Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlords of Draenor Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Abi sunucu olayı gerçekten çok değişik, kendi işimden biliyorum, 100K adam aynı anda sunucudayken hediye verelim diyosun, zort diye sunucu patlıyor. Herkesin tek hesabı olsa iyi, bir de bu global oyun, aynı anda 1M adam oyunda olsa, biri karakter değişirken biri dungeonda biri questte biri başka yerde acaip bir akış lazım.. Anlıyorum mesela bu adamları da, 2 gün sürmesi bezdirici... Oyuncu olarak beziyorum, iş olarak düşününce üzülüyorum.. Çok vahim..
Sosyal ağlarda paylaş

Zikko said:

benım anlamadıgım olay yeri gelince 10m oyuncumuz var bik bik demesini biliyolar,
bu oyuncuların hepsinin aynı anda girebilme ihtimalini düşünmüyolar mı
nebula gm'leri yönetiyo heralde koskoca şirketi sdafasdfa

2 senede bir olacak geçici yoğunluk için tonla ekstra masrafı hangi firma yapar ki?
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Zikko said:

benım anlamadıgım olay yeri gelince 10m oyuncumuz var bik bik demesini biliyolar,
bu oyuncuların hepsinin aynı anda girebilme ihtimalini düşünmüyolar mı
nebula gm'leri yönetiyo heralde koskoca şirketi sdafasdfa

2 senede bir olacak geçici yoğunluk için tonla ekstra masrafı hangi firma yapar ki?

abi kusura bakmasınalrda servisin sozunu vererek kutuyu satıp aylık para alıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

We're working on these issues at the moment, our network technicians and engineers are looking into the 'Character not Found' messages right now and we'll update further with more info as we get it.

Sorry for the disruption this is causing.

Let me know how I'm doing!
https://www.surveymonkey.com/s/Lurdlespor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...