Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dunyanin en unlu hacker i

Infeqted

Öne çıkan mesajlar

En Iyi Hacker'ı tanırsak o en iyi hacker olmaktan çıkar.
Yanlız SmS ile GSM operatoru göçertmek Mitnick'e has birşeydir.

Kevin Mitnick en ünlüsü ama en iyileri bone'un dediği gibi tanınmıyanlardır[hline]"Here is wisdom. Let him hath understanding count the number of the beast: for it is the number of a man; and his number is 666."
Book of Revelation Chapter 13 Verse 18

Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
said:
BonePART, 03 Kasım 2003 00:14 tarihinde demiş ki:
kevin mitnick ayrıca iyi hacker deildir artık neden dersen
adam cunku kac senedir kullanamıyo bilgisayar[hline]BonePART - Pepelek Saplar Birliği OnursalBaşkanı ve Kurucusu
BonePART FriarHealSuxx of Hun - Kay Server - Level 50 Drunken Friaa
BonePART From Bestine - Tattoine - Kettemoor- Novice BE, Novice CH
Emaleth, 28 October 2003 20:39 tarihinde demiş ki:
ne de olsa burda admincilik oynayarak yaptığımız mastürbasyonun haddi hesabı kalmadı di mi? iki paragraf daha yazayım da namım yürüsün.
Emaleth, 29 October 2003 17:31 tarihinde demis ki:
ben firçayi ortaya attim, kimseye diil. hele ki bonecuuma firça niye atiim ki, kendisinin bi nevi hastasiyim :)

yahu ne alakası var be
unix tabanlı makinadan yapıyordur bunu zaten
5 senedede tamamen değişecek değilde
1 2 gün bakar
3. gününde eywallah der

bu arada hacker diye birşey yoktur
ve eğer varsada en büyük hacker BENİm[signature][hline]starcraft.mizzah.com
www.sylveria.org
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
Kobe, 01 Kasım 2003 07:18 tarihinde demiş ki:
keetle ya icindeki bir elektronik devreyi telefonda kullanıyordur

kettle da elektronik devre yok[signature][hline]Grandmaster Hamburger
evim evim güzel evim :)
Sabaha kadar int olmayacakmış söylentisi üzerine
GE-TA, 30 Nisan 2004 21:56 tarihinde demiş ki:
Kovalara internet dolduralim o vakit. :-P
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan herkes bi yton şey yazmış ama aranızda mitnickin hayatının özetini okuyan yok sanırım?
mitnick bi gprs li telefonla pathfinderı değil ama istediği ehrhangi bir gsm operatörünü göçertebilir - ki smsle yapmıştı grpsle hayda hayda yapar.

Bone abi hadi 200 kat koruma olsun, mitnick denen adamda tanrı verdigisi bir açık görme yeteneği var. Ayrıca bu adam zamanında networke bağl ıolmayan bir bilgisayardan bilgi ele geçirmek için o binada birkaç at temizlikçi olarak çalışmayı göze alabilen bir adam, boş değil yani...

bence bundan sonra mitnick white hat hackerlık yapar büyük bir firmaya, parayı legal yoldan tokatlar
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
virüsleri wormları yazanlar zaten norton u yazan abiler
kurtulamazsın hiçbizaman
pc ni çökertip paranı alıp pcni düzeltip gene çökertiyolar
böyle gidiyor bu döngü[signature][hline]Grandmaster Hamburger
evim evim güzel evim :)
Sabaha kadar int olmayacakmış söylentisi üzerine
GE-TA, 30 Nisan 2004 21:56 tarihinde demiş ki:
Kovalara internet dolduralim o vakit. :-P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
OutTrader, 04 Mayıs 2004 10:53 tarihinde demiş ki:
hacker dediğin ünlü olmicak, gizliden gizliye yapcak işini.

o kendini ünlü yapmadı sende deli gibi hack yap çökert yakalan sende ünlü olursun ister istemez bana göre o adam ilah ama şimdi bıraktı bu işleri güvenlik elemanı oldu o ayrı[signature][hline]battle.NET TFT ¹.aka
battle.NET TFT ².aka
battle.NET TFT ¹.aka ==>>Active
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlaCk_DmC, 04 Mayıs 2004 16:20 tarihinde demiş ki:
Mitnick'in filmi vardı bi ara onu izlemiştim, etkileyiciydi.

Hackerli bi film bende izlemistim digiturkte sumu :

Cocuk sanal dünyada biriyle tanışıyo ve bu kadın çocuğu bi yeri hacklemeye zorluyo.Çocuk bi açıkla firmanın bi sistemini mi ne hackliyo sonra fbi lar harekete geçiyor.Bu diskete çekiyor disketi bi yere bırakıp yakalanıyor vs vs o mu ?[signature][hline]UoTr Sphere Scripting
Eski bir Çin atasözü der ki:
Chonk Sonk Tung,Chenk.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Daniel_Xavie, 04 Mayıs 2004 17:31 tarihinde demiş ki:
Cocuk sanal dünyada biriyle tanışıyo ve bu kadın çocuğu bi yeri hacklemeye zorluyo.Çocuk bi açıkla firmanın bi sistemini mi ne hackliyo sonra fbi lar harekete geçiyor.Bu diskete çekiyor disketi bi yere bırakıp yakalanıyor vs vs o mu ?

haha abi o filmi ben de izledim tam rezaletti. hackerı odaya kapıyorlar ama oda da nete bağlı bilgisayar var adam gidip onu kullanıyor lol
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 04 Mayıs 2004 01:44 tarihinde demiş ki:
unix tabanlı makinelerde yapılıyoda son 5 sene icinde kevinin baglandıgı direct modem hublarının hepsini kapandıgı internet uzerinden islenm yapıldıgı unix sistemlere 5 sene onceye gore 200 kat koruma geldigi ercegi war

son 5 sene içerisinde kusursuz olamaz hiçbirşey. Eğer bu adam IBM Micro sun gibi güvenlik uzmanı şirketleri bu hale sokabiliyor ve bu yeteneğe sahip ise 5 sene sonrada 1 ay evine kapanır , ne olmuş ne bitmiş bir bakar , ve hapisteki hayatının bir kısmını vidyodan izledim , kitap okumasına izin verilmiş adamın . yani bu amcamız hapisanede boş boş oturmadı , elinde internet ile ilgili kitaplarda vardı ...[signature][hline]www.scuniverse.com
www.scuniverse.com/forum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Asteroth, 02 Kasım 2003 20:04 tarihinde demiş ki:
Dünyanın en ünlü hackerı dünyanın en iyi hackerı değildir bence.Çünkü iyi hacker, yakalanmayan ,tanınmamış hackerdır.Ammavelakin hem ünlü hem de yakalanamamış hacker varsa başüstünde yeri var derim ben[hline]Aurora, 01 November 2003 18:43 tarihinde demiş ki:
Bizim mahallenin davulcusu Portnoy olacaktı...
Her gün oruç tutardım
aente, 11 July 2003 17:34 tarihinde demiş ki:
I am very şaşıring olayı..

tanınmadıktan sonra ününün anlamı ne ehehe[signature][hline]$aban matrix Revolutions
Deli333
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...