Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

K.o.t.O.R 2 - Sith Lords Geliyooor!

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

Hmm bakalım bizim külüstür calı$tırcak mı ..[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar evil başladığınız falan yok.
Eskiden bir sith lorddunuz ama ışığı seçenlere kimsenin birşey dediği yok =) Ve ilk oyunu eğer light side da bitirdiyseniz de, konuşmalardan anlayacaklar bunu, light bitirmiş gibi başlayacaksınız oyuna.[signature][hline]Penthesilea
My heart's a tart, your body's rent
My body's broken, yours is spent...
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Alexi_Septimus, 08 Haziran 2004 22:51 tarihinde demiş ki:
Gemi'de kız karışmasaydı kavgaya öldürecektim malağı.
Sonra gitti körpecik jedi'ları eme eme dövüştü benle.
Bana mısın demedim tabi =P.

eet be. zaten maymun oldu ilk seferde bi el ettim basladi topac gibi donmeye. geldim bi kere vurdum serefsiz sorolo kacti direk sonra kiz geldi. kizim zttir ben donduruyodum adami havada.[signature][hline].~:&:* Let the sunshine in *:&:~.
Sosyal ağlarda paylaş

lol bomba yorumlar varmış :lol:

ben master speed, en iyi kristaller yüklenmiş dual-bladed saber'la yapamadım, yetmiyor tek turn'de öldürmeye, ona göre ayarlamışlar belli..

birkaç nokta ana konuyla ilgili:

- obsidian software black isle'ın tümü demek değil, troika2da mesela tim cain gibi fallout'tan sorumlu insanlar. fallout 2'yi hack&slash bulanlar mesela tim cain'e bağlar işin sırrını. arcanum da fallout havasını en iyi verebilmiş rpg'dir..

- kotor 2 bildiğim kadarıyla yine önce konsol için hazırlanıyor, bu nedenle kontroller, mini-oyunlar ve oyunun zorluğu ve oynanabilirliği gene emecek sanıyorum. kotor'un hikayesi, quest'leri ve karakterleri çok güzeldi ama tek sıkımlık oyun. replay value light&dark side'ı oynamaktan ibaret ancak. gene jedi olup saber'la dağıtacaksın ya da gene jedi olup saber'la dağıtacaksın. hele son bölüm iyice komedi olmuştu, dark jedi master'lar, öğrencileri, sith elite trooper'lar, robotlar dalga dalga bizans askeri gibi geliyor, çizik dahi atmadan follofoş olup dağılıyorlar tramplenden zıpalmış kara murat aralarına düşmüş gibi. bu arada sith'in biri de malak'a (hattori hanzo ile yarışıyor isim talihsizlik konusunda :-p ) "lortum tokat manyağı yapıyor adam ne gönderirsek yani yazık günah" tarzında bişi söyleyince kopmuştum zaten.. :) oyun bize "zaten yenilme ihtimalin yok" diye söyler mi kardeşim..

- bioware yapmıyorsa artık kurtulacağız adamların baygınlık gelmiş iki olayından: kadın fallen paladin/jedi ve oyun sonu boss'unun çok dayanıksız olduğu halde birşeylerden enerji çekerek ölümsüz olması, güç aldığı şeyleri kırıp saniyesinde ocağına incir ağacı dikmek.. (bu sonuncusunu 3 oyunlarında gördüm adamların yuh be kardeşim, ne dehşet bir yaratıcılıktır bu akıllara ziyan)[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price. That is why the bounty killers appeared.
Sosyal ağlarda paylaş

unity zaten ben önce iki tane ayrı kılıçla denedim, temple'ın oraya kadar öyle geldim ama sırf karizmasından ötürü. zaten dual-bladed olanların dmg'si daha yüksek iki tarafının da, o aradaki bir kristal farkından daha çok kazancın oluyor. yanlış hatırlamıyorsam tek taraflılara karşı tek dezavantajı critical eşiğinin daha düşük olmasıydı, tam özellikleri unuttum şimdi ama 3rd edition dnd gibi işte..[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price. That is why the bounty killers appeared.
Sosyal ağlarda paylaş

unity sonra açıp bakayım yazayım sana tam dmg'ler filan nedir diye ama ben turn başına 200 dmg'ye yakın vuruyordum yanlış hatırlamıyorsam, critical gelince daha başka tabii. turn'deki vuruşların hepsini critical tutturduğum olmadı, belki öyle olabilir..

zaten dual-bladed saber'a yönelme sebebim accuracy değildi, dmg idi. tek saber'da en iyi taşları kullanıyorsun ve bunun etkisi saber'ın iki tarafına da uygulanıyor, sadece tek yanında değil yani etkileri..[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price. That is why the bounty killers appeared.
Sosyal ağlarda paylaş

hah power strike kullanıyordum ben de unutmuşum onu.. :)

ben de tek turn'de kaçırtıyordum işte adamı fakat ölemiyor hemen tüyüyor. oraya kadar da medikit kullanmadan gelmiştim, (baştaki mandalorian gladyatör hariç) harcamış olmak için bastım arka arkaya.. :-p

daha ilk karakterimle hiçbir walkthru vb okumadan bu kadar kolay oynanması bana çok abuk geldi, baştan oynayacak oldum dark side'ı da görmüş olmak için bir challenge yok ki. ancak blaster filan kullanacak bir karakter zorlanabilir. neyse makinem yenilensin yine de 15 fps üzeri nasıl oluyormuş diye oynayacağım yine öyle..[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price. That is why the bounty killers appeared.
Sosyal ağlarda paylaş

Mesela ilk oyunda beğenipte ikincisinde beğenmediğimiz bir şeyin üzerinde çok duracayık. ikincinin ilk oyunun görsel, işitsel özellikleri haricinde senaryo açısından da ilkinin yarattığı duyguları arayacağız bunlar sağlanamassa ikinci oyun o kadar da tutmaz.

Deus Ex 1 ile Deus Ex 2 örnek mesela. Deus eX 1 den sonra beklentiler çok yüksekti belkide aşırı yüksekti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...