Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Siyasi fikir değişimleri

Mithat

Öne çıkan mesajlar

İskandinav politikasını takip edip ona göre şekillendirelim bütün dünyayı bence. Çok tatlı bir yer olur gibi . Zaten şu heriflerin ülke -40 derece dolaylarına inmese kışları komple kaçar gider orada yaşarım ama sıcak iklim adamıyım yapacak bişi yok.

İşin ilginç yanı evet 'kollarını açmış beni mi bekliyolar' valla bekliyolar , bir çok arkadaşım çatır çatır kaçtı isveçe mis gibi yaşıyolar şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

navyamphs said:

abi içinde "etnik milliyetçilik ve din" olmayan bi parti kursunlar, mis gibin akar gider memleket
ne bilim finlandiya, norveçte felam vardır, onlardan örnek alsınlar

bunun için etnik milliyetçi olmayan ve dinle alakasız seçmen lazım=)

ben onun çözümünü de bulmuştum da, aysun kayacı benden önce davrandı :)
abi bu demokrasi çok boktan bişi
"madem yöneten benide yönetecek, onu seçme hakkım var" dan başka bi tarif bulun buna aq
herkes oy kullanması lan, olmuyo yani
Sosyal ağlarda paylaş

Benim kerhane çözümüm daha ılımandı , hem seks işçileri bol bol para kazanacak , hem herkese bedava seks. İstemeyen gitmesin.

En büyük katkısı da hatunlar düzelir , seks bu kadar kolay olunca tabii erkekler öyle kezban tiplerin bi tarafını kaldırmayı bırakır , bunlarda 'hmm sevişiyorum o zaman ne dersem yapacak' kafasından çıkmak zorunda kalır kendilerine çeki düzen verirler.

Bak bir hareketimle ne kadar çok kökten ülkeyi değiştiriyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

şey olabilir ya, belirli kıstaslara göre oy katsayısı.
mesela ben içerenköye yeni taşındım, benim oy oranımın 10 yıllık adama göre düşük olması lazım
navyamphs said:

Suark said:

navyamphs said:

abi içinde "etnik milliyetçilik ve din" olmayan bi parti kursunlar, mis gibin akar gider memleket
ne bilim finlandiya, norveçte felam vardır, onlardan örnek alsınlar

bunun için etnik milliyetçi olmayan ve dinle alakasız seçmen lazım=)

ben onun çözümünü de bulmuştum da, aysun kayacı benden önce davrandı :)
abi bu demokrasi çok boktan bişi
"madem yöneten benide yönetecek, onu seçme hakkım var" dan başka bi tarif bulun buna aq
herkes oy kullanması lan, olmuyo yani
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...