Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş İyi Yolda?

nbl_silencer

Öne çıkan mesajlar

Beşiktaş'ın son sonuçlarına bakarak iyi yoldayız diyenlere ufak bir kaç bilgi
Beşiktaş'ın son 9 haftası. 7 galibiyet 2 beraberlik. Ve bizimkiler diyor ki, takım oturmaya başladı. Ben de diyorum ki bu sadece bir ALDANMACA.

1) BJK 6-1 Akçaabat
2) Kayseri 1-2 BJK
3) BJK 2-1 İstanbul
4) Samsun 2-4 BJK
5) BJK 2-2 Ç.Rize
6) Konya 2-2 BJK
7) BJK 2-1 F.Bahçe
8) A.Gücü 1-4 BJK
9) BJK 4 - 0 D.Bakır

Yendiklerimize bakalım
1) Akçaabat: 18.ci (lig sonuncusu)
2) Kayseri: 17.ci (sondan 2.)
3) İstanbul: (sondan 3.)
4) Samsun 11.
5) Fenerbahçe 1. (derby)
6) Ankaragücü 14. (sondan 5.)
7) Diyarbakır 13. (sondan 6.)

Bu 7 takım arasında ligde EH denilecek yerde olan Fenerbahçe ile Samsun var. Samsun da 11. en iyi yılları değil. Fener maçı için de güzel oynayarak kazandığımız tek ZORLU LİG maçıdır.

Berabere kaldığımız takımlar.
Konya (10.) ve Çaykurrize (5. averaj ile)

Dönem itibari ile genelde ligin son sıralarındaki takımları ile oynadığımız için şu an iyi gibi gözüküyoruz. İyi olan takım Parma'yı yenerdi. İyi olan takım Bükreş'i yenerdi. Liege'yi yenerdi.

Kabul etmek gerekirse bu dönem içinde Beşiktaş kazanması zor olan maçlardan sadece 2sini kazandı. Bilbao ve Fener.

Kimse o yüzden GS ile 10 puan fark var, belki kapanır umutlarına girmesin bence. Ben puan kapanmaz demiyorum. Kapanabilir futbol bu. Ama son dönemde iyileşiyoruz gibi bir düşünce olmamalı bence.[signature][hline]Silencer | Nebula | Resimler
Don't cheat be pro
Alemin En İyi Takvimi

Sosyal ağlarda paylaş

Bilbao haricinde bir tane zevkle izlediğimiz avrupa maçı var mı bu dönem?

Bir hatırlama daha ligin ilk sekiz haftasında 1 galibiyet alan Beşiktaş bu galibiyeti de yukarıdaki listede sondan yapılan sıralamada eksik olan Sakarya karşısında almıştır.

Sakarya sondan 4. Yani ligde aldığımız toplam 8 galibiyetten 6 tanesi ligin son 6 sırasında yer alan takım. Şansımıza bu son 6'lının 5 ile son haftalarda maç yapıyoruz.

[signature][hline]Silencer | Nebula | Resimler
Don't cheat be pro
Alemin En İyi Takvimi

[Bu mesaj nbl_silencer tarafından 19 Aralık 2004 23:04 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj nbl_silencer tarafından 19 Aralık 2004 23:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

silencer a katılıyorum.beşiktaş bu sene sadece bir maç güzel top oynadı o da bilbao ya karşı. beşiktaş'ın işi zor.hem de çok zor.ben artık pek takip etmiyorum zaten beşiktaşı.[signature][hline]Old man : In the church, they say to forgive..
Creasy : Forgiveness is between man and God. My job is to arrange the meeting ...

(Denzel Washington - Man on Fire )
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl bir tek parma oldu ya? :)
UEFA'da
bilbao harici tüm sonuçlar beşiktaş için kötü sonuç.

Lig'de Fener harici tüm sonuçlar ya kötü ya doğal sonuç. (Beşiktaş'ın ligin son 6 takımını yenmesi doğal bir şey diyebiliriz. )[signature][hline]Silencer | Nebula | Resimler
Don't cheat be pro
Alemin En İyi Takvimi

Sosyal ağlarda paylaş

Bence zaten şu an için Fener ile bir kıyaslama yapmak da pek mantıklı değil. Sadece 14 puan fark meselesi değil.

Beşiktaş devre arasında transfer yapacakmış. Neresi eksik sizce Beşiktaş'ın? Bir de hangi yabancılar gitmeli?[signature][hline]Silencer | Nebula | Resimler
Don't cheat be pro
Alemin En İyi Takvimi

Sosyal ağlarda paylaş

bu sırada Ramazan'da gitsin lütfen :)
Ronaldo gitsin
Cordoba (bence gitmemeliydi ama artık geri kazanmaya çalışmanın manası yok. bu yüden gitsin ama yerine Ramazan kalmasın)
Juan gitsin

Pancu, Carew, A.Hassan kalsınlar.[signature][hline]Silencer | Nebula | Resimler
Don't cheat be pro
Alemin En İyi Takvimi

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ruby_DraGon, 19 Aralık 2004 23:55 tarihinde demiş ki:
M.Zıdan gelırse cok ıyı olur en azından bjk nın gırdıgı cogu gol pozısyonu golle sonuçlanır

Bjk Pancu yu kullanmıyor bunu mu kullancak[signature][hline]Msn ¦ Mail ¦ Icq
"Dün gece Habertürk'de bir programa çıktık, program uzadı da uzadı, böyle seks filmi gibi saat 2 ye kadar falan..." => Erman Toroğlu
Sosyal ağlarda paylaş

Fatih SonKAYA,
Biri bu adama pas vermeyi ve topu koşabileceği yöne doğru ayağından açmayı öğretirse bir transferden kurtuluruz.[signature][hline]Silencer | Nebula | Resimler
Don't cheat be pro
Alemin En İyi Takvimi

[Bu mesaj nbl_silencer tarafından 20 Aralık 2004 00:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Kalede ramazanla bu iş yürümez ya cordobay kaleye koysunlar yada satsınlar yabancı kaleci yedek duramaz.
Ronlado oynatılmayacaksa satılsın. 4-4-2 sistemine uymuyor diyorlar.
Beşiktaşın defans 4 lüsü aslında toptan gitmesi lazım ama öle bir değişikli zor olur. Sağ bek değişse iyi olabilir de kimi alacaz?
orta sahada guinti nin gönderilmesi büyük bir hataydı. Ön libero ekiskliği sürüyor 2 ön libero koyup halletmeye çalışıyorlar ama tayfun da ahmet yıldırımda önlibero değiller. Okan da değil. Tayfur artık futbolu bırakacak. Ümit aydını sattılar? BElki oraya bir yabancı alınabilir.
Sol ve sağ kanat konusunda alternatif bol ama sezon başı okan koç un gönderilemsi saçmaydı. Lucescu onu 3-5-2 oynatıp sağ korudora tek başına koyuyordu. DEfansif özellikleri olmadığı için olayı bitiyordu ve başarısız gözüküyordu. Oysa 4-4-2 de sağ açık olarak süper işler yapabileceğine inanıyordum.
Zaten gönderilmesi hocadan değil yönetimden kaynaklanan bir sorun.
forvette carew in yanına ilhan mansız tipinde biri lazım.
Bence bu saatten sonra beşiktaşın işi çok zor ligde hedef felan kalamdığı için futbolcular maçlara asılmayacaklar. Bari bir daha ki sene için çalışmalar başlasalar.[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

Katılmamak elde diil.Ama çok mrk edıyorum pancu her takımda oynar bjkde oynamıyor[sakatlık demeyın]
Carew sakatlandı takım kendıne geldi..[bir fb maçında iyi oynamakla olmaz bu işler]
Bjknın yabancı transferlerıne bakın birde fbnın..
Ligdeki durumda bence normal bu transferlere..
Yıldırım demirören sankı bir taraftar gibi konuşuyor.Agırlıgı yok medyada vs vs..
Serdar bilgilinin arkasını kım oydu[demırören]..Trıbunlere beleş bılet veren çarşı grupuna eskı yerlerını veren kım yıne demirören..
Bu işler kuçuk düşüncelerle felan olmass.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...