Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir araba nasıl olmalı?

Mr_Hand

Öne çıkan mesajlar

said:
WaNTeD, 02 June 2003 13:56 tarihinde demiş ki:
bonecrusher o arabaları herkez alamıyo demişin ama A8 inde onlarda aşa kalır bi yanı yok :)

haklısın. ama aklıma şu an o araba geldi.
ama tabii lincoln cip felan eminim daha pahalıdır..
*!kıvırtmaya çalışır*[hline]You want a piece of me, boy?
Sosyal ağlarda paylaş

Kemikinki de ilginç bi yaklaşım tabe eheh sevdim bunu metanla çalışan falan mümkün aslında ;) Ama araba twin turbo beslemeli ve yürüyen aksam+motor BMW'ye ait 2000 cc falan olsa 6 sıralı silindir olsa... Carbon-fiber monokok şasi olsa tüy gibi olsa, hepsinden önemlisi 4 kişilik olsa.... nası olurdu? olmaz mıydı? (tabii ortadan motorlu olcek bu alet)[hline]A Ferrari is a dream, two Ferrari's are paradise while three Ferrari's are just too good to be true ;)
Sosyal ağlarda paylaş

az yakıcak
hızlı olacak
konforlu olacak
üstü açıleybıl olacak
4 kişilik olcak
süper dizaynı olcak
ucuz olcak alabilecem.(eehehe)[hline]I'm going to paint a picture.A picture with a twist.I'll paint it with a razorblade.I'll paint it on my wrist.And if I paint my picture right.A fountain will appear,.And through this little fountain.All my troubles disappear.
Sosyal ağlarda paylaş

Türklerin en çok aldığı araba Renault Megane mış. Çünkü yurdum insanı sedan ve büyük bagajlı arabaları tercih ediyormuş...

Taksilerde Renault Clio Symbol 1.5 Dci oldukça popüler...

Aslında Türkiye'de arabalar kötü yakıta karşı toleranslı olmalı...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Craven, 01 June 2003 12:01 tarihinde demiş ki:
kelebek gibi uçup,arı gibi sokmalı araba dediğin[hline]Balon Adam
www.hayalkent.net/freestyle

Hehe bayıldım :)

Bu konuda bir genelleme yapmaz çok zor. Aile arabasımı olucak, genç arabasımı, bayan arabasımı vs..[hline][/i]Semi-Dr. Quinthalus [/b]@ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]

(bkz: Quinthalus) (bkz: Qui)
Sosyal ağlarda paylaş

araba dediğin

porsche gt2
porsche 911 turbo

olmalı

eğerki bulamadım, 79-80 model bir ferrari'ye 0 motor takmalı, deri koltuğu yeniletmeli, boyasını cilasını tekrar yapmalı, tekneloji el verdiği kadar herşeyi yeniletmeli, vede sokağa çıkarmalı

aha 2 opsiyon, seç beğen al[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

Wallla araba arkasında gorduum en komik sey "Rahmetli de sollardı" die bisiydi.. Arklarla yerlere yatmıstık heuhe..
Bunun dısında araba dediin beni ve 2-3 kisiyi tasısın mukemmel bi teybi ve sesi olsun ortalıın mına kosun yeter :D[hline]"Eger III. Dunya Savas'ı Nukleer ve Kimyasal silahlarla olacaksa, IV. Dunya Savası'nın Tas ve Sopalarla Yapılacagından eminim."
A. Eınsteın
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...