Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

beyler sonunda sevgilim oldu

Shean

Öne çıkan mesajlar

Shean said:

OLUM BU NEDİR AMK

kusura bakmayın küfür edicem reportlayan reportlasın

kıza geçen sene eski erkek arkadaşı tecavüz etmiş, dövmüş.

hala ağlıyor kız içince. delirdim amk. bi de nasıl olduğunu anlatayım mı falan diyor.

dedim sikicem kes bak kan banyosuna çeviricem etrafı adamı bulup. banyo deme lütfen falan.

of bu ne olum? benim bu ibneyi bulmam lazım.

gerçekliğini araştır derim.

ne hikayeler duydum da ondan diyorum. hani olsa da adamın işin görmek sana değil kanuna bakmaz mı diyeceğim de herif kanadalı mı türk mü vs

dallandı budaklandı
Sosyal ağlarda paylaş

ya hamsili. canım kardeşim, tecavüzcülere uyuzum anlıyor musun? kuzenimde eşiğinden döndü. herhangi bir ciddi tecavüz olayında adamı öldürmek istiyorum veya kızı. aynısı 2 çirkin kız tarafından da olabilirdi çünkü. bilmiyorum, çirkin kızlar tarafından tecavüz edilme olayını yaşa da sen görürsün o korkunu. o acını, o iğrençliği ve evet cinsel birşey yokmuş ilişkide. o sırada dövmüş kızı. sonra zorla cinsel ilişkiye girmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

hamsilinin şu halinden kızlar tecavüze uğrasın bize ne? dediğini duyuyorum küheylan. laf sokacağına mesajları oku.

hamsilipilav said:

oha çirkin kızların tecavüzü ne lan

biri şişko, biri ork kılıklı iki kız gelip "siksene beni." ve "seni aramızda paylaşacağız. yetersin bize." diye kıçına dokunmaları hoş olur mu? o korkuyla kızı öldürecektim az daha.

OĞLUM SANSÜRLETMEYİN BANA KENDİNİZİ/müdüriyet
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:

ben tekrar diyim de, zaten dinlemeyeceksin... su an excess bagaji kaldiracak bir yardimcisin, sevgili degil. Sen efendi efendi kirmadan uzaklas...

ya da bosver, direkt kizin tum problemlerini ustune al. mutlulugun tanimi.

dinliyorum. bunu uygulayacağım. kızı bırakmak istemiyorum. eyvallah azmodai.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

kız dikkat çekmek istiyor veya göründüğü kadar bu olaydan etkilenmemiş. hatta hiç o olay yaşanmamış bile olabilir.

öyle tecavüze uğradım anlatayım mı? diye erkek arkadaşa direk kızın sorması olası değil. drama queen dediklerinden bence kız arkadaşın. ci ci diyorum. ağzına sıçılacak.

ha işte imamizer gibi düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Shean said:

Liebe said:

Sacros said:

Kıza, güven sorunu olduğunu düşündüğün için, güven sorununun sebebini soruyorsun ve kız sana güvenip başından geçen olayı anlatıyor. wut.

auehashuhau ince görmüş metaforu

bu arada 1 saat önce akıcam kayıcam mayıcam diyodun niye bu kadar sinir yaptın ki kıza tecavüz ettiler diye. üzücü kızın başına gelenler doğruysa tabi de yazdıklarınla fena bir çelişki var.

kıza akıcam derken? sonunda sevgilim var ben de ortamlara akıcam gibi birşeydi o. millet kürekle onu falan dedi. yoksa ben kızla öpüşmüyorum bile lan. dudaktan öpme dışında bi olayımız yok. kız da zaten psikoloji dağınık. her an korkuyor zar zor alışıyor.

Abi 2 insan Sex yapmadan sevgili olmamali yaa

Normali bu degil yani

Sonra vajinismuslu da cikar, travmmali da cikar bilmem nesi de cikar yani.
Sosyal ağlarda paylaş

18-18 friendzone konusunda yazıyordu diye söyledim. kıza 17 yaşında olmuş. bilmiyorum kanada mı türkiye mi oralarını dinlemeye kafam el vermedi. zaten dedikten sonra cidden daha çok sevgi gösterdim ve benim meselem kızın arkadaş ortamında içip bu olayı herkesin öğrenmesini sağlamak. hayır, utanıp ailene bile söyleyemediğin olayı niye böyle dandik şekilde koruma peşindeyse. herneyse gereksiz yoruldum ya.

yanlış anlaşılmasın lan ben olayın öğrenilmesini istemiyorum. anlam bozukluğu çıktı. kız mal gibi koruyor sırrını çıkıcak demek istedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Shean said:

OLUM BU NEDİR AMK

kusura bakmayın küfür edicem reportlayan reportlasın

kıza geçen sene eski erkek arkadaşı tecavüz etmiş, dövmüş.

hala ağlıyor kız içince. delirdim amk. bi de nasıl olduğunu anlatayım mı falan diyor.

dedim sikicem kes bak kan banyosuna çeviricem etrafı adamı bulup. banyo deme lütfen falan.

of bu ne olum? benim bu ibneyi bulmam lazım.

moruk.. öncelikle sakin. kız arkadaşının da yeni tanıştığın bir insan olduğunu hatırlatıp soğuk kanlı olmanı rica edicem.

Ultimate bir womanizer olduğum için bir sürü tecavüz vakası ile karşılaştım. Bazıları belki gerçek ve bazıları gerçek değildi asla emin olamadım.

Ama emin olduğum tek birşey oldu.. Bir tane eski sevgilim ona geri dönmem için bana yalvarırken tecavüze uğradığını söylemişti.. Hem de tacavüz edenin padawanlarından o zamanki en sevdiğim olduğunu öğrenince çok yıkılmıştım... üstelikte o padawanımda "bana telefon açıp biz seviştik onunla ve çok özür dilerim bir daha asla tekrarı olmayacak onunla görüşmeyeceğim" demişti. bende ona "saçmalama iki güzel insanın arasında çirkin birşey olamaz , ne yaparsanız yapın , isterseniz sevgili olun. benim onunla hesabım sonsuza dek bitti ve ikinizin güzel birşeyler yaşamasından asla rahatsız olmam" demiştim.

Sonra gelişen olaylar saçma oldu çünkü kızın bana acı çektirmek ve duygusal sömürü yapmak için yalan söylediğini itiraf ettirebildim. O eski padawanımda " hatununu götürdüm onun ekiekieki" diye ortalıkta geziyordu.

2 sene görüşmedim ikisiylede . yani dikkatli ol.. kıza en iyi gelebilecek şey herhangi birini suçlamak , öfkelenmek ya da dövmek değil ... O kızın bütün yaralarını iyileştirmen gerekiyor sevgin ile... Unuttur ona herşeyi ve gözyaşlarının yerini kahkaha ve zevk , kötü anılarınıda silip yerine güzel anılar yazmanız lazım .. <3
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...