Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kablo çozuttu iyice ?

Predator

Öne çıkan mesajlar

şimdi telefon ettim kablonet'e telekom kaynaklı dediler problem :) komik mi deseem, ne desem bilemedim.

Hızımı 256'ya çıkartmayı düşünüyorum ama ne farkedecekse.

Not hız artırımı ile ilgili dilekçe illaki elden gitmeliymiş. Mail fax v.b. kabul etmiyorlar.

Telekom bir komunikasyon firması ile çalışsa ne güzel olacak :)))))) hani mail falan alabilecek fax için telefon hattı olan :))))))))))))))))))[signature][hline]COH:
AdaSu Science Balster AR/Elec.Manup. L40
Usta Science Scraper Dark Melee/Regen L31
TRT 3 Natural Tanker invul/Mace L12
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 12 Aralık 2004 16:38 tarihinde demiş ki:
yollaman guzel olmusta kablonetin yapacagi birsey yok anladigim kadariyla. tamamen ttnetin sacmaligi. gecenlerde TTneti aradim en azindan size mantikli cevap vermisler bizim diyalog AYNEN boyle gecti hic abarti yok. Hic bir teknik bilgisi olmayan bir bayan acti arkada bu arada bebek aglama sesi ve bagirisan 2 insan sesi var hayvan gibi. neyse...

- Iyi aksamlar, Yurt disi cikislar ve ping hizim inanilmaz yavas bunun sebebi nedir acaba?

+ bakim vardir

- 2 aydir boyle ama?

+ ne kullaniyorsunuz?

- kablonet kullanicisiyim...

+ 444 1 125 (numarayi salladim) arayin kablotv ile konusun

*!azmo kablo tv yi arar*

- iyi aksamlar internette inanilmaz bir yavaslik var yurtdisina erisemiyorum vs. vs. vs. dir dir dir dir dir

+ tamam beyfendide... burasi sadece basvuru merkezi yani bizim alakamiz yok internetle niye aradinizki?

- ttnet buraya yonlendirdi?

+ off hep boyle yapiyor bunlar ya. Beyfendi siz onlarla muhattap olun biz sadece kayit aliyoruz kablotv icin..

*!azmo tekrar ttneti arar*

- Iyi aksamlar yine ben ariyorum ve yine yurt disi cikislarinda inanilmaz bir sorun var

+ ne kullaniyorsunuz

- kablonet

+ 444 1 125 i aricaksiniz

- iyide ben orayi aradim size yonlendirdiler onlarin alakasi yokmus

+ hadi ya? eee dur ben bi sorayim sorun neymis...

*!azmo 2.5 dk bekler*

+ beyfendi yogunluk varmis

- ee 2 aydir boyle kapasite artmayacakmi?

+ tabi canim kesin artar

- ne zaman?

+ ee bilmiyoruz ama olacak

- calisma var yani su an

+ beyfendi bunlar teknik meseleler yani bilemeyecem

- iyide su an teknik hizmet ve destek hattini aramiyormuyum?

+ oyle ama bu fazla teknik bizim alakamiz yok yani.

bu kadar cahil ve alakasi olmayan adamlarla ugrasiyoruz ya. abarti yok bu arada bu en son gorusmem bu hafta icinde 3 kere aradim her seferinde benzer yorumlar. "teknik bir konu biz ilgilenmiyoruz"

hepsine kafam girsin

aynısı bana oldu sen yine az beklemişin bize sıra veriolar 2 saat sonra arıcaz diolar 6 saat geçiyor bekliyorum yok aramıyorlar aradım böyleyken böyle böyle diom yok takan yok böyle sorumsuzluk olmaz bide bi ara bozulmuştu kablo olayı burda adamlar 2 hafta sonra geldi yok böyle bi olay ya torpillileri kesin işe alıolar sonra tabi işler yürümüyor.Ve o numaradan bu numarayı ara şu numaradan bu numarayı ara olayı müthiş uyuz edici olay bize 4 numara verdiler 4.numarada yine 1.numarayı arayın dediler yok böyle ya[signature][hline]The Dwarf Paparnoz abaza cüce
Sosyal ağlarda paylaş

Eveeet yine yurt dışı çıkışları patladı bu sefer müren balığı yemiş kabloları töbe ya peh ulan.[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...
Sosyal ağlarda paylaş

benim tahminimce bi patlaklik catlaklik yok, cikislari arttirmak yerine bolge bolge dagitiyorlar bandwithi, bi hafta bi bolge sinirsiz, bi hafta oraya sinir koyup baska bi bolgeye veriliyor.

ara ara benim baglanti da sapitiyor bikac gunlugune daha sonra hicbisey yokmus gibi eski haline donuyor.
/edit ne zaman baglantim duzelse seviniyorum " holey yurtdisi cikislari artti" diye fakat pek uzun surmuyor "baglanti dagildi lanet olsun telekoma" mesaji gormem.[signature][hline]Thanatos : Technician Hardwired for Assassination and Nocturnal Analysis/Technician Optimized for Sabotage

[Bu mesaj thanatos tarafından 21 Aralık 2004 14:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 12 Aralık 2004 16:38 tarihinde demiş ki:
yollaman guzel olmusta kablonetin yapacagi birsey yok anladigim kadariyla. tamamen ttnetin sacmaligi. gecenlerde TTneti aradim en azindan size mantikli cevap vermisler bizim diyalog AYNEN boyle gecti hic abarti yok. Hic bir teknik bilgisi olmayan bir bayan acti arkada bu arada bebek aglama sesi ve bagirisan 2 insan sesi var hayvan gibi. neyse...

- Iyi aksamlar, Yurt disi cikislar ve ping hizim inanilmaz yavas bunun sebebi nedir acaba?

+ bakim vardir

- 2 aydir boyle ama?

+ ne kullaniyorsunuz?

- kablonet kullanicisiyim...

+ 444 1 125 (numarayi salladim) arayin kablotv ile konusun

*!azmo kablo tv yi arar*

- iyi aksamlar internette inanilmaz bir yavaslik var yurtdisina erisemiyorum vs. vs. vs. dir dir dir dir dir

+ tamam beyfendide... burasi sadece basvuru merkezi yani bizim alakamiz yok internetle niye aradinizki?

- ttnet buraya yonlendirdi?

+ off hep boyle yapiyor bunlar ya. Beyfendi siz onlarla muhattap olun biz sadece kayit aliyoruz kablotv icin..

*!azmo tekrar ttneti arar*

- Iyi aksamlar yine ben ariyorum ve yine yurt disi cikislarinda inanilmaz bir sorun var

+ ne kullaniyorsunuz

- kablonet

+ 444 1 125 i aricaksiniz

- iyide ben orayi aradim size yonlendirdiler onlarin alakasi yokmus

+ hadi ya? eee dur ben bi sorayim sorun neymis...

*!azmo 2.5 dk bekler*

+ beyfendi yogunluk varmis

- ee 2 aydir boyle kapasite artmayacakmi?

+ tabi canim kesin artar

- ne zaman?

+ ee bilmiyoruz ama olacak

- calisma var yani su an

+ beyfendi bunlar teknik meseleler yani bilemeyecem

- iyide su an teknik hizmet ve destek hattini aramiyormuyum?

+ oyle ama bu fazla teknik bizim alakamiz yok yani.

bu kadar cahil ve alakasi olmayan adamlarla ugrasiyoruz ya. abarti yok bu arada bu en son gorusmem bu hafta icinde 3 kere aradim her seferinde benzer yorumlar. "teknik bir konu biz ilgilenmiyoruz"

hepsine kafam girsin

oraya oturanlar zaten butun gun lay lay baska bisey yok. destek alamiyoruzki, bu sistemi kuranlar kim acaba cok merak ediyorum.[signature][hline]Katrani kaynatmakla olmazki $eker, cinsini s..tigim cinsine ceker.

Msn | Icq | E-mail | Math | Galatasaray 1905
Sosyal ağlarda paylaş

msn geldi bana[signature][hline]
Sevmek bize haram! Eğlenin bırakın...
--------------------------------------
Bir gün herkes fenerli olcak. İşte o gün
dünyaya yazık olacak
Hepimize lazım olan şey egzotik jojoba çiçekleri değil mi :lol:
Msn
Sosyal ağlarda paylaş