Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Note GT-N 7000 Açılmama Sorunsalı

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

Galaxy Note akşam sarjı bitti, yatarken taktım sarja. Kalktığımda telefon ateş gibi ekranda kapalı gibiydi. Sarjdan çıkardım hala sıcak, ekranda açılmıyordu. Soğusun diye bataryayıda çıkardım. Şimdi açılmıyor. Sarja takıyorum sarja dair hiç bir belirti yok.
power+home+volume tuşlarıyla factory reset atayım dedim onuda yemiyor.
Stock rom kullanıyorum, ama hiç bir şekilde açamadım.
Bataryadan şüphelendim ben şahsen, telefonculara sordum uygun bataryada bulamadım. Şimdide yolculuk telaşı uzaklaşamıyorum fazla merkeze gideyim geleyim diye telefoncuya versem zaten 3 gün o kadar vaktim yok ve bana telefon lazım.
Çok sıkışırsa gidip yeni telefon alıcam gibi duruyor ama çözümü varmı başka böyle?

İnternette açılmaması durumunda hep home+volume+power kombinasyonu verilmişte yemiyor işte bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

Lithran said:

Evet şarz dolunca kesicek tabiki.Üreten adam onuda yapıyor.Ama o kesici işlevini yetirince alıyosun işte bataryayı eline bir süre sonra onu demek istedim kamilem

Lithran said:

Hani kitapçıkda yazarya .Şarz olma süresi 2 saat gibi.Şimdi biz uyurken takıp bırakıyoruz ya.Bir gün yanımızda bu sebebden bir patlama olursa aklımıza gelsin bu topiğğ.Neymiş kullanım klavuzu boşuna yazılmıyormuş bilaee

bu sebepten patlama olmaz,
orjinal batarya/şarj ünitesi kullanmazsan patlar.

istersen 365 gün şarj'da bırak yine patlamaz, testleri var ilgilenirsen arat kamilcan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...