Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #4

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Jaegerjaquez said:

bu arada adamın önündekiler hiç bişi cafcaflı gözüktüklerine bakmayın yediğin yemekte de var onların içindeki şeyler kompozisyon ve yoğunluk farkı var, tabi dozu kaçırırsan sıkıntı olabilir

bencede durum bu. gıdalara baktığınızda nutrient density anlamında şu doğada en kral şey sakatatlar ve kuruyemişler. Antrenman yaptığınız gün normal yemeğinize ek olarak çiğe yakın ciğer yiyin 2-3 avuç da çiğ kuruyemiş yiyin hiç bir açığınız kalmaz besin olarak. karb için zaten herkesin tercihi farklı ama en iyi replenish edenin patates vs gibi kök sebzeleri olduğunu söylüyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Son iki aydır ben de supplemente geçtim, baya araştırıp dozunda kullanıyorum. Sabah on 100% whey, pre'de 5 gr bcaa, bazen on platinum pre, post'ta on hydro builder, yatmadan önce de musclepharm combat şeklinde gidiyorum. Totalde +80 g protein eklemiş oldum. Multivitamin de armor-v, bu da balık yağı ve resveratrol içerdiği için beğendim.

Valla önceki 4 ay düz çalışmaya göre ciddi fark oldu. 72 kg 13% yağdan, 69.4 kg 9.3% yağ oranına gelmişim. Artık yağ oranı kas kütlesi arttıkça düşecek, harcayacak yağ pek kalmadı, kalan yağın çoğunluğu kollardaymış.

Yaptığım ağırlık da en hızlı son 2 ayda arttı, özellikle büyük kaslar. Bir de triceps ilginç gelişti, triceps machine'de 40 lbs'i zor yaparken 120 lbs'e geçtim :P.
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:

yorumlar çok felaket ya supplementlerle kas yapcağını düşünenler falan of ya ne boktan bir ülke bu yarabbim bulgaristana gdiicem

beklerim

gym üyelikleri ucuz
supplementler ucuz

kızlar

ohş ohş...

bu arada şu kıbrıslı kekoların videolara götümle güldüm.

bu kadar yıldır bu işi yapıyorlar ve daha neyin supplement neyin steroid oldugunu kavrayamamış.

şunları işi biliyorlar diye dinleyenler, takip edenlere gerçekten acırım.
Sosyal ağlarda paylaş

atlet giymeyle aynı mantık. bacakları göstermek

he ben 63 kiloyken de atlet giyerdim. bi erkek için en iyi kıyafet lan atlet püfür püfürsün. ülkede ameleler ve apaçiler beyaz dizelle takıldığı için biz giyince HÜEHIHE AMEELE oluyo

elin avrupalısı giyince yetkezbanlarımız oyhş modu ama
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...