Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nebula item ve char reset!!!

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

abi anlatamadım sanırım
gemiyi bırakmadım
gemiyi gz dışına çıkıp, yeni koydum suya. aynı yerde 3. koyuşum hatta. sonra forward dedim ve 20 sn sonra gemi üstündeyken kayboldu. bende deniz ortasında kaldım.
tamir etmemişsindir belki diye bi cevap daha gelebilir. gemiyi alalı 8 saat olmuştu
Sosyal ağlarda paylaş

cagrus said:

ilk isteyene craft çar 7x warrior ve sadece stealingi kasılmamış olan thief karakterimin bulunduğu hesabı ve ikinci olarak ta alch poi arms lore olan hesapları vericem. ilk hesapta 150k falan para var galiba bi de küçük ev var minocta.

hırsızı ben isterim geç kalmadıysam. niye bırakıyosun ki
Sosyal ağlarda paylaş

cagrus said:

ilk isteyene craft çar 7x warrior ve sadece stealingi kasılmamış olan thief karakterimin bulunduğu hesabı ve ikinci olarak ta alch poi arms lore olan hesapları vericem. ilk hesapta 150k falan para var galiba bi de küçük ev var minocta.

bende 150k ve kucuk eve talip olabilirm. nie birakiosn ayrica?
Sosyal ağlarda paylaş

cagrus said:

arms lore alchmy olanı isterim bende
Sosyal ağlarda paylaş

@Gaboo
veririm kardaŞ
sostizm said:

Ya gaza gelsem mi gelmesem mi düşünüyorum. Define avcınız var mı? Sistem açık ve çalışır mı? gelirsem bakar mısınız bana?

define avcımız yok herhalde elimizden geldiğince yardımcı oluruz.

Gaboo said:

yewe git, uğraşamam dersen tamer ı 900tl yapmışlar :D

Oha kim satıyo nebulamı.
Yew bi eleman gördüm markoya bırakmış, durdugu yerde geyik çıkıyo tameliyo. öyle bir makro bulsak süper olur.X(
Sosyal ağlarda paylaş

xhi said:

Yew bi eleman gördüm markoya bırakmış, durdugu yerde geyik çıkıyo tameliyo. öyle bir makro bulsak süper olur.X(

kolay ki o.gitçen spawn olan bi yere.

use skill animal taming
wait for target
next target

böyle böyle her targetı denicek en son yakınındaki tamelenecek hayvanı deneyecek işte tamelicek.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...