı ceza komikti...
ümit ilk kırmızısını gördü belki ama öle görmemeli bi oyuncu sırf yumruk atmadı ayrıca tabanla tekme attı tümere

zago tam bi porfösyönel kızdrııo sonra kaçıo adam uyuz oluo wuruo yiyo kartı

ama ben en çirkef futbolcu olarak serhat la bülenti seçerdm...
bülent herşeye itiraz yuh be
juve - mila maçını izleyenler dikkat ettimi bilmem ne fauller oldu 1 itiraz bile edilmedi güldü geçti futbolcular bülent olsa allaah görme orayı...[hline]There is only one way to come into this world , but so many ways to leave...
Sosyal ağlarda paylaş

bakalım gs borç batağında ne transferler yapacak onlarda artık takımı hacılar erciyes sporlaştırırlar...bjk takımı gsleştiriyo ya(mephistoya göre tabii...) Allah bilironlarda fiorentina gibi 3. lige düşerler o ruhsuz başkanla.[hline]Fenerbahcelilerin 55bin sosislisini kesip yemekle suçlanan ve aynı zamanda bjk'nin galibiyetine sevinen siyahlı beyazlı alacalı bulacalı sevimli ihtiyar mahlukat!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Alın size çirkef nouma !

FLAŞ...FLAŞ...PASCAL FUTBOLU BIRAKTIĞINI AÇIKLADI

BEŞİKTAŞ'IN ŞAMPİYONLUK KUTLAMALARINA ALINMAYAN PASCAL NOUMA SESSİZ SEDASIZ İSTANBUL'DAN AYRILDI. PASCAL, HAVALİMANINDA ÇARPICI AÇIKLAMALAR YAPTI.

PASCAL NOUMA, İSTANBUL ATATÜRK HAVALİMANINDA YAPTIĞI AÇIKLAMADA ''BEN SADECE KUTLAMALARIN ÇOŞKUSUNA ORTAK OLMAK İSTEMİŞTİM.ANCAK KİMSEYE KIRGIN DEĞİLİM. ANCAK KARAR VERDİM; FUTBOLU BIRAKTIM. BEŞİKTAŞ'I VE TARAFTARLARINI ÇOK SEVİYORUM'' DEDİ.

Helal olsun bu adama!

Büyük Beşiktaşlı. ...[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 03 June 2003 15:29 tarihinde demiş ki:
Alın size çirkef nouma !

FLAŞ...FLAŞ...PASCAL FUTBOLU BIRAKTIĞINI AÇIKLADI

BEŞİKTAŞ'IN ŞAMPİYONLUK KUTLAMALARINA ALINMAYAN PASCAL NOUMA SESSİZ SEDASIZ İSTANBUL'DAN AYRILDI. PASCAL, HAVALİMANINDA ÇARPICI AÇIKLAMALAR YAPTI.

PASCAL NOUMA, İSTANBUL ATATÜRK HAVALİMANINDA YAPTIĞI AÇIKLAMADA ''BEN SADECE KUTLAMALARIN ÇOŞKUSUNA ORTAK OLMAK İSTEMİŞTİM.ANCAK KİMSEYE KIRGIN DEĞİLİM. ANCAK KARAR VERDİM; FUTBOLU BIRAKTIM. BEŞİKTAŞ'I VE TARAFTARLARINI ÇOK SEVİYORUM'' DEDİ.

Helal olsun bu adama!

Büyük Beşiktaşlı. ...[hline]bla bla bla ...

ALDIMI ŞİDMİ TÜM TÜRKİYE CEVABINI ULANNNNNN

FRANSA'DA DOĞDU
BEŞİKTAŞ'LI OLDU
HELAL OLSUN SANA
PASCAL NOUMA
PASCAL NOUMA

ooooOOO ooo ooOOOOOOOOOOooo[hline]Camelot Knight
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...