Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

e-mail databse satanlar

Mithat

Öne çıkan mesajlar

Fransızca konuşan iş sahiplerinin e-mail telefon numarası falan lazım , fransada olmak zorunda değil dünyanın her yerinde olabilir yeter ki fransızca konuşan olsun konu o , anadili falanda olmak zorunda değil seyşellerde bir kafenin sahibi fransızca konuşuyosa o da olur yani :D Böyle bir database almayı düşünüyorum , kaça mal olur bana her bin tane isim/numara/mail falan?

Bi de böyle fransızca konuşan iş sahiplerinin mail adresi diye söyleyince çok mu spesifik oldu? Ispartalı eşcinsel lahmacun ustaları falan gibi duruyor tekrar tekrar söyleyince.
Sosyal ağlarda paylaş

şu freelancer sitelerine bakın, belli bir ücret diyorsunuz adam bidliyor. sana en güvenlir geleni seçiyorsun adam yapıyor. ben de yapmıştım bir ara, e-mail değil de antalya' daki otellerin isimleri, telefon numaraları vs gibi basic bilgilerin olduğu bir excel hazzırlamıştım. o parayla da monitor almıştım tey tey

epey hintli tip var amaçsız köleler. en düşük ücrete onlar yapar, garanti.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Fransızca konuşan iş sahiplerinin e-mail telefon numarası falan lazım , fransada olmak zorunda değil dünyanın her yerinde olabilir yeter ki fransızca konuşan olsun konu o , anadili falanda olmak zorunda değil seyşellerde bir kafenin sahibi fransızca konuşuyosa o da olur yani :D Böyle bir database almayı düşünüyorum , kaça mal olur bana her bin tane isim/numara/mail falan?

Bi de böyle fransızca konuşan iş sahiplerinin mail adresi diye söyleyince çok mu spesifik oldu? Ispartalı eşcinsel lahmacun ustaları falan gibi duruyor tekrar tekrar söyleyince.

call center bulman lazım , ne tür mal satan bi call center olmalı bilemem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...