Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Azureus

ARaCHNoPHoBiA

Öne çıkan mesajlar

kımse sana burda bişi solemek zorunda deil ole emreder gibi istersen tabıkı cevap alamazsın...[signature][hline]Ünlü futbolcu Vieri'ye bir spiker sorar:
Fenerbahçeyi tanıyomusunuz biliyomusnuz?
Vieri ise şu cevabı verir;
Galatasaraydamı oynuyo...(Tamamen gerçek)

Learn to Obey before you Command....
Sosyal ağlarda paylaş

Pardon ben bit comet kullanıyorum yardım ederseniz 1 kb la değilde en azından bi 20 kb la indirsem 256 k bağlantı var.modemi bitarafıma sokup internal yapsam diyom ısınınca daha iyi download edermi ? :D bu arada arkadaşa bu kadar kinli olmayın bende sinirliyim ama aramızdaki fark ben biraz daha sakinMİŞ gibi davranabiliom :) hakkaten sinir bir durum bu iş kazaada bile daha hızlı. bazen coşup 0.1 le indirio bitcomet :D[signature][hline]www.60yil.k12.tr
Sosyal ağlarda paylaş

Sırf inat olsun diye yazıyorum: ortalama 250 kbps ile indiriyorum.

Bu sekilde yazarsan insanlardan daha farklı bi tepki bekleyemezsin downloaddan once sakin olman insanlara saygı gostermen lazım. Yavas indiriyosan yavas indiriyosun bi cozumu bulunur elbet ama boyle deil.[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

Peki bana yardım edermisiniz özele mözele mesaj atsanız ? Çünkü NFS underground muzikleri için 40 saat daha sabretmem gerekiyo ki bu sürenin sonunda peygamber olacağıma dair pop uplar gelmeye başladı sabırlıyım bekliyorum ahh bitane de mail gelmiş aynen yazıyorum "I m the ONE. Creater of Alpha and Omega.you must read with your creater's name " neden ingilizce o da bi merak konusu[signature][hline]www.60yil.k12.tr
Sosyal ağlarda paylaş

hazır bulmuşum ben de derdimi yanayım derman olun:)
1-2 hafta öncesine kadar azureusla güzel güzel indiriyorum, sonra vazgeçtim e-donkey'e geçtim, baktım e-donkeyde aradıklarım yok, azureusa geri döniyim dedim.
ama program kullanılmadığından mıdır bilmem kırıldı bana galiba, çekmiyor. Yavaş falan değil, hiç çekmiyor. SuprNovadan basıyorum istediğim şeyin üstüne, "no known mirror" diyor kalıyorum ortada... aynı sitenin farklı linklerinde de denedim hepsinde aynı şey çıkıyor. çukulata falan yaptırsam program affeder mi acaba:D İmdak![signature][hline]Boğaz'ın Ortasında Rakı-Balık Aşksız Gitmiyor
Uyumazsam uyanırken zorluk çekmem
Deli_Haci in, Borbag out :hrr:
beleş D&D 3.5 ed.e, maksat wizards batsın. tık, indir
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ardeth, 19 Aralık 2004 00:03 tarihinde demiş ki:
karşılıklı manyaklaşmalar seziyorum

sırf inat olsun diye yazıyorum.
arkadaştan 800kb-1mb saniyede dosya çekiyorum
ancak portlar kapalı WoW oynuyamıyorum, torrent kullanamıyorum vs vs.
geçen gün http tunnel kullandım emule ile birkaç kb dosya çektim diye internetimi kestiler zaten 1 haftadır aç susuz dolaştım :-P[signature][hline]Did you know that 4 out of every 5 people have the potential to be a zombie?
Sosyal ağlarda paylaş

Acaba kaç kb çektin.Ona kb değilde mb diye hitap etsek :)
Bizim okulada T1 geldi,odalarada port dağıttılar,bilgisayar msayısı okadar azki 8mbit bağlantının tamamını al sömür senin olsun :D Ayrıca bi bilgi işlem yok,portlar kısıtlansa bile aç http tunnel,rahatca takıl istediğin gibi :D[signature][hline]Web Tasarım
Web Hosting
Hosting hizmetleri

Kimdir bu Korax?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...