Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu özellik sadece IPhone da mı var?

noddle

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar merhaba,

Ben iphone 3GS kullanıyorum. Özellik şu: Telefonda ekranı sola kaydırınca, telefon içinde kayıtlı her yerde herhangi bir key word araması yapabiliyorum; Telefonumda Notlar bölümünde kaydettiğim herhangi bir not veya o key wordün geçtiği tüm gelen mailler, ya da birisi bana mesela 3 yıl önce mesaj atmış o mesajda bu anahtar kelime varsa onu da buluyor. Çok kullanışlı Iphone'u kullanma sebebim bu, Steven Jobs bunun patentini almış başka telefonlarda da yokmuş diyorlar. Doğru mu? Başka telefonlarda bunu kullanmak için ayrı ayrı bölümlere bakıp o şekilde arayabiliyormuşsun, yani bir mesajlarda arıyorsun, bi notlarda arıyorsun. Iphone da bütüüüün telefonda o anahtar kelime ilgili ne varsa çıkartıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

2 yıldır iphone kullanıyorum daha bir kere bile bu arama özelliğini kullanmam gerekmedi, ne garip.

Ben ipone'u sadece bu sebeple kullanıyorum. Çünkü unutuyorum mesela o mesajı, maili vs. kim gödermişti diyorum, veya neydi şu account'umun şifresi, notlara yazmışımdır içindeki key word ü yazınca çak diye tüm telefon memorysinde arıyor buluyor çıkarıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...