Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bir adet efes ve iki adet parol.

DaidaFlu

Öne çıkan mesajlar

gerek yok bence geçende ben de ateşim çıktıgı için parol aldım 2 saat sonra 2 bira gömdüm eve gelince göğsüm sıkıştı yatamadım bir türlü panik atak başlangıcı gibi oldum sonra daldım uykuyada gerek yok bence

teşekkürler

PROF DR BAKIRKÖYLÜ OSMAN
Sosyal ağlarda paylaş

DaidaFlu said:

başım çok büyük derde girer mi?

gayet nezih, eşşek kadar avm'ye 50 metre uzaklıkta, dublex sitelerin olduğu bir muhitte yaşıyorum millet ailemin yanında. gelin görün ki bizim sitede evin olduğu yerin tam arka tarafında bildiğimiz köylüler yaşıyor gecekonduda. olacak iş değil.

Ulaaannn bunu yazan adam rakı pahalı demiş ya. Vay vay vay...
Sosyal ağlarda paylaş

Exodous said:

DaidaFlu said:

başım çok büyük derde girer mi?

gayet nezih, eşşek kadar avm'ye 50 metre uzaklıkta, dublex sitelerin olduğu bir muhitte yaşıyorum millet ailemin yanında. gelin görün ki bizim sitede evin olduğu yerin tam arka tarafında bildiğimiz köylüler yaşıyor gecekonduda. olacak iş değil.

Ulaaannn bunu yazan adam rakı pahalı demiş ya. Vay vay vay...

ahahahsudhuaaa
Sosyal ağlarda paylaş

geçen bir ara diş ağrısı suratımın yarısına vuruyordu, göz kulak ne varsa. apranax fort aldım geçmedi, ki genelde o geçiriyor net. olmayınca üzerine aspirin, parol ne bulursam içtim bi boka yarayacakmış gibi. sonra belki alkol iyi gelir dedim, bi bira içtim. ağrı gitti geldi gitti geldi kıvranarak bir 7 saat falan geçirdim. en sonunda rakı deneyeyim dedim, ki hiç sevmem, kusma hissi yaratır. 15 dakika sonra ağrı falan kalmadı. içmeden ağrıyan tarafa uyguladım. bilmiyorum yüzeyden uyguladım diye mi ilaçların yapamadığı işi becerdi. muhtemelen bu ilaç kullanım şekli falan yukarıda yazdığım şeyler mallığın tescilidir. iç organlarım ne halde hiçbir fikrim yok. ama gecenin bir saati suratın yamulunca ne yapacağını şaşırıyorsun.

özet: rakı çok iyi ya. bir de utanmadan 22'den sonra alkol sattırtmıyorlar. sanki nöbetçi eczaneye gitsem bana morfin verecek emenike...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...