Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dunyanin en unlu hacker i

Infeqted

Öne çıkan mesajlar

gprsli telefonu anladımda ketıl ne alaka? Sanki "abi alakasız bi elektronik eşya ekliyelimde millet vauvv desin" havası va.
Bide kimdir, kimin nesidir bu arkadaş?[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

yaa... telefonla nasıl yapacak diye düşünmek yerine kettle ne işe yarayacak diye düşünüyorsunuz ya işte sır burada...

kendinizi telefonla nasıl olsa hackler diye şartlandırmışsınız kendinizi :)

olay kettle da değil telefonda... kettle kafa farıştırıcı
bakın benim bile aklım karıştı direk kettle olayına daldım[hline]Ve sen ben, değirmenlere karşı
Bile bile, birer yenik savaşçı
Akarız, derler gibi denizlere
Belkide, en güzeli böyle
Sosyal ağlarda paylaş

Sizde bana 1000000000 mermili minigun verin.birde ucak bileti.Birde olursa nescafe.,Hazir baslamisken birde ortaya salata alalim,
Gider o pathfinder i yapanlarida onlarin ulkesinide basarim
Dunyanin en unlu teroristi olur cikarim,[hline] turk frp yazarlarinin birle$tigi dunya
Hic bitmeyen Efsaneler (burasi)
Grim Fandango Turkish Fan Club
Kilicim ve ben ve kullanim

[Bu mesaj The_Guardian tarafından 01 November 2003 06:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Dandik bir Pringles Kutusundan Wireless Network leri dinleyebilecek bir mekanizma olusturan insanlar var unutmayin =) keetle ya icindeki bir elektronik devreyi telefonda kullanıyordur yada arkadaslarin soyledigi gibi gprs ten isini halledip keetle danda kahvesini iciyordur =) bu arada unutmayın arkadaslar son cikan java destekli telefonlara telnet,ftp,ssl protokollerini destekleyecek aplikasyonları ekleyebilmek gibi bir avantajınız var... bence ucuk birileri tarafından yapılabilecek birsey unutmayın mitnick in her türlü elektronik esyaya dokunması yasaktı ehe ne mantıgı var bilmiyorum ama yasakladıklarına göre vardır bir bildikleri =)[hline]Birer çoban olacağız.Senin için, Tanrım, senin için.
Gücümüzü senin elinden alıyoruz.
Ayaklarımız emirlerini rüzgar gibi yerine getirsin.
Akıtacağız sana doğru ruhlarla dolu olan nehirleri.

The Boondock Saints(1999)
Sosyal ağlarda paylaş

Adam bilgisayarı saymamış doğal olarak. İnternet çıkışı için gprs bile yeter demek istemiş, kettel'da söylendiği gibi kahve için. Fantazileriniz harika ama :)[hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]

(bkz: Quinthalus) (bkz: Qui)
Adaxe Wiabolih of Eclipse, Rifleman/CH
Liga Sonega of Bloodfin, Weaponsmith/Architecth
Sosyal ağlarda paylaş

dünyanın en ünlü hacker ı bildiğim kadarıyla mitnick
ki en iyi hack yapan ile en ünlü farklı kavramlar bence

bence yapamaz kimse böyle bişe
yiosa yapsın hodri meydan :P[hline]dom demiş ki : Actually I am really impressed with your fluid(!) english 'cause I don't expect much from a person who definitely can't get what I was trying to point out. Anyway Romanian isn't a very popular language these days moi recommander vous à apprendre Francais, oder deutsch, o italiano, ya da en azindan duzgun Turkce, LOL ki ne LOL.
Sosyal ağlarda paylaş

Dünyanın en ünlü hackerı dünyanın en iyi hackerı değildir bence.Çünkü iyi hacker, yakalanmayan ,tanınmamış hackerdır.Ammavelakin hem ünlü hem de yakalanamamış hacker varsa başüstünde yeri var derim ben[hline]Aurora, 01 November 2003 18:43 tarihinde demiş ki:
Bizim mahallenin davulcusu Portnoy olacaktı...
Her gün oruç tutardım
aente, 11 July 2003 17:34 tarihinde demiş ki:
I am very şaşıring olayı..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...