Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #4

AthleT

Öne çıkan mesajlar

SodomVsGomore said:

supp desteği için sınırlama yoksa hydroxycut al 6 haftada çöz bitir işi

evet 130 liraya ne satıyolar diye bi içeriğine bakıyoruz:
http://www.bayvitamin.com/class/INNOVAEditor/assets/Hydroxycut_elite_analiz.gif

karnitin lol. aradığınız mucizevi madde bu değil. wot döşemeyeyim şimdi buna. "Supplementation of L-carnitine does not burn fat unless the individual is deficient in L-carnitine."

kafein - kahve iç

yeşil kahve ekstratı - kahve iç

l-theanine - kanıtlanmış etkileri anxiety düşürmesi ve relaxation. siyah ve yeşil çayda bulunur. relaxation ihtiyacın varsa ve teaninle sağlamak istiyosan bunu illa git çay iç

kakao, turunç, paprika ve karabibere girmeme gerek var mı?

lütfen kanmayalım. supplement endüstrisine güzel bi örnek oldu post
Sosyal ağlarda paylaş

onetimebaby said:

Mumkun olabildigince supplement istemiyorum. Protein shake bile icerken kendimi juicer gibi hissediyorum.

Prework out olarak da hep espresso cakiyordum. Hic de sevmem.

niye protein shake içiyosun o zaman?
juicerlıkla alakası yok tabi de istemeye istemeye içmen için sağlam sebeplerin olmalı
Sosyal ağlarda paylaş

Protein tozunun sart oldugunu dusunmuyorum. Tadi hosuma gidiyor(Seker ve yag ve unu cikarinca hicbir seyin tadi guzel degil. Shake cikolata tadinda.). Bir de zaten kullanim nedenim spor sonrasi bir sonraki ogune kadar ihtiyacim olan proteini vermesi.

ps. cok da arastirmadim zaten. protein tozu dedigimiz peynir alti suyunun tozu degil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

onetimebaby said:

Protein tozunun sart oldugunu dusunmuyorum. Tadi hosuma gidiyor(Seker ve yag ve unu cikarinca hicbir seyin tadi guzel degil. Shake cikolata tadinda.). Bir de zaten kullanim nedenim spor sonrasi bir sonraki ogune kadar ihtiyacim olan proteini vermesi.

ps. cok da arastirmadim zaten. protein tozu dedigimiz peynir alti suyunun tozu degil mi?

sınavı geçtin hacı. sebeplerin güzel. yalnız nasılsa toz içtim diye spor sonrası öğünü 3 saat sonra yiyosan kötü olabilir. ama çok da önemli değil
Sosyal ağlarda paylaş

hydroxycut diyip kaçmışım tavsiye vermişim gibi duruyor çok pardon. açıklama getireyim;

spora yaklaşık 1.5 sene önce başladım. boy 1.74 kilom 80'di. ama öyle böyle 80 değil iskelet yapım oldukça ince o 80'in temiz %30'u yağ kütlesiydi. yolda adres sormaya gelen yaşıtlarımdan göbeğime bakıp amca diye hitap edenler olurdu tey tey...

neyse bir salona yazıldım başladım spora. derken tabi o göbek için l-carnitine ve CLA combosu tavsiyeleri dönmeye başladı. önce sıcak bakmadım sonra 'o göbek gitmeli' gazıyla yağ yakıcı supplementlere dadandım. yağ yakımına destek oldular mı? evet oldular da işin içine yavaş yavaş girince ve merak edip araştırmaya başlayınca o maddeleri yeşil biberden kırmızı etten cevizden vs. de doğal olarak alabileceğimi gördüm ve mallığıma üzüldüm. kaldı ki ciddi anlamda inceldiğim dönem bu supplementleri çöpe atıp sağlam diyet yapmaya başladığım dönemdi.

hydroxycut'ı da bir arkadaşımın gazıyla almıştım. efedrinin ölüme yol açması sonucu içeriğinden çıkarılmasına rağmen bana kalırsa hala sağlıksız bir supplement. hani kalple ilgili bilmediğiniz, yaşamınızı etkilemeyen ufak bir sağlık sorununuz dahi olsa bu supplement ciddi bir hasara yol açabilir.

hala diyorum ulan protein tozu dahi kullanmadım kullanmayı da düşünmüyorum ne diye o abuk sabuk şeylere para gömdün be hafız.

wot için kusura bakmayın. muhtemelen kafam yerinde değilken boşluğuma geldi öyle boş bir tavsiyede bulunmuşum vicdanımı rahatlatayım dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...