Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2013-2014 Sezonu Genel Tartışma - 5

Cons

Öne çıkan mesajlar

babacum bu eraydan daha iyi kaleci.

bu arada savunma futbolu yapmak var. sert oynamak var. bi de serefsizce arkadan veya kasiklara tekme atmak var.

ilkini yapmak yetenek ve zeka ister. ikincisini yapmak olculu bir sekilde yapabilecek kadar zeka gerektirir, 30 iq lu turk futbolcular bunu yapabiliyo. ucuncuyu yapabilmek icin boyle bi hakem gerekiyo.
Sosyal ağlarda paylaş

sneijderinki ucan tekmeyeydi. ki onu konusmuyoruz bile onu gectik.

reira da uzerine yattı herif. ki diyorum zaten 2si de kırmızı kart. ayrıca riera mal zaten. AMA HAKEDİYORLAR.

bu kadar. daha demin rieranın sarı aldıgında mesela emrah basgan vurmaya geliyodu riera kolunu koydugu icin faul oldu. cunku riera gectigi andan itibaren sag arkadan vurmaya baslamıstı bile.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

riera bi kirmizilik dirsek daha atip sari gordu.

bu arada gs'de selcukun demin yaptigi hatayi birazcik yetenekli bi takima yapsaydi goldu.

Dirsek falan yok abartmayın ahahah.

Kolunu açtı aptal gibi, adamın boyu kısa olduğu için yüze denk geldi. Dirsek atmak öyle bi hareket değil.
Sosyal ağlarda paylaş

haklı demedim ki. ikisi de kırmızı dedim. sen okdugunu hic anlamıyosun.

bu arada hep magdur galatasaray. cunku hep aynı sey son 2 senede de aynı sey. size anadolu takımı muamelesi yapıldıgı icin siz gormuyosunuz kapanmıyo anadolu takımları size. bizim tum anadolu takımları maclarımızın hepsi 11 ceza alanı onu tekme icinde geciyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...