Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karea ve intihar...

Liebe

Öne çıkan mesajlar

Lucina said:

Editor said:

Lucina said:

Noldu editör, sanal erotik hikayelerin elinden alınınca, avuçların boş mu kaldı? tükürüğe dön sen de bi şey olmaz.
Bi sensin di mi zeki; daha ad bile yazamıyor, şu aslında bu, bu aslında bunu yapmış diye. ne iştahla okumuşsun be baaddin.:D
ben sadece kadına değer veren bi adamım. senin gibi klavye adamı değil.
ayrıca bakacaktın karea nın ıp'sinden evine, niye kıvırdın sonra? harbi her şeyi alıp kıvırabiliyor musun?

fıstıkçı kızın kız kardeşiyim dememişmiydin sen ?

sen bi iyi oku yaa benim en başta yazdıklarımı da, sonra o ark.ların bana ilet diyip yapıştırdıklarını da.
yapıştıra yapıştıra bi hal olmuşsunuz da okumamaışsınız.
hepsi, her boka, ahlaka insanlığa yaptığınız y.r.k muamelesinden işte.

Kız sana versin diye git ispiyonla elemanı sen sonra gel burda bidibidi ahlak mahlak kes lan!
Sosyal ağlarda paylaş

ahsdas olum ben kendimi ihbar ettim avukat aradı davacı oluyoruz canınız saolsun dedim ki haklı adamlar suçsuzluktan 5-10k ödücem muhtemelen ona rağmen rahatım

adam ispatlanması imkansız birşeyden ki paticigin logları verecegini sanmıyorum verse bile suçsuz olacagı bir olay yüzünden yazı yazmaktan korktugunu sanmıyorum ki adamın yaşı 38 benim 3 katım

eleman helyum_mert.jpg
olursa fıstıkçı kız tombik kankası fena meme olur bekliyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

ya yeminle trol değil yaa.. yakın ark.ı aramış tel kapalı. arka balkonundan tırmanmış. önünde jack, hafif sarhoş, pc başında, paticik de açıkmış. ama içeri girememiş, sızar kalır diye bilgi vermiş.
ha giden arkadaşın ilettiğine göre, "fıstıkçı kız ararsa ölü bulundu deyin" demiş...
hey karea; varoluşsal olarak şimdi öldün işte! :)
Sosyal ağlarda paylaş

Lucina said:

ya yeminle trol değil yaa.. yakın ark.ı aramış tel kapalı. arka balkonundan tırmanmış. önünde jack, hafif sarhoş, pc başında, paticik de açıkmış. ama içeri girememiş, sızar kalır diye bilgi vermiş.
ha giden arkadaşın ilettiğine göre, "fıstıkçı kız ararsa ölü bulundu deyin" demiş...
hey karea; varoluşsal olarak şimdi öldün işte! :)

oh boy . psd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...