Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Domuz eti satan yer

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Yazdıkların çok güzel biri hariç. Hz. Muhammed dine hiç bir şey sokamaz, sokmamıştır. Onu yasaklayan Allah'tır.

Bunda sıcaklığın etkisi var mıdır yok mudur bilemem. Çünkü bazen Allah, sadece insanları sınamak için bile bazı yasaklar getirmiştir. Mesela, cennetteki elmanın yasaklanması. Ya da Yahudilerin hikayesinde olduğu gibi, onlara gökten bedava olarak verilen kudret helvası ve bıldırcın dışında diğer yiyeceklerin yasaklanması gibi.

Biri, yumurtalı bacon yedin mi diye sormuş. Hayır ama Almanya'da çocukluk yıllarımda bol bol bratwurst yedim. Tadı hala damağımdadır. Hatta o tat yüzünden tüm sosislere küskünüm. Ama sırf tadını seviyorum diye de kalkıp şimdi yemem. İnancım bunu engelliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Exodous said:

Yazdıkların çok güzel biri hariç. Hz. Muhammed dine hiç bir şey sokamaz, sokmamıştır. Onu yasaklayan Allah'tır.

Bunda sıcaklığın etkisi var mıdır yok mudur bilemem. Çünkü bazen Allah, sadece insanları sınamak için bile bazı yasaklar getirmiştir. Mesela, cennetteki elmanın yasaklanması. Ya da Yahudilerin hikayesinde olduğu gibi, onlara gökten bedava olarak verilen kudret helvası ve bıldırcın dışında diğer yiyeceklerin yasaklanması gibi.

Biri, yumurtalı bacon yedin mi diye sormuş. Hayır ama Almanya'da çocukluk yıllarımda bol bol bratwurst yedim. Tadı hala damağımdadır. Hatta o tat yüzünden tüm sosislere küskünüm. Ama sırf tadını seviyorum diye de kalkıp şimdi yemem. İnancım bunu engelliyor.

ya bırak adam pipisini kapıya sıkıştırdı diye bütün müslümanlar sünnet oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

Somon said:

exodus fena trollüyo yalnız müslüman ayağına

Valla bukadar trollün arasında adam gibi yazan bir iki kişi olunca, onlar troll sanılıyor. Hani, herkesin yalan söylediği ortamda, asıl doğru söyleyenin yalancı duruma düşmesi gibi. Nerede trollük yaptım acaba?

Bu arada, vinghtor olaya girer ve tartışma biter beyler.

Bu paticikte adam gibi bir şey konuşmak mümkün değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

Alexi_Septimus said:

Vingthor sen geçen yaz balkonda domuz çevirip ateşin üzerindeyken ısıra ısıra yediğimiz partilere gelen Vingthor musun? Alman teknosu, zenci dansçılar, ne acayip ortamdı.

ahaha evet. oha

bence asıl tartışılması gereken bu boş verin domuz etini.zencili alman teknolu ortam mı olur
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...