Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gezi Parkı Yüzünden Mahkeme Kağıdı Geldi

Somon

Öne çıkan mesajlar

oha ahaha bu yüzden gelmiş

http://www.cnnturk.com/turkiye/255-sanikli-gezi-iddianamesi-kabul-edildi

bunu yeni gördüm lan gezi parkında gözaltına alınnan herkese göndermişler bunu? iyide böle bişiy nasıl mümkün olur la savcılar serbest bırakmadı mı bunları tutuksuz yargı fln da yok sadece gözaltı vardı
Sosyal ağlarda paylaş

Somon said:

oha ahaha bu yüzden gelmiş

http://www.cnnturk.com/turkiye/255-sanikli-gezi-iddianamesi-kabul-edildi

bunu yeni gördüm lan gezi parkında gözaltına alınnan herkese göndermişler bunu? iyide böle bişiy nasıl mümkün olur la savcılar serbest bırakmadı mı bunları tutuksuz yargı fln da yok sadece gözaltı vardı

adli kontrole ihtiyaç yoksa tabii ki serbest bırakacak. savcı davayı yeni açıyor işte. gözaltına alınıp serbest bırakılmak hakkında kovuşturma yapılmayacak anlamına gelmiyor ki. ifadesini alıp salmışlardır. savcı için de o ifade yeterlidir.
Sosyal ağlarda paylaş

yok hackten bişiy yok ta, ya biz üç arkadaştık 3 haziranda gümüşsuyunda sıkıştık 150 kişi kadar baya kellenin gittiği gün gümüşsuyunda olanlar hatırlarlar 3 saat mahsur kaldık içeride 76 kişiyi gözaltına aldılar 50 kişiyi kadar da ağır darp yüzünden bıraktılar gözaltına bile almadılar bizim 2 arkadaş gözaltına alınanlar arasındaydı ben tuvalete saklanıp kapıya barkat koyup kapının kırılmaması için dua ederek kurtulanlardandım

yani çok saçma la gözaltına alınan herkesi mi iddanemeye kabul etmişler
Sosyal ağlarda paylaş

yok 2 tane çevik kapıyı hayvanlar gibi tekmeleyip yukarıdan gaz bombası attılar tuvalete bir yandan nefesimi tutup diger yandan ayaklarımı duvara sıkıştırarak kapının açılmaması için uraşıyordum katibim'mi adliyede çalışıyordu bi sorsak yardımcı olur mu acaba ne ile suçlandıgını ögrenmek için
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...