Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ultima Online - Nebula

HotLine

Öne çıkan mesajlar

konuyu yanlis yere actigimin farkindaym ztn bu forumda taa ultimatr zamanlarindan beri takiliorm o yuzden hemen yanlis yere actin diye kitlemeyin yetkili panpalar uo bolumu pek ragbet gormedigi icin surda 4-5gun dursa belki ses etmezsiniz diye sansimi deniyim dedm.

lafi fazla uzatmadan,

www.nebula.web.tr isimli cakma nebulanin lagsiz ve kalabalik noob kaynayan serverinde takilmaya basladim daha dun basladim ve nickim Yeezy. servere sanirim pazar gunu reset atmislar ve dun herkez 0'dan kasmaya basladi.

eski sanane'deki delucia ve bucs da takilan pk, minoctaki cool miner veya nebulada metalon, ba's vs guildlerde takilmis olupta oynamak isteyen kisacasi oldschool sanane ve nebulaci arkadaslari gorsek cok eglenceli olur.

oyle cok ciddi bi niyetle bi kasis yok ortada maksat girip 5-10dk bile olsa geyik yapmak ve keyif almak. kendini 2000 de nebulada gmlik yapmis ilan eden insanlarin icinde oynamasi da pek sarmasada cokta baymio acikcasi eglenceli. gecenlerde Mehanix bi postunda eski arkadaslar biaraya gelsek fena olmaz yine demisti aslinda bende belki oynayan cikar diye topic actim.

serverin adresi: www.nebula.web.tr

ozel msj atabilirsiniz daha sonra whatsapp dan bi grup kurup oynicagimiz saatleri ordan kestirebiliriz. whatsappi olmayanlarida bu topicde takip ederiz.

not: PH suanda acik ve butun kullanilan skillerden gain 0.1 gain alinio sanirim (simdilik pure mage denedim.)

yazim hatalari vs icin kusura bakmayin hic yazdigim seyi okumadan attim smdi bi goz gezdirdm baya dandik bi wall of text ama idare edin iste.
Sosyal ağlarda paylaş

Dartanian said:

HotLine said:

macro programi ne bilmiorm da uoloop var bi calisan kasmak icin. macro programi ne oluo??

uo loop niye çalışmadı ki bende yükledm ama çalışmadı. Daha doğrusu oyunda çalışmadı.

abi cok basit o olay, kapat uo loopu sonra sag click ile run as administrator diye bisy var solunda logo var eger windowsun turkce ise yoneticide calistir gibi bi ifade olcak oyle acarsan busefer calisir. kolay gelsn
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

HotLine said:

ya bi derdim yok ta 2000'de nebula acik fln deildi yani gayette eminim nebula 99 da acildi dio herifler :) benim hatirladigim 2001in yaziydi. yoksa banane kim gmlik yapmis kim yapmamis.

hmmm ben o kadar eskiyi bilmiorum doğruya doğru

hehe abi su forumdan biri dese neyse dicemde yani 2000de nebula yoktu ya 2001 de acildi herkez 2002 ozellikle yeni nesil 2003-2004 te fln anca tanisti. neyse birak herseyi 2000 de onun gmlik yapcak interneti bile yoktur o zamanlar 56k modem bile okdr yaygin deildi millet 56k modemi ethernet gibi bsy zannedip almiodu ekstra masraf diye nasi olsa online oynanan ve yapilan bisey yoktu okadar cok yaygin. bide kalkmis gmlik yapiorm diyen tipler var dusun yani neyse maksat geyik ya onlarin oldugu bi serverde sole eski bi ekip toplanip brit mezar bassak zevkten kudururuz haha
Sosyal ağlarda paylaş

Gaboo said:

madcow said:

Gaboo said:

sdfg easyuo çalışıyor uoloop mu çalıştıramadınız
easyuo calısıyosa hic acmıyım bile oyunu asdasf

maden kazdırıyorum 100 mining, 62 bs oldu sfd, kaz tek tek erit bankaya git at tekrar kaz döngüsü sdf özlemişim easy scripti yazmayı
easy calısıyosa zaten cift client falan rahat acılır. pismis balık vendorlanıyosa al bi gemi tadına bak =) ya hatta easy calısıyosa oynayım ya kafa rahat olur ne gerek var asfasd

GABO KUTUN DOLU YER AC
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...