Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Girdiğin İşten Ayrılmak

Araz

Öne çıkan mesajlar

önceki mesajlarda seru yazmış galiba

ilk 2 ay istersen 10 senelik sözleşme yap tek taraflı sözleşmeyi feshetme hakkı tanır

yani ilk iki ay içerisinde iş sözleşmesini sen de feshedeblirsin aynı şekilde iş veren de

o yüzden bir şey olmaz rahat etmediysen bas istifayı ama bundan sonra vatanın kağısından içeri giremezsin deli kanlı.. BU ÖAHALLEYE DÖNMEYECEKSİN ANLADIN MI!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Konuştum arkadaşlar. Gayet medeni bir şekilde 2 aylık deneme sürecinde iki tarafta vazgeçebilir, iki tarafında birbirine karşı yükümlülüğü olmaz dediler.

Bundan sonra daha dikkatli olacağım. 2 gün için de CV falan eklemem bu talihsiz deneyimi.

Bir hata yaptım. Uzatıp iki taraf için de en önemli kavram olan zamanı boşa harcaması yazık olacaktı.
Sosyal ağlarda paylaş

Araz said:

Konuştum arkadaşlar. Gayet medeni bir şekilde 2 aylık deneme sürecinde iki tarafta vazgeçebilir, iki tarafında birbirine karşı yükümlülüğü olmaz dediler.

Bundan sonra daha dikkatli olacağım. 2 gün için de CV falan eklemem bu talihsiz deneyimi.

Bir hata yaptım. Uzatıp iki taraf için de en önemli kavram olan zamanı boşa harcaması yazık olacaktı.

abi nerde çalışıodun vatanda? ne görevde

ne oldu da bu kadar 2 günde dağıldın merak ettim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...