Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Askerlik: Şubat/Mart 2014 Celp Dönemi

Goering

Öne çıkan mesajlar

Breakfast said:

herkesin askerliği aynı olmuyor bunu kabul etmek lazım.bende gitmeden 5 ay ne ki?? 5 ay önce yediğim yemeği bile hatırlıyorum vatani görev askerlik şöyle güzel böyle iyi dedim.askerlik bittiğinde sorunun askerlik değil oradaki insanlar olduğunu gördüm.

insanların askerliği kötü geçebiliyor ama bunun karşılığı 30 yaşına kadar bekleyin 50 bin lira para verin bedelli bekleyin değil.gidin gelin hayatınıza devam edin.ben geleli 2 yıl oldu nerdeyse.okuldan çıkışı aldığınız gün askerlik şubesine gitmenizde yarar var.

ama neler yaşandığını bilmeden taciz mi ettiler çok mu çalıştırdılar bende askerlik yaptım!! diye /taunt atmamak lazım.kim daha çok erkek yarışması yapmıyoruz.

gitmeyi düşünen herkes inşallah düzgün iyi insanlarla karşılaşır.

Askerlikle ilgili okuduğum en aklı başında yorum (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar askerlik çok güzel.. 6 ay yetmeyebilir diye düşündüğüm için uzmanlık sınavına falan girsem mi diyorum. Herkes gelsin, çok eğleniyoruz.. Hele 2-4 nöbetleri bir harika dostum. Sabahları yürüyüş niyetine yapılan çevre mıntıkaları, spor egzersizi yerine yapılan aralıksız 1 saat yürüyüş eğitimleri. Çok ama çok eğlenceli. Hele üsteğmenin sabah içtimasında üzerimizden mastürbasyon malzemesi toparlaması falan çok eğlenceli etkenler. Bekliyoruz torunları. Sevgiler..
Sosyal ağlarda paylaş

aynen bende öyle düşündüm. uzun dönem erler açıklanmıştır diye.

asal.gov.tr deki son duyuru da şöyle diyo bakın duyuru.doc da

4. SEVKE TABİ YÜKÜMLÜLER, SEVK EDİLECEKLERİ EĞİTİM MERKEZLERİNİ 15 OCAK 2014 TARİHİNDEN İTİBAREN e-DEVLET KAPISI ÜZERİNDEN www.turkiye.gov.tr ADRESİNDEN ÖĞRENEBİLECEKLERDİR.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...