Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3 SENE BOYUNCA VERDİĞİM RAHATSIZLIKTAN DOLAYI ÖZÜR DİLERİM

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

Ah bi de eliniz kadar beyniniz de çalışsa.

kardeşim dünden beri yazıyoruz. Kimsenin buna itirazı yok.

İtirazımız, sen onun kankası, öte öbürünün yalayıcısı, biri diğerinin yaveri muhabbetine.

Anasını satayım. 11-12 yıldır patideyim, kimsenin de beni kayrdığını görmedim. Buna ihtiyaç da duymadım. Çünkü kurallara uydum. Uymadığım zaman da banlandım. Ama kalkıp da hiç bir idareci benim küfürümü silip beni kollamadı. Hiç kankama gidip "Abiii benim banımı kaldırsana" diye ağlamadım.

La kardeşim bu kadar mı zor koyulan kurallara uymak. ayrımcılık yapmamak?

Zorsa, kaldırıp tüm kuralları, vahşi batı gibi takılsın millet.

Biri demiş ya, İnci'ye benzemeye başladık diye.

Koyverin gitsin, kime benzeyecekse benzesin ozaman.
Sosyal ağlarda paylaş

Kermit'in söylediklerinin meali: Burası bizim forumumuz, kendi aramızda istediğimiz gibi at koştururuz. Küfrederiz, şakalaşırız, kuralları çiğneriz. Ama aynılarını siz yapamazsınız çünkü bizden değilsiniz.

Türk insanı kadar kardolaşan başka millet var mı acaba merak ediyorum ya. Forum değil bizim köyün kıraathanesi diyor adam açık açık.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben yeni üyelerin dışlanmasıyla ilgili konuşuyodum kermitin yaptığı muhabbetle alakam yok. Hak da veriyorum o muhabbete.

Exodous sen de her postuna ya "liseli misiniz?" ya da "beyniniz çalışmıyor benimki gibi" diye başlayıp sonra benim zihniyetim insanlara ağır geliyor, beni kaldıramıyorlar banlanıyorum diyen bir adamsın. Nasıl bir insansın anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

burda kimseyle muhabbeti olmıyan etmiyen bi sürü adam var, yıllarcada banlanmadılar etmediler kimseninde kankası falan değiller.

benim içinde "banlamıyalım laa" diyicek birileri vardır modlar arasında ama hiç bi zaman buna gerek kalmadı kac yıl oldu unuttum.

geciniz yani kanka manka ayaklarını
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

Ben yeni üyelerin dışlanmasıyla ilgili konuşuyodum kermitin yaptığı muhabbetle alakam yok. Hak da veriyorum o muhabbete.

Exodous sen de her postuna ya "liseli misiniz?" ya da "beyniniz çalışmıyor benimki gibi" diye başlayıp sonra benim zihniyetim insanlara ağır geliyor, beni kaldıramıyorlar banlanıyorum diyen bir adamsın. Nasıl bir insansın anlamadım.

Look at the mirror.
Sosyal ağlarda paylaş

JestersTear said:

Kermit'in söylediklerinin meali: Burası bizim forumumuz, kendi aramızda istediğimiz gibi at koştururuz. Küfrederiz, şakalaşırız, kuralları çiğneriz. Ama aynılarını siz yapamazsınız çünkü bizden değilsiniz.

Türk insanı kadar kardolaşan başka millet var mı acaba merak ediyorum ya. Forum değil bizim köyün kıraathanesi diyor adam açık açık.

Bi insan okuduğunu bu kadar mı anlamaz. Kardeş ateşi kıs aklının dibi tutmuş
Sosyal ağlarda paylaş

Bu eski birbirleriyle kanka üyeler toplaşsın bir araya, desin ki bak burası bizim köy kıraathanemiz sizler de bu kıraathaneye gelen yabancılarsınız, bizim sizlerle başşak geçme hakkımız var, istediğimiz gibi kural çiğneme, küfretme, adam kayırma hakkımız var, ama sizin yok. Bunu kabul edecekseniz bu forumda kalmaya devam edin.

Böyle bir beyanat yapılsın da artık herkes rahatlasın. Resmiyete dökelim zaten ortadaki şeyi. Yorgan gitsin kavga da bitsin.

Dipnot: Paticikte son zamanlarda farklı kullanıcılar tarafından paticik'in adalet sistemi ve yapısının eleştrilmeye başlanması bile birşeylerin doğru gitmediğinin açık kanıtıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...