Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kapınızın önüne şunlardan 7 tane bıraksalar ne yaparsınız?

chrome

Öne çıkan mesajlar

Dworgian said:

Şimdi step step yazıyorum;

1) Önce baktım kapıda altınlar. Sağa sola bakarım biri gizli kamera koydu da şaka mı yapıyor diye. Baktım ortalık sakin, alırım koyarım bir köşeye.

2) 1 hafta kadar beklerim soran olacak mı kayıp altın fln. Gazetede bile çıkar o kadar sürede. Haaa çıkarsa gerçek sahibi veririm gider. sakata gelmemek lazım. hem haram paradan hayır gelmez.

3) 1 hafta sonra "altın buldum kimindir sahibi yoksa benimdir" kuralı çerçevesinde davranmak gerekir. demek sevenim varmış hayır işleyesi gelmiş derim.

4) Bankadan kredi çekip metal eritme ocağı (adı neyse işte) satın alırım /veya/ internette gördüğüm, meteoru eritip yüzük yapan adam gibi, ocağı kendim kurarım malzemeler bulunur elbet.

5) Eritirim altını. sonra minik minik çubuklar haline getiririm stoklaması kolay olsun diye(burada iddia denemek isteyenler vardı hem belki isteyen olur sadksaj)

6) sonra her bankada kiralık kasa edinirim biter gider.

step 2 den devam ediyorum. gerisini ignore edip.

parayı aldın abi. hiç bir yerde hiç bir şekilde haber çıkmadı. fakat karşı komşunun da son zamanlarda çok paranoyakça davrandığını sık sık kapısını açıp kapattığını fark ediyorsun.

ayrıca ara ara yan daireden gürültülü müzik sesleri ve kahkahalar geldiğini fark ettin.
Sosyal ağlarda paylaş

3.5 milyon dolar yani
piyasaya sokmasi zor olabilir o altini
bisey alamazsin nerden buldun derler
ya bi kuyumcuyla anlasman lazim gizlice ya da kuyumcu acman lazim
baya ugrasirsin 1-2 sene sonra masraflari cikar 2.5milyon dolar aklarsin
artik 500bin dolarina guzel bi ev 500binine araba esya bokpusur kalan 1.5milyon dolarin da aylik faizi 10bin tl vardir heralde
fakir fakir yasarsin yata yata
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...