Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Noyzura'dan özür topiki

Catze

Öne çıkan mesajlar

Noyzura said:

ya hep südyenli videomu koyuyorsunuz... biraz da bunları koysanıza lütfen ama faplama yok sonra rüyalarınızda snowballing makinası ayağınıza geldi diye kabus gördürürüm ;D

http://www.youtube.com/watch?v=4Hio_Uqw8og

bu nasıl ortam bunlar nasıl insanlar bu nasıl müzik bu nasıl bir eğlence
noluyor burası türkiye olamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Noysuk vs Seqiq
Gidin bir oda bulun demiyorum bakın...

Otel odanızı ben ayarlıyorum söz veriyorum bakın haber verin gidin bi gece takılın rahatlayın ya !
http://i0.bookcdn.com/data/Photos/OriginalPhoto/345/34592/34592008/The-Marmara-Sisli-photos-Room-ROOM-Type-3.JPEG
The marmarada ayarlayacağım söz!
Sosyal ağlarda paylaş

Editor said:

Noysuk vs Seqiq
Gidin bir oda bulun demiyorum bakın...

Otel odanızı ben ayarlıyorum söz veriyorum bakın haber verin gidin bi gece takılın rahatlayın ya !
http://i0.bookcdn.com/data/Photos/OriginalPhoto/345/34592/34592008/The-Marmara-Sisli-photos-Room-ROOM-Type-3.JPEG
The marmarada ayarlayacağım söz!

aramıza sen gireceksen bence güzel bir genç dedeler ekürisi olabiliriz ;D
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

Noyzura said:

imamizer said:

öm den tehdit etmeler falan..
sonra geliyor bu adam şöyle aştım, böyle enerjim var, şöyle hurilerim var, minion kesip level atlıyorum edebiyatı parçalıyor.

seninde bir geçmedi ezintin be imam.. kafan sadece kalıplara göre çalışıyor değil mi ? senin beyninin sınırları dışında birşeyleri anlahyamıyorsun ;D

spiritüel alanla uğraşıyorum diye buddha rp'si mi yapıcam ki her türlü tek taraflı spiritüel kafalara karşıyım. iyisini kötüsünü deneyimliceksin ki .. neyse gereksiz anlatmayım zaten anlamıcaksın.

dedi 2 mesaj sonrası "adres oglum!" seviyesinde mesaj atan adam.

postlara bolca gülücük yerleştirerek kendi yüzüne patlayan başarısız ego tatminlerin sonrası oluşan histeri krizlerini saklayamıyorsun annem.

hayali kaslı vucudun ve görünmez sixpackin gibi realiteye yakın konularda boyunun ölçüsünü aldığında veya 3 kuruş için sütyen takıp, direniş ayağına milletten para dilendiğinde rezil olduğunda spiritüel zırvalara neden bu denli sarıldığını anlamak zor değil aslında.

gerçek hayatın kaybedenisin büyük ölçüde buradaki kimseyle kariyer, eğitim, birikim, kültür konusunda boy ölçüşemezsin muhtemelen. nasılsa madden varolmayın şeyin aksi ispat edilemez diye hayali dünyanda kendini kral diğerlerini serf ilan etmekte bulmuşsun sende çareyi. sana iyi geliyorsa devam et tabi böyle. sonuçta gerçeklerle yüzleşip mutsuz olmanı ben bile istemem. ama gerçeklerden bu kadar kopuk bir kişi için hayal dünyasındaki tahtına yayılmış üzüm yerken ağzına realite ile vurmak gerektiğini düşündürttü bana son hallerin.

işsizsin mesela. ama sana sorsak evrende mükemmel bir işi yerine getiriyorsun falan. dabi.

kendi kendine şöyle tanrılaştım, böyle yardırdım, spirituel levelları capledim, fireball atıyorum diye sayıklayarak mental doyuma ulaşmayı 9 yaşında bıraktı buradakilerin çoğu.

o fireball atılmıyor noyan. çok denedik.
ayrıca gerçekler acıdır ama kabullen artık halan da kandırıyor seni. nekromansi diye birşey gerçek değil. ölüleri diriltmiyor, kocasına çocuklarına patlıcan musakka pişiriyor o kadın.

kendine bir iyilik yap, bir işe yara.
aklı havada insanlara enerji verme ayağına ellerine alışveriş listesi gibi ihtiyaç listeni tutuşturmaktan öte bir mesleğin olsun. senin yaptığını din düzleminde yapana şarlatan, dolandırıcı, üfürükçü falan deniyor enerji düzleminde adı ne olur bilmiyorum ama iyi şeyler olmaz muhtemelen. doğru değil yani yaptığın, etik değil.

bir yandan hobi olarak tabiki devam et spiritüel aktivitelerine, zarar gelmez tabiki.

şu bir

Jim_E_Rustler said:

Resmen forumtr kalitesine düşmüşsünüz.

şu iki

az sonra da bir paticik klasiği olarak "kankalar toplanmış yine" argümanı gelecek o zaman konu olması gereken kıvamı yakalamış olacak işte

ayrıca "critter" kalitesinde adamlara prim verdiğiniz için de kendinizi tebrik edin, şu konunun açılmış olması bile başlı başına bir utanç kaynağı olmalı.
Sosyal ağlarda paylaş

JestersTear said:

Noyzura said:

ya hep südyenli videomu koyuyorsunuz... biraz da bunları koysanıza lütfen ama faplama yok sonra rüyalarınızda snowballing makinası ayağınıza geldi diye kabus gördürürüm ;D

http://www.youtube.com/watch?v=4Hio_Uqw8og

bu nasıl ortam bunlar nasıl insanlar bu nasıl müzik bu nasıl bir eğlence
noluyor burası türkiye olamaz.

işte bu mantığa göre benimde gerçek biri olmam İmammizer ve yavercikleri gibi "adam haklı sana sektirmiş cevap versene rörörö" diyen tiplerin kabul edememesi gibi birşey..

Gerçeğim ve paticikte yazıyorum .. İmam gibi sersemlere hayatım boyunca gereken dersi verdim. Kendimi de kimseye kanıtlamam gerekmiyor özellikle benim sadece 2345678 tane eğlenerek attığım postlarımı okuyupta beni tanıdığını zannedip sonsuz aşağılama ve küçümseme hakkını kendinde görüp yardıran tiplere ;D
Sosyal ağlarda paylaş

psikolojik abi ne yaparsanız yapın anlamaz.

ailesinin bir bildiği var ki profesyonel yardım alması gerektiği kararını vermiş.

bu kondisyondaki insanlara ne anlatırsanız anlatın, ne kadar mantıklı anlatırsanız anlatın, bir şekilde justify edip kendine uydurur hayatta kalıp psyche'i bozmamak için.

anlayacak olsa şu halde olmazdı zaten.

NOYAN MASTER RACE, HERKES PEASENT. ÇOK YAŞA NOYAN. İMRALİYA NOYAN. BARIŞ ELÇİSİ. SEKS TANRISI. MÜKEMMELİK ABİDESİ. PEYGAMBER NOYANNN!

hehehehe deyip eğleneceksiniz yani
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...