Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yılbaşında izmire gidecek var mı?

Somon

Öne çıkan mesajlar

Theridone said:

dikkat et de senin donunu almayalım genç..............

http://fc01.deviantart.net/fs70/f/2011/358/8/7/profile_picture_by_poker_face_plz-d4k4po1.png
ginaly said:

somon bana vereceğin 40 lirayı bilete yatırmadın umarım.

yok ya o duruyo saksının altında
Sosyal ağlarda paylaş

Somon said:

nası diyim tlf kapalı facebook silinmiş, engellenmiş vs.

hmmm...

bu durumda eğerki rahatsız edecek, küfür edecek, bağırıp çağıracak veya tehdit edecek bi adam değilsen. hıyar değilsen yani. bu engellemeler vs. geçici. bildiğin naz trip. küslük yani ayrılık değil. tabi benim tahminim bu.

o yüzden bin o uçağa. bakarsın barışırsın. o olmazsa ortamlara aqarsın karşim.

dur laş u sonradan geldi

Somon said:

yok telefonda orospu çocuuuu dedi kapadı sdf

asfasdas hıyar
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

Somon said:

nası diyim tlf kapalı facebook silinmiş, engellenmiş vs.

hmmm...

bu durumda eğerki rahatsız edecek, küfür edecek, bağırıp çağıracak veya tehdit edecek bi adam değilsen. hıyar değilsen yani. bu engellemeler vs. geçici. bildiğin naz trip. küslük yani ayrılık değil. tabi benim tahminim bu.

o yüzden bin o uçağa. bakarsın barışırsın. o olmazsa ortamlara aqarsın karşim.

Somon said:

istanbulda çalışıyorum 3.5k maaş + ymk sgk vs. idare ediyoruz anca.

izmire gel 2 seneliğine 1.5a burda çalış dedi yok dedim.

öyle yapıcam bi gideyim hava almış olurum en kötü ddffgf, olmadı poker oynarız napak
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

benzeri başıma gelmişti.

bursa otobüsüne biletim vardı ama kız arkadaşımla kavga edince yinede otobüse binmiştim. eskişehirde sabahın köründe inip otobüste tanıştığım elemanlarla önce saatlerce terminalde gün aydınlansın diye çay içip sohbet ederek bekledik sonra çarşıda çorba içip ayrılmıştık.

netten tanıdığım bi kızı aramıştım. buluşup tüm gün takılmıştık eskişehirde. tanımadığım insanların evinde kalmıştım o gece.

anadolu üniversitesinin convention'ı vardı tam o zaman, ona gideyim bari dedim. sonra bir arkadaşa denk geldim orada, onunla birlikte tanımadığımız adamların evinde kalmıştık. öncesinde liseden bi kız arkadaşının evine ziyarete gidip orada baya bi şeyler içip laflamıştık. sonra yatacağımız eve gittik. frpci tayfadandılar. evdeki elemanların birisi dövmeciydi, bizim arkadaşa dövme yaptı hatta bi kısmını ben yapmıştım. 2-3 gün takıldım böyle. habire partiler, barlar mekanlar vs.

ne acayipmiş lan...

şu an memurum ve bi elimde a101 poşedi, diğerinde poşede sığmayan 36 lık tuvalet kağıdıyla geldiğim evimde pijamalarımla çay içiyorum.

şöyle bi macera yaşayamadık amk (ve memuruz)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...