Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şu Kansere Bir Çare Bulunsun Artık!

totemic

Öne çıkan mesajlar

Noyzura said:

Hayır tatlım dağınık nüshalar toplanıp ve sonra "bu kitap hiç değiştirilmemiştir" diyebilmek ancak kocaman bir kendini kandırma diyorum... İnsanların o dönemde istediği gibi toparlayıp kuralları belirlediği bir kitap olduğu gerçeğini gözden kaçırma sadece.

Çok mutluyum bu dünyada ölüm var çünkü öldükten sonra gerçekleri görüp adam olup geri geliceksiniz ;)

clownbaby said:

aptal zanlara sarılıp kendinize zulmediyosunuz.

bilmediği konu hakkında iddialı konuşan kişiliklerle tartışmanın akıllıca olduğuna inanmıyorum. hele ki kibirlilerse.
ve evet hatırlıyorum daha önce über nurcu olduğunu falan iddia etmiştin, islamı bildiğini ima ederek. nurcuların da senin de islamı bildiğini zannetmiyorum.

yerin ve göğün yaratıcısı, sahibi olan allah'tan başka ilah yoktur.

edit: ha bu arada sistemin çarkında değilim ve gelecek planlarım çarkın çok uzağında.
Sosyal ağlarda paylaş

Üzerinde namaz kıldığın gezegenin asıl yerlileri benim atalarım olan Arcturuslular olmasına rağmen evrenin derinliklerinden bir çok farklı soyun emeği var. Buna İnanmıyorsan da saygılı ol diye saçma bir

Milyarlarca yıllık zorlu ve güzel bir EVRİM sürecinin sonucu olan bir gezende öyle bir arap , bir yahudi , bir hristiyan çıkıp da "BENİM İLAHIM YARATTI" diyerek ancak öfke kusup , etrafta bombalar patlatıp , varoluş hakkında söz hakkı olarak milyonlarca insanı kandırıp para toplayıp kaos yarattığınız günler sona eritor..

BU gezegenin asıl yerlileri olarak hepinizi adam edip dünyanın huzurunu sağlayacağız .

Sonsuzluğun bir parçası olan sonsuz Enerjiyiz hepimiz. Bunu zamanla öğrenceksin iblis olan ilahlar için yere eğilip poponu havaya kaldırmaktan öteye geçip ruhunun enerjisini kullanmaya öğrenmeye başladığında...

Sert konuşşam da kardeşimsin bilesin.

clownbaby said:

Noyzura said:

Hayır tatlım dağınık nüshalar toplanıp ve sonra "bu kitap hiç değiştirilmemiştir" diyebilmek ancak kocaman bir kendini kandırma diyorum... İnsanların o dönemde istediği gibi toparlayıp kuralları belirlediği bir kitap olduğu gerçeğini gözden kaçırma sadece.

Çok mutluyum bu dünyada ölüm var çünkü öldükten sonra gerçekleri görüp adam olup geri geliceksiniz ;)

clownbaby said:

aptal zanlara sarılıp kendinize zulmediyosunuz.

bilmediği konu hakkında iddialı konuşan kişiliklerle tartışmanın akıllıca olduğuna inanmıyorum. hele ki kibirlilerse.
ve evet hatırlıyorum daha önce über nurcu olduğunu falan iddia etmiştin, islamı bildiğini ima ederek. nurcuların da senin de islamı bildiğini zannetmiyorum.

yerin ve göğün yaratıcısı, sahibi olan allah'tan başka ilah yoktur.

edit: ha bu arada sistemin çarkında değilim ve gelecek planlarım çarkın çok uzağında.
Sosyal ağlarda paylaş

Sorunun cevabını asla kesin olarak bilemeyiz ama tam şu gintama bölümünde olduğu gibi birşeyler olması çok muhtemel ;D

http://www.crunchyroll.com/gintama/episode-110-people-are-all-escapees-of-their-own-inner-prisons-510282

bingildak said:

merak ediyorum mesela noyan hapse falan düşse orada aynı şekilde follower toplayıp tarikat kurabilir mi yoksa pıçağı biri takıp geçer mi...

DAS EXPERIMENT
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Üzerinde namaz kıldığın gezegenin asıl yerlileri benim atalarım olan Arcturuslular olmasına rağmen evrenin derinliklerinden bir çok farklı soyun emeği var. Buna İnanmıyorsan da saygılı ol diye saçma bir

Milyarlarca yıllık zorlu ve güzel bir EVRİM sürecinin sonucu olan bir gezende öyle bir arap , bir yahudi , bir hristiyan çıkıp da "BENİM İLAHIM YARATTI" diyerek ancak öfke kusup , etrafta bombalar patlatıp , varoluş hakkında söz hakkı olarak milyonlarca insanı kandırıp para toplayıp kaos yarattığınız günler sona eritor..

BU gezegenin asıl yerlileri olarak hepinizi adam edip dünyanın huzurunu sağlayacağız .

Sonsuzluğun bir parçası olan sonsuz Enerjiyiz hepimiz. Bunu zamanla öğrenceksin iblis olan ilahlar için yere eğilip poponu havaya kaldırmaktan öteye geçip ruhunun enerjisini kullanmaya öğrenmeye başladığında...

Sert konuşşam da kardeşimsin bilesin.

-Şimdi, kendisine güzel bir vaadde bulunduğumuz, dolayısıyla ona kavuşan kişi, dünya hayatının metaı ile metalandırdığımız sonra kıyamet günü (azaba uğramak için) hazır bulundurulanlardan olan kişi gibi midir?

-O gün (Allah) onlara seslenecek: «Benim ortaklarım olarak öne sürdükleriniz nerede?» der.

-Üzerlerine (azab) sözü hak olanlar derler ki: «Rabbimiz, işte bizim azdırıp saptırdıklarımız bunlar; kendimiz azıp saptığımız gibi, onları da azdırıp saptırdık. (Şimdiyse) Sana (gelip onlardan) uzaklaşmış bulunmaktayız. Onlar bize tapıyor da değillerdi.»

-Denir ki: «Ortaklarınızı çağırın.» Böylelikle onları çağırırlar, ama kendilerine cevap vermezler ve azabı görürler. Hidayet bulmuş olsalardı ne olurdu.

-O gün (Allah) onlara seslenerek: «Peygamberlere ne cevab verdiniz?» der.

-Artık o gün, haberler onlar için körelmiştir; onlar birbirlerine de soramazlar.

-Ancak kim tevbe edip iman eder ve salih amellerde bulunursa artık kurtuluşa erenlerden olmasını umabilir.
ahkaf 61-67

Senin arap tanrılarına olan aşkın , bir başkasının yunan tanrılarına olan ilgisinden benim için farksız demek isterdim.

Dinin şeytani bir din. Şimdi sakın bana şeytana inanırsun ama onu allah yarattı falan deme. Bu sonsuzlukta ne şeytanlar var bilsen.. Ve şeytanlar güçlerini onlara inanıp enerjisini onlara kanalize edenlerden alır ve şeytanlıklarına kan ve yıkımla devam ederler.. Senin rabbin de bir şeytan ve sizlerin akıllarına oynayıp sizi bir cennet vaadi ile kandırıp , cehennem azabı ile korkuyor..

Ama için rahat olsun kardeşim. Enerjim , katanam , süper dostlarım ve seksi kızlarla birlikte bu dünyayı şeytanların burayı cehenneme çevirmesinden kurtarıp burayı bir CENNET'e çeviriyoruz..

çok geç kalmadan bize katıl kendini iblislerin korku ve menfeat üzerine kurulu inançlarından kurtarıp. Senin gücünü de ihtiyacımız var bunu başarmak için. Ama önce kendi içindeki hapishaneden kendini özgür kılmalısın.

clownbaby said:

-Ancak kim tevbe edip iman eder ve salih amellerde bulunursa artık kurtuluşa erenlerden olmasını umabilir.
ahkaf 61-67

Sosyal ağlarda paylaş

neutrino said:

KuddusiMavra said:

canım kardeşim.şu an fazla zamanım yok ve karşılıklı uzun tartışmaya girmek istemiyorum.ama buradan takip ettiysen biliyorsundur.babam kolon kanseriydi.nisanda ameliyat oldu.teşhis,tedavi sürecinde neler yaşadığımızı biliyoruz.bunu da ancak bu hastalıkla uğraşanlar en iyi bilir.bilim insanı mı? çok güldürdün beni arkadaşım,hem de çok.

Babanın hastalığı için üzgünüm, takip etmedim. Ama bahsettiklerimizle hastalığın tedavisinin iyi yapılıp yapılmaması farklı konular. Biliminsanı diyerek neden güldürdüm seni? Bu işin teorisiyle, deneyiyle, ilaç gelişimiyle uğraşan öncü insanlar Türkiye'deki hastanelerde çalışmıyor ki.

bilime ve bilim insanlarına elbette saygım var. ama ne yazık ki ne ülkemizde ve ne de dünyada bilim adamlarının, özellikle de tıp ile uğraşan bilim adamlarının (ben burada doktorları da katıyorum bilimadamı tanımı içerisine) Hipokrat Yeminleri'ne sadık olduklarına inanmıyorum. Paraya yemin etmişler. Eğer paramız olmasaydı ve tabii hatırlı tanıdıklarımız olmasaydı babamın şu an ne durumda olabileceğini düşünmek bile istemiyorum.

Aynı şekilde, 2002 yılında Yedi Kule Araştırma Ve Göğüs Hastanesi'nde bana lenf kanseri teşhisi kondu. 28 yaşımdaydım ve 8 gün hastanede ağzıma s.çtılar.Yaşadıklarımı anlatamam.Tabi annem,babam,kardeşim,eşimin yaşadıklarını da katıyorum.Neticede 8 gün gibi bir süre içerisinde benden 0 araba parası almak için kurulmuş bir tezgahmış.O zaman doçent olan ve şimdi profesör olduğunu çıktığı tv programlarından gördüğüm profesör(adını buraya yazmıyorum,isteyene özel mesaj atarım)hastane başhekimiydi ve ağzıma s.çan ekibin başındaydı.

Neyse.Tabii ki hasta olmadığımı bilmek güzel ama o olay her bakımdan benim hayatım için bir milad oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

clownbaby said:

incdarkness said:

tanrina tebriklerimi ilet yaymaya calistigi sey %1 i etkiliyo %99 unu tikertiyo

incdarkness said:

kelime oyunu yapmaktan baska ne boka yararsiniz muslim beyler
orda orneklendirilme verilmis
kulaktan dolma mi?
ben kuranin turkce mealinin fotograflari ile gelmis olan kisiyim gecen sefer
yine mi istiyosun savas atlari ile ilgili sayfalari? eski bok kafasini?
anlamakta gucluk cekmenize anlam veremiyorum
futbol taraftari gibisiniz

endişe verici görüyorum halini. seni kırmak için demiyorum bunu.
tankın ismini leopar görünce onu leopar veya uçağın ismini u-21 görünce denizaltı sanman gerekir; 7. yüzyılda gelen kitapta tomahawktan değil de savaş atlarından bahsedildiğini garipsiyosan.
bilmediğiniz konularda iddialı konuşmayın, çok aşağılıkça bir şey bu. evet biliyorum hayat görüşünüz var ve kendilerine müslüman diyenlerin yaşadığı topraklardasınız, bunun için islamın ne olduğunu öğrenmiş olmanız gerektiğini düşünüyosunuz. ama islam diye kendi tasavvurunuzdaki şeyi pseudointellectual tandansla konuşunca, buradaki çoğu kişiden destek alabileceğinize güvenerek konuşmayın. eğer gerçekten kendinize saygınız varsa ve akledebiliyorsanız etraflıca kitabını okumadan iddialı, suçlayıcı bi yola girmeyin. bu ahmakça. ister ahmakça olduğu çoğu kişi tarafından kabul edilsin, isterse kimse kabul etmesin ve akıllıca bir iş olduğunu düşünsün. hala ahmakça

benzer bisey soyleyebilirdi
gelecege dair ipucu falan meseja
dingil misin arkadasim?
erken bosalan klasik muslim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...