Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nfs underground 2 drift

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar burda nfs 2 cıktı biliyorum eski ama baktım millet arabarlını gösteriyo bu nfs 2 de benimde aklıma bu topici acmak geldi nedeni şu
Need for speed underground 1 de drifte yaptıgınız en yuksek puan kaç
BEN ŞAHSEN CEP TELEFONUMLA ÇEKTİĞİM FOTOĞRAFI BİLGİSAYARA KAYDETTİM.
Bakalım şaşırcakmısınız.(bu arada yaptıgınız rekor tek seferlik kayışlarda olacak toplamda değil.)
[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Albert Einstein *'Amcamız'*
Mail Adresim Ben kimmiyim Ahanda Gör
Aha bak bu da Css ateş ederek yaptığım amblem :D

Sosyal ağlarda paylaş

önceden de varmış bu topic ama baya eskiymiş ben tazelemiş oldum hem ordaki rakamları duyunca gülmekten koptum ya.Bende kendi kendime soruyodum acaba benden iyi yapan varmıdır diye :D
ha bi biri milyomlar vardı demiş eskisinde o toplamdadır.benim toplamdaki rekorum kaydetmedim ama 1.6 milyon[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''

[Bu mesaj SoulCube tarafından 27 Kasım 2004 01:08 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj SoulCube tarafından 27 Kasım 2004 01:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

eskisi underground 1 için, bu farklı bir oyun, arabası tracki bilmemnesi..buradan devam edelim.
edit: bu arada telefonla çekme print screen tuşuna bas o bilgisayarında bir yere kayıt ediyor ekran görüntüsünü.
nfs u2 bende olmadığından bakamıyorum şimdi de biri tuşu ve nereye kaydettiğini yazarsa iyi olur.
[signature][hline]"I have seen the future of horror, and his name is Turk Telekom"
- Stephen King

[Bu mesaj arcane tarafından 27 Kasım 2004 01:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yok ben bunu telefonna çekmemin sebebi mahallede ve cafedeki arkadaşlara da göstermek ten falan dı yoksa print screen le çekmeyi bende biliyorum :D[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Disappear, 27 Kasım 2004 03:27 tarihinde demiş ki:
iyide onun tek seferde oldugunu nerden bilelim sen totali cekmissin Best : xxxx yazani cek insanlar emin olsun

Abicim biraz nfs oynadıysan bilirsin zaten allttaki total üstteki de tek seferdeki puandır madem oynadın oyunu bunu da bilmen gerekmiyo mu ?[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Sosyal ağlarda paylaş

106.000 kusurat yapmistim ben, Drift King idi title. Dag bayir olan yerde 300.000 istiyordu kazanmam icin, tam umitlerim tukenirken o baya iyi gelmisti, gecebilmistim :) (NFSU2 icin bu, 1'de toplamda 1.4m yapmistim max, tek seferde 143k'nin ustune cikamadim)[signature][hline]Gesp (a.k.a Baggio) | [b]Email: [email protected][/b]
Iki kisinin cektigi, tombala degildir.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar ben bu puanı hangi arabayla yaptım sizce
Tabii ki Mazda Miata (Aşkım ya hastayım o arabaya ))[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
ben tek seferde 505,564 yaptim bunu gecebileceginizi sanmiyorum

screenini gonderecem birazdan

(error: ufak bir sorunum var daha onceden de bir kac kere print screen yaptim acaba windows bu printscreenleri nereye kaydediyor bilen var mi)[signature][hline]Love is a name.. Sex is a game..so, Forget the name... Play the Game..

Saint Joseph'li ultimacılar
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu 3. kere bitiriyorum

ilkini normal bitirdim wide body kits acamamistim
ikinciyi de sifre kullanarak zevkini alarak bitirdim
ucuncu kere de pejo 106 ile hem sifre hem trainer allah ne verdiyse kullanarak bitirdim :)

ve simdi 106 ile yaptiim imkansiz olayin belgesini sunuyorum

[signature][hline]Love is a name.. Sex is a game..so, Forget the name... Play the Game..

Sosyal ağlarda paylaş

inanıyım mı derim tek kelimeyle çünkü bi araba o oyunda 519 km ye cıkıyomu ben cıkmıyo diye biliyorum.[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Sosyal ağlarda paylaş

valla istemiyorsaniz inanmayin birazda sans vardi yanimda ama 510 km yaptiimda 500 civarina cikmistim tabi 500 km ye cikinca bariyerlere vurmadan haritadan ciktim yani devam etseydim daha da cikardi mutlaka
*
*
*
*

*
*
*
*
bunun yani sira 710 km/h de yaptim gene 106 ile ve gene trainer ile istersen bunada bak :)
*
*
*
*

*
*
*
*[signature][hline]Love is a name.. Sex is a game..so, Forget the name... Play the Game..

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...