Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ehliyet almak ve torpil.

Kincal

Öne çıkan mesajlar

eski sistemle aliyor olsaydin cok rahatlikla alabilirdin,cevaplari veriyorlardi surucu kurslari ya da degistiriyorlardi oyle aldik.
ancak suan milli egitim bakanligina bagli oldugundan cok zor oldugunu biliyorum ama birkac kisiden 1 milyara alinabildigini hatta alanlarin oldugunu gordum ama sahte olabilir diyenler vardi yani sakat is suanda anlayacagin,bizim zamanimizda cok kolaydi o isler :)
Sosyal ağlarda paylaş

Valla şimdilerde torpil olayı anca dersanede olur, o da derslere gitmezsin, sadece sınava girersin bildiğim kadarıyla.. ki fazla da atıp tutmiim ben alalı 8 yıl oluyo..

Benim aldığım zamanlarda torpil olayı tam olarak işliyordu, o zamanlar sürücü kursu muhabbetleri fln yoktu..
Tanıdığınız varsa 1 gün içine halloluyordu, ben 18'ime bastıktan 2 gün sonra almıştım, sınav sırasında cvp'ları vermişlerdi, sonra da direksiyon sınavına girip 30 dakika sonra da ehliyetimi alıp evime gitmiştim..
Arabaya binen polis'in dediklerini de hiç unutmam,

" Hani biz şimdi sana ehliyeti vericez ama diğerlerine ayıp olmasın göstermelik iki tur atalım "
Şimdi pek söz konusu değil sanırım bu ortamlar..[hline]
IT Geek, NooBi C# Developer, Network Associate, System Admin, VoIP Technician, Ex Online Gamer.. Addicted to Paticik..

Sosyal ağlarda paylaş

Hala oluyor, ben öyle yapıyorum şu anda.
Kötü örnek olmayayım tabii de, ben artık çok ama çok geç kaldım arkadaşlar ehliyet için. Bir 6-7 sene önce almam gerekirdi ama hiç ilgi duymadım arabaya, hala da duymuyorum. Gerekli diye alacağım sırf, yoksa başkası kullansın, o girsin strese banane ehe.

said:
Thalion, 03 June 2003 13:35 tarihinde demiş ki:
Valla şimdilerde torpil olayı anca dersanede olur, o da derslere gitmezsin, sadece sınava girersin bildiğim kadarıyla.. ki fazla da atıp tutmiim ben alalı 8 yıl oluyo..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...