Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2014 FIBA Basketball World Cup Spain

souldarkorn

Öne çıkan mesajlar

ergin ataman prensi ender'den erken vazgeçebilse, hatta direkt vazgeçebilse 4. periyodun yarısında bu iş biterdi.

Bir oyuncu yıllardır bu kadar kötü olup, nasıl her düzen içinde mutlak olarak gereğinden fazla süre alabiliyor. Adamın kariyeri boyunca eksileri hep artılarını eze eze yok etti.

Keskin şutördü eskiden, artık o da yok. Cedi - Tunçeri - Sinan üçlüsü birlikte maçı çevirdi ama ödülü yine bu aldı.
Sosyal ağlarda paylaş

Adamların tek tip oyunu vardı. Tek tip, yaptıkları tek şey!

Sen bu takımı adamlar fiziken düşünce zar zor yenebiliyorsun.

Ben Ergin Ataman'a ve bu takıma gerçekten fazla umutlu bakmışım. Bunlardan harbi bir bok olmaz.

Bütün hazırlığı da sanki ABD'e karşı yapmışlar. O maç hariç savunma anlamında hiçbir bok yapamadık.
Sosyal ağlarda paylaş

miyaw33 said:

KuddusiMavra said:

Ya tamam ya devam hacı
iceriyi kapatıp dış atışa zorlayacaklar
hepsi girmeyecek 3luklerin

abi adamlar belkide dunyanın 3 lüğe dayalı oyun oynayan en önemli takımı.dış atısa zorlarsak 100 sayı yerız

aldık olm işte maçı
biriniz de delikanlı gibi abi 3 aşağı 5 yukarı senin dediğin gibi oynayıp yendik diyin B)-
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

miyaw33 said:

KuddusiMavra said:

Ya tamam ya devam hacı
iceriyi kapatıp dış atışa zorlayacaklar
hepsi girmeyecek 3luklerin

abi adamlar belkide dunyanın 3 lüğe dayalı oyun oynayan en önemli takımı.dış atısa zorlarsak 100 sayı yerız

aldık olm işte maçı
biriniz de delikanlı gibi abi 3 aşağı 5 yukarı senin dediğin gibi oynayıp yendik diyin B)-

Aldık abi maçı, sadece 3-5 kişi senin dediğinin tersini yaptı okadar, bench tamamen senin taraftaydi. Helal olsun
Sosyal ağlarda paylaş

@Miyaw33
Canım İstatistiklerde 13/22; 3luk atmış finlandiya
ribauntlarda, asitlerde , top çalmada, top kaybinda hep finlandiya nin onundeyiz.
yani sadece 3 sayılık atıp sokarak maçı alamamışlar.yok zaten böyle bir basketbol.
Ömer, emir, Kerem gönlüm uzun süreler aldılar.
Koçun tercihi bu maçta ender ve Sinana daha uzun süreler vermek olmuş. Sinan konusunda bayagi haklı, gerçekten çok iyi savunmus. Endere katilmiyorum.
son 1 dakika içinde kereme pas veriyorum diye yaptığı abuk subuk top kaybı yüzünden az daha maç gidiyordu. Bereket karşı takımın en iyi sutoru kopkonen 2 faul atışını sayıya çeviremedi ve emir sazi eline aldı da cenk o 3 lugu soktu ve biz yine takımın saçma sapan oyununu görmezden geliyoruz.
Savunma anlayışı aynen söylediğim gibi oynamışız.
Birebir dediğim gibi değil ama bu nedenle 3 aşağı 5 yukarı aynı oyunu oynamışlar diyorum zaten.
neyse ya.
bakalım bu aksam ne olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...