Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uo için adam dövmek :)

kermit

Öne çıkan mesajlar

said:
StRencher, 02 June 2003 19:33 tarihinde demiş ki:
Yok abi,
Bizim ülkenin Delikanlısı adam olmaz.[hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel

aynen abi ya nedir bu bu kadar mı düştük yani g..u ..klu bi oyun için adam dövmek felan nedir yani varya görseler gülerler yani ciddi ciddi
bu adamlar bunun hala bi oyun olduğunu kafalarına yerleştirememişler galiba. Bunların kafalarına başka bişey yerleştirmek lazım ama...[hline]wrak wrak wrakkkkkk
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Llama, 02 June 2003 19:37 tarihinde demiş ki:
onlar ultıma ıle real hayatı karıstıran ınsanlar pardon hayvanlar[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Çünkü;Yürüyor Umudun Ordusu,Umutsuzluğu Kurşuna Dizerek...
Metall Ethlos & Athelas Ethlos

hll iyi söyledin valla[hline]wrak wrak wrakkkkkk
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kermit_frog, 02 June 2003 18:29 tarihinde demiş ki:
said:
Absolut, 02 June 2003 18:27 tarihinde demiş ki:
Seni nerden bulacaklar ki?[hline]Kalplerdeki Kaymak

Asli

bilmem arkadaşlar klavye delikanlıları genelde biz bunları bu başlık altında topluyoruz :) biliyom yerini dedi[hline]wrak wrak wrakkkkkk

sende inandın mı hemen?[hline]_K_SeD_ saygıyla sunar...
Don`t trouble trouble till trouble troubles you!
kyle:Ooo BABA hoşgeldin...
baba:hoşbulduk,hoşbulduk...
kyle:BABA sen ingilizce biliyon mu?
baba:Benim kafamı bozmayın.!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
De-Jeavu, 02 June 2003 19:38 tarihinde demiş ki:
said:
kermit_frog, 02 June 2003 18:29 tarihinde demiş ki:
said:
Absolut, 02 June 2003 18:27 tarihinde demiş ki:
Seni nerden bulacaklar ki?[hline]Kalplerdeki Kaymak

Asli

bilmem arkadaşlar klavye delikanlıları genelde biz bunları bu başlık altında topluyoruz :) biliyom yerini dedi[hline]wrak wrak wrakkkkkk

sende inandın mı hemen?[hline]_K_SeD_ saygıyla sunar...

inanmaktan değilde arkadaşlar baya ciddiydi yani hatta burda kalacaları yerleride varmıymış felan bi otelde tanıdıkları varmış felan diyolardı :)[hline]wrak wrak wrakkkkkk
Sosyal ağlarda paylaş

BI daa derlerse
hic insiyatifini bozmadan
otobusden indiginiz anda
bu UO dunyasinda ezildigfiniz kadar eziliceksiniz de :)[hline]Dark-dr adli adminimiz zamaninda demiski...
kadin erkek demedim
eglendim bunca zaman
darkim dereyim demedim
ibnelestim muntazaman...

sonra ne oldu ise oldu
u donuslerinde seni bekler oldum
x kisisiyim artik isci problemlerinin...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bırak ne derseler desinler sende onlara meydan oku.İki araba adamla mı dövüceniz beni burda falan de.Ama hepsi bol keseden sallıyo boşuna telaş yapma.[hline]_K_SeD_ saygıyla sunar...
Sosyal ağlarda paylaş

Nbl da oynarken heriflere küfür etmiştik. Forumlardan bana hakaret ettiler. Arkadaşın accoutunu hacklemişler icq dan birde "hahaha aldık biz böyle yaparız ederiz" diyorlardı.
Sonra ben davet ettim buraya.
Beşiktaşta Kazan ın arkasına çağırdım orada bir cafe var.
geldiler ve gittiler.
!Finished!

Ya bu herifler mal ya işleri güçleri yok kendilerini bişey zannediyorlar.Adam bana forumlardan "çarşıdan şunu tanıyorum bunu tanıyorum silahla gelicez deşicez" diyordu.Geldi çarşıdaki arkadaşlarla tanıştırdım kendisini pek bi kaynaştılar.
Anlamıyorum insanların işi gücü yokmu yada dayak yemeyemi hasretler nedir? 2-3 piksellik bir oyun için kavga çıkartıyolar salak bunlar salak!
Sanal ortamda küfür yedim diye işim gücüm yok buralardan gidicem ankaralara adam arıııcam.
Adamlar bide ankaradan istanbula geliyorlar 3 araba :)[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

Yazık ya abilerinden duyuyorlar böyle kavga ettik zart zurt diye biz napsak biz napsak giriolar ultima'ya "ah lan ne yazmıştı hüso abim" diyip mesajlardan buluyorlar aynısını yazıyorlar...
"seni var ya seni..."
"ne diyon olm hızlı ol..."
"dur ya mesajı sildim yanlışlıkla..."[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

Muhahha.Ben ne adamalr gördüm nebulayı cafede oynarken.Birgün pkdan kaçıyorum son hız.Adam mage tam büyü atacakken hide olup fizzlelatıyom büyüyü.Adam beni brit teroryty civarlarında kovalıyor.O sırada yan masadan aha gene kaçtı sesleri falan duyuyorum ama...Bir ara arayı iyice açtım kurtuldum heriften derken yan masadan yok bu böyle olmucak lafını takiben bir anda ekranımdan geçen bir fırtına gelip beni kesti.Yanıdmaki elemanın ekrana baktım.(adam 14 yaşında ve benim yarım kadar bile değil)Herif benim cesedi lootluyor.Alttada speed açık.O beni farketmedi.ahaha nası kestim salak yazdı.Sıkı kaçtığım için birkaç küfür etti(sesli olarak)Bende yanına bak yazdım.Bu anlamadı.Bende oyunda değil gerçekten yanına bak dedim çocuğa.Ayağa kalkıp kafasından tuttum ne lan bu dedim speedi gösterip.Birden adam beni resledi tüm eşyalarımı geri verdi ve birkaç saat özür diledi:DSiz düşünün:D
Haa birde bir arkadaşın arkadaşının accsini hacklemişler.Bu adamın şifresinide ben öğrenmiştim(arkadaşım bir ara girmişti bnim bilgisayardan hesabada:D)Gece oyundayım.Adamın karakteri geldi yanıma.Ana avrat saydı.Gel lan yarın cafenin oraya dedi.Bende iyi gelirim.İşte şu saatte orada ol dedim.Ulan göreceksin arkadaşlarımla seni fena benzeticez dedi bu gene.Bende iyi geceler diyip kendi işime döndüm.(o sırada savaş vardı loncaların.Başkan yırtınıyor icqdan neredesin diye)Ertesi sabah gittim cafeye.Bizim uocu takımı orada.Çoğu 2 yıllık falan arkadaş.Cafe müdavmleri.Sonra bir adam geldi içeri.Selam verdi falan.Bende o sırada başka karakterle oynuyorum.Herkesin ekranına baktı.Sonra döndü aynen şöyle bir laf"Solufain diye bir it var.Akşam fena benzettim adamı.Bugün dövücem dedim.Akşamki laflardan sonra hayatta gelemez ama gelirse yardım edermisiniz?"dedi.Bizim takım bana bakıyor.Bu herif daha yeni takılanalrdan cafeye.Ben hemen"Ne demek ya sen bizdensin.Gelsin göreceği var"dedim.Ehuhahah falan yaptı bu.Saat 1 e kadar oturduk orada Solufain ortalıkta yok hala.Oysa o saate kadar gelmeliydi:P Adam hafif gergin ama saate baktıkça sırıtıyor.Bir süre sonra"hahaha.Dedim ya akşam fena korkuttum herifi.Gelemedi işte"dedi.O sırada bizim arkadaş daldı ortama.Bunu gördü ilk.Sonrada beni gördü."Ooo Samet anlaştınız galiba"dedi.Adam birden durdu.Adımı biliyor oda arkadaş söylemiş:)Dndü bize"Kim lan o?"dedi.Ben hemen sırıtarak elimi kaldırdım.Herzamanki tanıtımımı yaptım(biriyle tanışırken Solufain Despana saygılarını sunar derim Uoda)Bu herif durdu etrafına baktı.Bende hiç bozuntuya vermeden"Eee arkadaşların beni dövmeyecekmi?"dedim.Yalnız olsam belki saldırır ama yemedi böyle bizimkiler etraftayken. Yani böyle kendini bilmez adamlar dolu.Ama genede sen yanıdna bir katana bulundur.Ne olur ne olmaz:D[hline]We are not murderers.We are business man
Soldatda Bishop diye bir beceriksiz görürseniz bana bakıyorsunuz.Tepenize bomba yerseniz özür dilerim:D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...