Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #4

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Killer said:

@blackice

olm sen kendini ne zeki sanıyosun ya. böyle beynimi kullanarak insanlara ayar vereyim, alttan laf sokayım, mizah yapayım. sonra millete ağlayıp 31240312 sayfa wot döşüyosun

sana demedim sen niye alındın da diyicen mi bakiyim merak ediyorum.

BİR BOK bilmiyosun büyük ihtimalle. burda kimin bilip bilmediğini de bilmiyosun kendi halinde takılan betafag'in tekisin, insanların postlarına yazım şekline bakarak varsayımlarda bulunuyosun

bugün özel mesajlarımı temizliyodum, öm atan insanlara paragraflarca uzun yazı anlatmışım kendilerinin kafasına yatsın rahat isteklerini yapsınlar diye. bu işin tek bi doğrusu yokki zaten. ben sana db curl yap süper derim, sen yaparsın bana yaramadı dersin. bi işi %100 bilen diye bişey yok olympialar da bilmiyo, olympiaların koçu da bilmiyo. herkes araştırdığınca, kendince, tecrübelerince bişeyler biliyo burda da ona göre yardım etmeye çalışıyo.

benim iki üç tane sikik JDFJDSAFSA FAG FAG yazım stilime göre benim bilgimi sınayamasın bir bok bilmediğin halde. ha bilgime güvenmiyosan bana sormassın olur biter. kanuniye sor perfecte sor jagere sor. benim bilgime kimse güvenmeyebilir de güvenen gelip soruyo zaten

patronla kanka diye işe girmek falan filan bak yine buranın forumtr gibi biyer olduğunu düşünüp yazmaya başladın. çözemedin hala gerçekle sanalın ne olduğunu.

forumun eskilerinin hepsinin tanıdığı credible source esh dün gördü beni 4 saat vakit geçirdik. ne biliyomuşum, antrenmanda napıyomuşum, nasıl bi adammışım söylesin. sen yakınsındır onla HEHE

sen o yüzden sus artık. sanalla gerçeği karıştırdığın yeter bence

BİR BOK bilmiyor olabilirim bu da forumda insanlara gösterdiğin tavrı eleştirmeme engel değil.

Sana birşey bilmiyorsun demedim farkettiysen. Çok kafadan ses çıkan bir alanda yarın bugün verdiğin öneriyi yanlış bulabilirsin dedim. Ama bu herkesin başına gelebileceğinden neden özellikle sana wot yazdım diye sorarsan beni rahatsız eden buradaki tavrın olduğu için diyebilirim.

Bunu yaptığını da işkembemden sallamıyorum. sana aylar önce bir program gösterdim ve senden aldığım cevap bunun bir ibne programı olduğu başka bir program çalışmam gerektiği oldu. o önerdiğin program da yaptığım araştırmalara bayağı aykırı bir programdı.

Ben o gün buna sinirlenmedim, sonuç olarak biri bana ibne dedi mi sinirlenen biri değilim. üstelik yardımcı oluyordun bana, ama bu tavrının hoş olmadığı su götürmez bi gerçekti. ve daha sonrasında buna devam etmen de sana tavır almamı sağladı.

ben o gün bana önerdiğin o programı çalışabilirdim belki de gerçekten bana yarar sağlamayacak bir programdı ve zamanımı emeğimi harcayabilirdin. bunun için sorumluluk kabul edecek değildin tabii ama bu senin bazı konularda (mesela hardgainer building) yeterli olmadığının ortaya çıkmasından başka birşey olmayacaktı. sonuç olarak bu kendini beğenmiş karşıdakinin sunduğu şeye "fag" dedirten tavrının ne kadar yersiz olduğunu ortaya koyacaktı başka birşey değil. neyse yapmadım o programı o yüzden bunu hiçbir zaman öğrenemeyiz.

"Eskiden trollüden killer" diyenlere o zaman lisedeydim demek seni biraz olsun haklı çıkarır ama ilerde bugün birine verdiğin önerinin yanlış olduğunu farketmen şuan gösterdiğin eğitimciyim ben tavrındaki yanlışında seni haklı çıkaramayacaktır. Benim tek kızdığım bu.

Esh'i kendine referans göstermeni de anlamsız buluyorum. eminim gerçek hayatta bana bilgisayardan gözüken killer'la hiç alakan yoktur. ben burada gösterdiğin bazı tavırlardan rahatsızlığımı dile getiriyorum , kendimi de bilirim seni realdan tanısam burada yaptığın şuan hoşuma gitmeyen tavırları o zaman farketmezdim bile. ama tanımıyorum o yüzden bilemem. sadece seni Killer kimliğinle gördüklerim üzerinden değerlendirebiliyorum.

Son olarak da hakkında ilk ciddi uzun wot yazıp seni eleştiren adama yazdığın yazının tehdit iması içermesi üzücü olmuş.

Herşeyden önce biraz insan olmaya çalış ve sana biri iftira da atsa insani yollarla ağzının payını vermeye çalış. Bu tarz gerçek hayatta bulurum tadında hareketler sürekli sinirimi bozan killer portföyünü daha da genişletmekten başka bişey katmıyor sana.
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

Vingthor said:

ciddi soru.

şimdi malum şu askerlik olayım belli olmadan başlamıyorum ne boksa ne salona falan. ki boksa başlayacağım ayrıca salona para vermeyeceğim.

böle az bişi kol omuz için eve barfix alsam keser mi? brad pittin kollarını kaldırdığı hali gibi olmak istiyorum sadece.

buyur bro
http://www.youtube.com/watch?v=LqgGhJywnHI
aslında çok güzel antremanlar çıkarmıştım zamanında evde yapılcak şekilde 10dk lık 20 dklık flaan 1 saate kadar giden bi video mu çeksem bende bi ara :D

hah bu çok çok iyiymiş ya
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

abi gerçekten o kadar konuşuyorsunuz ama birşey bilmediğinize kanaat getirdim tek soruyla. vucut geliştiriyorum diyeniniz de tatvaymış.

http://www.youtube.com/watch?v=CL52ma-B8Hc

alın bi şeyler öğrenin bari.

Kafayı da çeviriyor yalnız, hatalı bence :P. Steve cook'un videosunu vereyim bari. Baya etkili hareket, nefes zamanlamasını da doğru yapınca 30'dan sonra falan oblique'ler ağlıyor.

http://www.youtube.com/watch?v=rrkJA8A_2G8#t=527

Zamanlı link çalışmıyormuş, 09:00'dan sonrasına bakın.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

ciddi soru.

şimdi malum şu askerlik olayım belli olmadan başlamıyorum ne boksa ne salona falan. ki boksa başlayacağım ayrıca salona para vermeyeceğim.

böle az bişi kol omuz için eve barfix alsam keser mi? brad pittin kollarını kaldırdığı hali gibi olmak istiyorum sadece.

http://imgur.com/gallery/YBQFI buraya bak bi istersen
Sosyal ağlarda paylaş

Rhom said:

Vingthor said:

ciddi soru.

http://imgur.com/gallery/YBQFI buraya bak bi istersen

bu vingthora yanlış olur. evde nabzı fazla yükselticek bişey yapmaması lazım bence. çünkü adam zaten boks idmanında hayvan gibi kardio yapıcak. evde de aynı şekilde yüksek tempolu bişey yaparsa dal gibi kalır

he ilk iki hareketi sil ok
Sosyal ağlarda paylaş

pazartesi göğüs biceps
çarşamba omuz triceps
cuma kanat bacak
c.teside biceps+triceps çalışıyorum. antreman sonrası mekik çekiorum.
spora gitmediğim günlerde karın için şu aşağıdaki programları gece yatmadan önce uyguluyorum. bi el atın bakiyim. iyi midir?

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...