Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Izmir Tayfasi Okuyun

Vampire

Öne çıkan mesajlar

hmmm tekrar kimlerin geleceğine bakalımmm
Slayer
Eno
Justin
LevieMaxilack
Vampire
Othranx
LostKnight
Dantes
Slash
Kobe
Eşkiya (belli deil)
Radiant (balli deil)

baya olduk be. eheh.kimler 18 yaşından küçük beyler?? ona göre ayarlayalım.yani ben de 15'im.[hline]I never use my real name. I always use LevieMaxilack

[Bu mesaj LevieMaxilack tarafından 11 Aralık 2002 17:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya hala yer ve tarıh kararlastıramadık
Eno nunda dedıgı gıbı ne yazık kı yas daha 17 :( 1 sene sonra ıstedıgınız yere gıderız ama slayer senin bıraz daha beklemen gerekecek :P
neyse vampire sen bır tarıh ve saat soyle onun uzerınde oynamalar yaparak yerı ve tarıhı belırleyelım derım ben ne bılıyım baska turlu bır karara baglanacak gıbı degıl :)
Sosyal ağlarda paylaş

ehuehe Arkadaslar Asosyal lik konusunda bende varim ;-)
gununun %90 nı nı iste ve evde pc basinda geciren biri ne kadar sosyal olabilirse bende oleyim yani
bu arad yas problemi olduguna gore bar yerine cafe gibi bir yerler secmeliyiz
ve ustune ustluk bukadar kisi toplanmısken hala ortada bir tarih ve yer yok herkes uygun oldugu tarihi ve gitmeyi uygun gordugu yeri yazarsa bu olayi hizlandirmis olurus
(Ben Yazmiorum Cunku Benim Icin Hergun Ve Heryer Uygun)[hline]''Dünyayı büyük bir kum tepesinden görmek...ve cennetin vahşi çiçeğini...
avuç içindesonsuza dek tutabilmek...sonsuzluk saatinde gizlidir.''
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
eger yas ortalaması koyacaksanız bar olmaz cunku paticik e takılan 15,16,17 yasında ınsanlarda var ayrım yapılmıs olur ve hos olmaz. en ıyısı bır pastane veya gece sahılde sabaha kadar muhabbet.

neyse bulusursanız tanıyan tanımayan hereze selamlarımı iletiyorum.[hline]† Tek Rakibi Kendisi †
ZodyaG Admin
Scripter,Grafiker
ICQ=160053851
Volkan Polat
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...