Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jedi Knight 2 serverları

black_rider

Öne çıkan mesajlar

jk2.kolayoyun.com
jk2duel.kolayoyun.com

şu an kapalı serverlar K.O. bandwith yükselttiği için... bize verilen bilgiye göre bu hafta sonuna kadar kesin açılacak...
Sen gene K.O sitesine gir ve forumlara bak orda yazarız biz açılınca...[hline]m@dm@n23 (11:11 PM) :
benim kucukken bompali su tufegimden astalavista baby sesi cikardi suyu cikarinca uhahua
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sLog, 02 June 2003 21:50 tarihinde demiş ki:
pantomum yerim seni...
açılınca direk girecen ona göre...[hline]m@dm@n23 (11:11 PM) :
benim kucukken bompali su tufegimden astalavista baby sesi cikardi suyu cikarinca uhahua

eheheh cd mi bi alsam atilla abimden:)[hline]Bedava Plazma Ekran kazanmak için tıklayın, flash oyunlarında kazanın, ekranınızı alın!(Oyun Türkçedir)

Sosyal ağlarda paylaş

sly-->1.04 patch...
lethe-->he ya lethem... gene gelirsin oynarız söliim:P
Chemical--> GjG pantomum benim:P seni nie banlamışlardı?

vede söliyim serverlar yarın açılıo denio yeni bandwithle... ama ben admin olarak yeni serverlar isteyecem ownerdan... hep bakarız dio ama gerçekten büyük bi camia jk2 camiası... yane serverlar bi açılsın zaten okullarda kapanıo.. full çekecez boyuna gibime gelio...

Bide girmeden önce K.O nun dosyalar bölümünden skinlerinizi ve maplerinizi indirin:P Pure server olduğu için elinizdeki skinler falan bi işe yaramaz...[hline]m@dm@n23 (11:11 PM) :
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...