Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

beyler sonunda sevgilim oldu

Shean

Öne çıkan mesajlar

abi kızı niye veriyorum ulan? ya gelicen senin pipi gidecek ya gelmicen seni bulucam senin pipi gidecek. delirtti hayır kızda. aynen calm down woman demekten bittim artık. yarın bi de içmek istiyor arkadaş ortamında. bok içer en fazla. votka içicem diyordu bi de salak.

not: 2 kadeh viskide başladı yamuldu sinirden deli etti beni ya. hayır geçmişte olan bir olay. herşeyiyle kabul eden bir erkek arkadaşı var. illa adamı bulup kesicek miyim çükünü?
Sosyal ağlarda paylaş

Sacros said:

Kıza, güven sorunu olduğunu düşündüğün için, güven sorununun sebebini soruyorsun ve kız sana güvenip başından geçen olayı anlatıyor. wut.

auehashuhau ince görmüş metaforu

bu arada 1 saat önce akıcam kayıcam mayıcam diyodun niye bu kadar sinir yaptın ki kıza tecavüz ettiler diye. üzücü kızın başına gelenler doğruysa tabi de yazdıklarınla fena bir çelişki var.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

Sacros said:

Kıza, güven sorunu olduğunu düşündüğün için, güven sorununun sebebini soruyorsun ve kız sana güvenip başından geçen olayı anlatıyor. wut.

auehashuhau ince görmüş metaforu

bu arada 1 saat önce akıcam kayıcam mayıcam diyodun niye bu kadar sinir yaptın ki kıza tecavüz ettiler diye. üzücü kızın başına gelenler doğruysa tabi de yazdıklarınla fena bir çelişki var.

kıza akıcam derken? sonunda sevgilim var ben de ortamlara akıcam gibi birşeydi o. millet kürekle onu falan dedi. yoksa ben kızla öpüşmüyorum bile lan. dudaktan öpme dışında bi olayımız yok. kız da zaten psikoloji dağınık. her an korkuyor zar zor alışıyor.

Ren said:

legal olarak ezebiliyor musunuz? hayır.

kız bunu sana gidip adamı dövmen için mi anlattı? hayır

bu konunun uzun süre NASIL LAN VAY İBNE denilerek gündemde tutulması kızı üzer mi? evet.

peki ne yapacağını anladın mı?

ilk öğrendiğimde ben de zaten kafaya takmadım. geçmişte shean. boşver shean, unutturursun bu olayları falan. kız da baya iyiydi o sıralar. içince sapıttı. konuyu durup dururken açtı kendisi. kapattırmaya çalışmam bile uzun sürdü.
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

Senden önce biri tecavüz etmişse bunun senin sorunundan daha çok hatta çok daha fazla kızın sorunu olması gerekmiyor mu ben ona takıldım şahsen. Tecavüz öyle basit bir olay değil ki anlamadım..
Yani işin adli hukuk kısmını merak ettim daha çok..

ya açıkcası kızın ergenliğinde olan bir olay ve korkudan ailesine bile söyleyememiş. bi abisine söylemiş 3 gün sonra güya adam gelip o olay tamamdır demiş merak etme sen falan. kim bilir ne yaptı adam? öldürdü mü, gaylere mi verdi? ama rahat edemiyorum şunu öğrendiğimden beri.
Sosyal ağlarda paylaş

sevgilisi nası tecavüz ediyor. yabancı sokakta tecavüz etmiyor sonuçta. zaten sevişilen bi ilişkise o içmiştik bana tecavüz etti olayı nası oluyor geçiniz.

kıza destek olcaksan ol eyvallahta salak saçma çocuğu bulcam falan diye triplere girme ne ilişkiyi biliyorsun ne olayı biliyorsun kızın anlattığı ifadeye güvenmek için de bi sebep yok olsa bile seni bağlayan bi durum değil.

kıza normal desteğini ol yanındayım şu bu insan gibi ha baktın olmuyor ayrılırsın kimsenin kol değeneği olman gerekmiyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...