Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gözlerimde yaş...

capul

Öne çıkan mesajlar

ben oynamayı bıraktım. pvp de karakterimi pvp 10 yapmak haricinde oyunda görmediğim tüketmediğim content kalmamıştı. oyunda hala buglar vs var. ama oynamaya engel değil. bazı arkadaşlar oyunun f2p kısmından başladılar gördüğüm kadarıyla. toplanmak sizin elinizde. tekrar söylüyorum siz bi 80 olun devam edeceğiz biz diyin. oyunun zindan kısmında üstünüzü dizmenize yardımcı olayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Arada girip bi kana vahşete doyup çıkıyorum..

Bu arada khitai exp ayrıca almak gerekiyo mu? premium yapınca açılıyo mu yoksa full content?

Ya aslında kursak bi grup , baştan levellarız her yeri tekrar görerek zevkli olur.. Veya 80lerle takılırız, free ne kadar olacaksa o da..

Bana farketmez kafa kol koparmışım ha lvl1 ha lvl80..
Sosyal ağlarda paylaş

Capul'un dediği gibi yemişim 80'nini. Bir sürü karakter var 80 ama paralı bu oyun oynanmaz. 200-150ping + 50 tl aylık yok ya işimiz gücümüz yok :D 50 tl daha versem bir hayır kurumunda yetim sponsoru olurum kardeşim.

Benim bir fikrim var. Karakterlerimizi 30 lvl yapmadan açık alanlarda pvp yaparız. 30 lvl olunca offline lvl basıp adamlar uçuyor ya, hah işte biz bu adamları 30 yaptırtmayacağız :D kafa kol kesme işini düşük seviyede yaparız yani hem para da ödemeyeceğiz. Ne dersiniz açalım 0'dan karakter takılalım?

Bu arada gece girdim Tortage'dan çıkıp haritalarda takılan sayısı 5-6 uygun vakitte girsek gayet gank yapıp eğleneceğimiz kadar adam bulabiliriz diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ÖM atcaktım da dedim muhabbet burda olsun forum canlansın :)

Aslında biraz gazlasak milleti oynayacak adam çok..

Bu arada Yabgu bırakmadan önce sen hangi serverdaydın?

Ben Crom'da başladım ilk launchta''destiny'' ile bayaa raid yaptıydık, europe firstlerimiz vardı vs

Sonra Aquiloniaya geçtim ''hun empire'' ile takıldım uzunca bir süre sonra malum 2009 ortası gibi bıraktıydım, yeni t2 farmlamaya başlıyorduk..
Sosyal ağlarda paylaş

Yapılacak aslında sizin 80 olup devam edip etmeyeceğinize karar vermeniz. Sonra benim sizi ücretsiz zindanlara götürüp başlangıç setlerini üzerinize çekmemiz. Hatta size craft da yapabilirim. Sonra ok derseniz khitai paketini siz almadan sadece 1 veya 2 aylık premium ile üstünüze full epic çekmek arkasından khesatta pvp yapanların hepsini ganklemek.
Sosyal ağlarda paylaş

KingV, eğer sen bize başkanlık edip bizi tüm dancınlara sokarsan ben aylık o parayı vermeye kabulüm. Zira eğleneceğim. Görmediğim yerleri de göreceğim. Hele bize raid yaptırırsan oho :) sonuna kadar arkadan yürürüm.

Benim amacım sınıf farketmeksizin bu conan evrenini solumak, arkadaşlarımla eğlenmek.

Hatırlıyorum ne itemleri elimin tersiyle ittim, sırf DKP yetse de klandaki yeni gelen adam sevinsin diye, t2'ler yeni yapılmaya başlanmıştı, itemi almayıp adama verdirttim falan.

Capul, Ben Avatar zamanından kalmayım. İlk klanım The Black Company idi Battlescar sunucusundanım ben. İlk battlekeep savaşına falan katıldım. Hatta fille kapı falan kırıyordum. Destiniy adını duydum baya da başarılılar bildiğim kadarıyla. Ama bizim döneme nazaran çok yeni klanlar bunlar. Bir ara Avatar'da da bulundım ama dağılam dönemindeydi.

Bilgi de vereyim karakter hakkında.

80 Conq
80 Shaman
80 Demon (Crom'da)
80 Tank
80 Tos
19 pvp için hox
38'de görev yapa yapa ilerlediğim bir POM'um var Crom'da.

Ama daha önce bir 80 pom sildim. Çünkü acil grind ile guilde yetiştirmiştim tadını alamadım.

129 lvl da offline'ım var.

Ben devam ederim vaat ettiğin şekilde destek olursan. Elbette biz de yan gelip yatmayız, craft yapacksan resource kasarız falan.

Velhasıl ben varım, oynarım.

Aklıma 3 soru geliyor.

1- Sindire sindire en düşük dancından en büyüğüne şeklinde mi gideceğiz yoksa hızlıca 80 olup 80 dancınları mı yapılacak?

2- Yoksa var olan 80'lerle mi akarız?

3- Hangi sunucu?
Sosyal ağlarda paylaş

3) en kolayından başlayayım. pve bir yerden sonra sıkıyor en iyisi pvp serverı Fury.

diğerlerini de şöyle söyleyeyim. kafamdaki sizler 80 olduğunuzda önce f2p zindanlarda hızlıca basit itemlar toplanır. arkasından premium olmanız durumunda khitai paketini almadan sizi daha zor zindanlara sokup epic parçalar toplarız şeklindeydi. ama fakat lakin bu zindan işi için en az 1-2 kişi daha lazım. şimdilik gördüğüm bir tek çapul ve sen varsın.

oyunda yakın zamanda pvp upgradeleri gelecek. pvpsi biraz daha keyifli olacak diye tahmin ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Oke bana uyar çoğu karakter Fury'de zaten. Hatta as karakterlerim diyebilirim. Yani sıkıntı yok.

Paket yönünden tek eksiğim t3.5 denen çok da görmek istediğim Hirkanya yok onun dışında Rise of the Godslayer var.

Tabi bilmediğim başka bölge paketleri çıktıysa bilgi verirsen iyi olur.

Şu an 3 kişiyiz. 2 kişi daha lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Kimse gelmeyince bear shamana döndüm,solo kasmak için. O da healer zaten. Yalnız bir süredir tuşları sürekli defaulta almaya başladı kafasına göre,sinirlendim bıraktım :)

Premium üyelik fln alırım da 1-1,5 aya askere gidecem, şu an max lvl kasıp adam gibi üstümü döşemeye zaman yetmez gibi.

Ha tuş olayını çözebilirsem, oynayacak olan varsa gelirim. Yine de raid,dungeon olayına giremeden askere gidebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok güzel oyundu hakkaten.

Ben de Aquilonia'da oynadım Twilight klanında(filmden önce kurulmuştu klan :()

Sonra malum , Fury'e geçtim Futilez'la oynadım, hala da onlarla jumperlık yapıyorum maalesef.

Çok güzel oyundu benim de,
lv80 sin
lv80 guard
lv80 pom
lv80 BS
lv80 HoX

vardı. Sin main karakterimdi, PvP yapmaktan acayip keyif alırdım, en son hatırladığım 5k kill vardı ama bunun büyük sebebi uzunca müddet Aquilonia'dan önce ezik bir serverda sıkışıp kalmış olmasıydı.

En çok BS ve HoX'tan zevk almıştım. Level alırken inanılmaz bir combatı vardı o iki classın.

Genel olarak bu oyunun combatının üzerine daha da zor gelir. Elinde balyozla bir adama vuruyorsan hakkaten balyozla ete, kemiğe geçirme sesi geliyordu. 7 günde karakteri 80'e dayıyabiliyordum üşenmeden sıkılmadan uyku + AoC çalışma planıyla :)

Elimizden tek gelen ara sıra oyunu yad etmek ve Failcom'a lanet etmek. Çocukları olmasın hüpnelerin diye ağır konuşuyorum ve kapatıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm bi de unuttum,

Guild Wars 2 oynarken bir adamla tanıştım. Yalan mı doğru mu bilmiyorum ama güzel izleyici sayısı alıyordu streamde çocuk. Pek boş beleş bir adam değildi.

İşte muhabbet ederken dedim ben AoC oynadım, ondaki tad çok başkadır benim falan dedim. Eleman "çok yazık oldu o oyuna da" diye başlamıştı. Dediğine göre AoC'nin yapımında çalışan bazı elemanlarla bir arkadaşı aracılığıyla tanışmış. Oyun çıkmadan önce elemanlar böyle gururdan havalara uçuyormuş, işte şimdiye kadarki en iyi mmo yapımında emeğimiz var. Çok mutluyuz bıdı diye. Oyun çıktıktan 1 ay sonra hiç bir ses alınamamış adamlardan söylendiğine göre :)

Öyle de bir şey işte..
Sosyal ağlarda paylaş

KingV said:

Gel katıl bize eskiyi yad et. Bir süre takılır eğlenir sıkılınca bırakırız

Valla güzel teklif teşekkür ediyorum. Yalnız pc şuanda meşgül Eso çıkınca onu oynayacağım o zamana kadar çalışmam gerekiyor pc'de. Yoksa seve seve boşluğu doldururdum. Özlemedim desem yalan olur.

Haberlerinizi yazın buraya belki ilerde bir şey çıkar, guild patlar(yok artık).

Ama yazın yani okunur :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben sıfır char açtım geceleri 1-2 saat fln takılıyorum..

Eskiden de sıkıldıkça yeni charla tortage turu yapıp 25 olup silerdim.. çapulculuğun tadı başka..

3-4 kişi baştan levellarız isterseniz, sanctum fln hala zevkli gelir bana :)

Yeni charın adı thoggor, girerim birazdan..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...