Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İyice içine s.çtınız patinin

Edriel

Öne çıkan mesajlar

Eskiden troller eglendiriyordu simdi zeka kirintisi icermedigi icin tiksindirtoyor diyorum. Niye millet herşeye ağlanıyor diyor ? Dur tahmin ediyim: ölen beyin hücreleri yüzünden bağlantı kuramıyor heralde. O kadar kalitesizliğe herşeyi kestirip atmaya ya da saçma sapan kalıplara sokup g.tünden anlamaya alışmış ki ... neyse adam akıllı 2-3 yönetici mantık çerçevisinde ama baymadan kurallar getirmediği sürece cacık olmaz daha burdan.

Bir de sene 2014 hala BÖYÖNMÖYÖRSÖN ZÖRLÖ TÖTMÖYÖRLÖR cular -.- /epicfacepalm.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

He saydıklarımın tümünü sana cevap olarak yazdigimi dusunuyorsan ozellikle zeka ile ilgili olanlari diyebilcek birseyim yok. Neyse amaç sen değilsin sen sadece bir tanesisin. Neyse ben fikrimi belirttim şuanki genel durumla ilgili kişisel bir derdim yok eskiden guzeldi simdi acikca b.k gibi forum fazla taktigim bir seyde yok olurda 2-3 kişi ciddiye alip gelisme gosterir belki kalin saglicakla ben kactim manisa da karakuvvetleri beni bekler...
Sosyal ağlarda paylaş

Edriel said:

He saydıklarımın tümünü sana cevap olarak yazdigimi dusunuyorsan ozellikle zeka ile ilgili olanlari diyebilcek birseyim yok. Neyse amaç sen değilsin sen sadece bir tanesisin. Neyse ben fikrimi belirttim şuanki genel durumla ilgili kişisel bir derdim yok eskiden guzeldi simdi acikca b.k gibi forum fazla taktigim bir seyde yok olurda 2-3 kişi ciddiye alip gelisme gosterir belki kalin saglicakla ben kactim manisa da karakuvvetleri beni bekler...

ben sadece sene 2014 e alindim alinmak ta degil bana yazmissin zaten baskasi yok yani
/popcorn
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...