Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yılbaşında izmire gidecek var mı?

Somon

Öne çıkan mesajlar

Theridone said:

imam şimdi "ben ne geri zekalıymışım o zamanlar" diyodur. ben daha büyük hıyarlıklar yaptım lan sdf

tam aksini söylüyorum.

o yüzden somon o uçağa bin. izmire git. arkadaşlarınla buluş yoksada birileriyle tanış, hiç olmadı patiden izmirli birilerini ara et. akışına bırak, spontone takıl. rezillik bile olsa güzel bi anı kalıyor işte.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

tam aksini söylüyorum.

o yüzden somon o uçağa bin. izmire git. arkadaşlarınla buluş yoksada birileriyle tanış, hiç olmadı patiden izmirli birilerini ara et. akışına bırak, spontone takıl. rezillik bile olsa güzel bi anı kalıyor işte.

ben gelmesin izmir'e demiyorum ki.

bi kadın yüzünden gelmemeyi düşünmesin diyorum hatta.
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

imamizer said:

benzeri başıma gelmişti.

bursa otobüsüne biletim vardı ama kız arkadaşımla kavga edince yinede otobüse binmiştim. eskişehirde sabahın köründe inip otobüste tanıştığım elemanlarla önce saatlerce terminalde gün aydınlansın diye çay içip sohbet ederek bekledik sonra çarşıda çorba içip ayrılmıştık.

netten tanıdığım bi kızı aramıştım. buluşup tüm gün takılmıştık eskişehirde. tanımadığım insanların evinde kalmıştım o gece.

anadolu üniversitesinin convention'ı vardı tam o zaman, ona gideyim bari dedim. sonra bir arkadaşa denk geldim orada, onunla birlikte tanımadığımız adamların evinde kalmıştık. öncesinde liseden bi kız arkadaşının evine ziyarete gidip orada baya bi şeyler içip laflamıştık. sonra yatacağımız eve gittik. frpci tayfadandılar. evdeki elemanların birisi dövmeciydi, bizim arkadaşa dövme yaptı hatta bi kısmını ben yapmıştım. 2-3 gün takıldım böyle. habire partiler, barlar mekanlar vs.

ne acayipmiş lan...

hayatımda şu noktayı skipleyip

imamizer said:

poşede sığmayan 36 lık tuvalet kağıdıyla geldiğim evimde pijamalarımla çay içiyorum.

direk şurdan başladım
gerçi senin pijaman çizgilidir kesin pis kıro ya

öyle evde giydiği şeye kıyıp para veren adam olmadığım için muhtemelen çakma olan adidas pijamam var üstümde.

la sen evde bere takan adamsın ciddiye alıp cevap veriyorum.

hooşt
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

Saeros said:

imamizer said:

benzeri başıma gelmişti.

bursa otobüsüne biletim vardı ama kız arkadaşımla kavga edince yinede otobüse binmiştim. eskişehirde sabahın köründe inip otobüste tanıştığım elemanlarla önce saatlerce terminalde gün aydınlansın diye çay içip sohbet ederek bekledik sonra çarşıda çorba içip ayrılmıştık.

netten tanıdığım bi kızı aramıştım. buluşup tüm gün takılmıştık eskişehirde. tanımadığım insanların evinde kalmıştım o gece.

anadolu üniversitesinin convention'ı vardı tam o zaman, ona gideyim bari dedim. sonra bir arkadaşa denk geldim orada, onunla birlikte tanımadığımız adamların evinde kalmıştık. öncesinde liseden bi kız arkadaşının evine ziyarete gidip orada baya bi şeyler içip laflamıştık. sonra yatacağımız eve gittik. frpci tayfadandılar. evdeki elemanların birisi dövmeciydi, bizim arkadaşa dövme yaptı hatta bi kısmını ben yapmıştım. 2-3 gün takıldım böyle. habire partiler, barlar mekanlar vs.

ne acayipmiş lan...

hayatımda şu noktayı skipleyip

imamizer said:

poşede sığmayan 36 lık tuvalet kağıdıyla geldiğim evimde pijamalarımla çay içiyorum.

direk şurdan başladım
gerçi senin pijaman çizgilidir kesin pis kıro ya

öyle evde giydiği şeye kıyıp para veren adam olmadığım için muhtemelen çakma olan adidas pijamam var üstümde.

la sen evde bere takan adamsın ciddiye alıp cevap veriyorum.

hooşt

şu an bere takmıyorum ama bere takıyormuşçasına karizmatiğim gene de yapıcak bişey yok

bi de osuruklu mesajından sonra seni hep makarna osuruğuyla ilişkilendireceğim artık aklımda
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...