Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kubat damage için yardım parası v.1

Llama

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

inancınız varsa insanların 2014 yılında aylarca UO oynayacağını kasın tabii, ben scroll yazıyorum sabahtan beri elimden geleni vereceğim.

işte inanmıyorsan 2 haftalık oynama için kale almaya kasmak niye?

basalım set silah reg, şehirden gatele aksiyona gidip gelelim. ya da olalım chaos, full aksiyon zaten.

hem inanmayıp hem kasmanızı anlamıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

bingildak said:

inancınız varsa insanların 2014 yılında aylarca UO oynayacağını kasın tabii, ben scroll yazıyorum sabahtan beri elimden geleni vereceğim.

işte inanmıyorsan 2 haftalık oynama için kale almaya kasmak niye?

basalım set silah reg, şehirden gatele aksiyona gidip gelelim. ya da olalım chaos, full aksiyon zaten.

hem inanmayıp hem kasmanızı anlamıyorum

bence olması gereken bu zaten. ben çalışırken afk kasıyorum yoksa bir şey kastığım yok aktif olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

NolaxThensbane said:

1haftadır oynuyorsam sadece 2gündür scroll kasmadım scroll görmekten midem bulandı kusura bakmayın.

Valla aynen benimde midem bulandı, M ler havada uçuşuyordu ben çok rahat kurarız sanıyordum.

bazı insanlar 2 gününü gp kasmaya verebilseydi tüm yük bizlere binmeyecekti bizde 2 gün kasıp kendi pvp charımıza bakacaktık ben başladıgım günden beri scribedayım. 800k verdim bugün bir 600k daha oldu. toplamda 1.4m.

işin özü 2gün için yalan olduk yaa laa X(
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

LATİNÇE İSİM KOYALIM KARİZMATİK OLUR

İNKİLİZCEDEN İYİYMİŞ LATİN

Gültün adı ya vay ak olur, ya annen olur, ya da çok sapmak istemiyorsanız PATİCİK olur. Saçma salak bebe isimleriyle gelmeyin.

Belki beygirgücü olabilir. İçimizde bir yara beygirgücü...

abi bence kubat damaj, beygir gücü, vak ak, annen, ok zaten. ama annen ve vay ak koydurmazlar, paticik olmasın zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

ya orada oynayan bir arkadaşım vardı, ya da öyle bir şey.

Meggy Da Rappa (karakteri aldığım arkadaş female açmıştı niyeyse)

Liriel Baenre (Meggy name change)

Gromph Breche (benim kastığım bir karakter)

oynadığım karakterler. pek göze batmazdım gerçi

Da Rappaları biliyorum gayet iyi, DeI'nın HC'siydim ben de.
martin wilsondı charımın adı.
Sosyal ağlarda paylaş

abi kubat damaj olayi baya sacma yani hani espirisi olan biseyde ne bilim hicbir ifade eden bisy deil. vay ak yi wowdan hatirliorm mantikli.latince isime kisisel bi elestiri yapmiorm fakat eskide kalmis guild isimleri eskide kalsin. yeni uretken bsyler bulup herkezin fikrini ortaya atarsak oylama yapabiliriz. annen baban amcan gibi sacma sapan seyler yapcaksak hic 10milyon kasmayalim yani okdr urascaz bari guild tagimizda goz zevkimizi bozmasin. onun disinda parlak fikriniz varsa atin iste Kubat Damaj, Vay AK, clique, pati, smdilik bu isimler oylamaya koyulabilir diye dusunuyorum! bu sahsi fikrim lutfen laf sokmayin:)

ps: su hype ta milletin aklini fikrini deistircek birakmali quitter msjlar yazmayin pls. birakcaklar biraksin ztn bisey demeden. daha bi action yapmadik millet quitlemeye baslamis. tunca bile doncek yani adam pm atti ne kasiyim diye. bence gayet eglenceli olcak ztn oyle aylarca kovalamicaz abi 1-2 ay action yapip birakiriz iste napcaz baska yani 2-3 adam kesip gang yapip event trolledikten sonra yapcak bisey kalmicak ztn.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...