Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ne yersek o muyuz?

Exodous

Öne çıkan mesajlar

ben gayet de inanıyorum dediklerine adamın, sen zaten zoruna giden her şeye yalan de kolayına gidecek şekilde ;D yalan olsa bile çok basit bir mantık var futbol, siyaset moda vs. bunları konuşabilmek için nasıl van basten, ismet inönü, cemil ipekçi lol olmak gerekmiyorsa bu konu içinde aynısı geçerli. he ama sen ignore çekmeye devam et bebiş ;D ;D
Sosyal ağlarda paylaş

futbol konuşan olmak yerine futbol oynamayı sevenlerdenim...

ikisinin arasındaki fark 31 çekmek ile seks yapmak arasındaki farktan daha da büyük.

"İnanmak" ise gerçekten bilmeye cürret etmeyenler için. Hiç birşeye yalan demedim .. Aklının yetersiz olduğu konularda kendince çıkarımlar yapıp benim ağzımdan konuşma yoksa seni liebe liebe ederim ;D
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

futbol konuşan olmak yerine futbol oynamayı sevenlerdenim...

ikisinin arasındaki fark 31 çekmek ile seks yapmak arasındaki farktan daha da büyük.

"İnanmak" ise gerçekten bilmeye cürret etmeyenler için. Hiç birşeye yalan demedim .. Aklının yetersiz olduğu konularda kendince çıkarımlar yapıp benim ağzımdan konuşma yoksa seni liebe liebe ederim ;D

aklım yetersiz konular mı? senin kalıbın bu kadar canım işte kelimelerinin tükendiği yerde hakaretlere başvuracak kadar aciz bir insansın.

ha bu arada senin tercihlerin beni germez, futbol oynamıyor olmak futbol konuşmayı, seks yapmıyor olmak seks hakkında yorum yapmayı engelleyen faktörlerden değil malesef. üstün dünya görüş ve vizyonunla bunları biliyor olman lazım benim gibi aklı geri bir insandan bunları duyuyor duruma düşmemiş olman lazım ne de olsa level cap'e ulaşmış bir şeysin sen
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

wot döşeyince özür dilenmiyor ama burası paticik.

pic or didnt happen derler patide böyle durumlarda.

wotlara da tltr derler...

nerde gördün birisin birisinden özür dilediğini bir kaç nadir özür topiki dışında ;D ?

Exodous said:

Tamam ateist kardeşim, haklısın. Öpüşüp barışalım. Ben onu geyik olsun diye yazdım ama bukadar incineceğini (inciteceğimi) düşünemedim.

Senden ve senin nezdinde tüm ateistlerden özür dilerim.

Ama, Allah ateistleri bile affedebilir ama şirk koşanları affetmez diye de gönlünüzü almaya çalışmıştım bir iki başlık sonra.

Erdem sahibi olmak farklı bir şey tabii ki...
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

Soris said:

Noyan foruma bir daha yazı yazmayacağına söz ver yarın bu başlığa bir antrenman videomu koyayım. Kabul ediyor musun?

büyük iddiaların büyük adamı ZEN MASTA NOYANCIK ne diyecek bekliyoruz dadadadadam

Şimdi bir kilo çikita muz ödüllü zeka sorusu ikinize birden :

Benim böyle bir iddaya girmekten ne gibi bir kâr'ım olabilir ?

Yani facebooktan sonra en çok sevdiğim websitesinden ayrılmayı göze almak için bana ne sunuyorsunuz ?

Ayrıca gözümden kaçmaya Soris + Leibe + Dworian + Exodus + Fizban voltron modelleme çalışması çok ilginç oldu ;D

Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

adamı yalan söylediğine dair suçladın, o da iddiasını kanıtlama derdinde sana bir teklif bulunuyo dansöz karılar gibi kıvırtmak yerine lafının arkasında durup iddiayı kabul edebilirsin yada R ye takabilirsin tercih senin

;D; D; D; D;D ;D;D;D;D

hala tepkilerimi ve kendimi ifade edişimi kendince yanlış yorumlayıp ve yorumlamakla kalmayıp kendi imkanların ile gerçeğin üstünü örtme çabasındasın.

Olan şey su : Ben Soris'e sadece şişkosun dedim o kadar. O da değilim dedi. bende pic or didnt happen diyorum o kadar. Onun şişko olması ya da olmaması umrumda değil. İsterse koysun isterse koymasın o da umrumda değil. Benim tek umrumda olan bir tıkda olsa sizi insani seviyenin evrim sürecinde yükseltebilmem ve bu esnada bunu yaparken beni ne kadar çok eğlendiridğiniz ;D

Şimdi elinizde kartlara bakın başka kozunuz kaldı mı diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Exodous said:

Noyzura said:

"İnanmak" ise gerçekten bilmeye cürret etmeyenler için.

İnanmak zaten bilmektir. Bilmediğin bir şeye inanamazsın.

Şöyle dersin mesela. Ben Allah'ın varlığını biliyorum. Bu nedenle inanıyorum.

ben..ney..o öyle değil...YA BU NEDİR AHAHASHDFHASDHASHGHDF Pİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...