Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

10Kasım1938 / 09:05

KidLazer

Öne çıkan mesajlar

osman gazi'de, fatih sultan mehmet'te, atatürk'te, muhammed'de, allah'da eleştirilebilir.

dünyada eleştirilemeyecek tek bir nokta bile yok.

ancak on kasım günü, insanların duyguları yoğunken sırf ilgi çekmek için atatürk'ü eleştirmek doğru olmayabilir.

tabii ki bu demek değildir ki atatürk'ü eleştiren birisinin annesine zencili fanteziler kurabilirsiniz. anlık gaza gelip haklıyken haksız duruma düşmek demek oluyor bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

osman gazi'de, fatih sultan mehmet'te, atatürk'te, muhammed'de, allah'da eleştirilebilir.

ancak on kasım günü, insanların duyguları yoğunken sırf ilgi çekmek için atatürk'ü eleştirmek doğru olmayabilir.

tabii ki bu demek değildir ki atatürk'ü eleştiren birisinin annesine zencili fanteziler kurabilirsiniz. anlık gaza gelip haklıyken haksız duruma düşmek demek oluyor bu.

nası bi şizosun sen ya ahahah
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

hayır kışkırtılmak oluyor bu, böyle durumlarda kışkırtılana değil, kışkırtana ceza verilmeli.
Sosyal ağlarda paylaş

fatih'te mini etekli kadına tecavüz edildiğinde kadına ceza verilmeli değil mi?
gerçekten çok hakkaniyetli, iyi insansın catze.

veya camını açık bırakmasaydı, hırsızı kışkırtmış.
dine küfretti, o zaman öldürelim çünkü kışkırttı.
öldürene ceza... yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

bir bacak görmekle o kadınla rızası olmadan onunla ilişkiye girmek yani tecavüz hakkının doğduğunu iddia edip bu dediğinle bir tutuyorssan senin allah milyon kere belanı versin hayvan pislik herif seni

onu diyorum işte, eğer atatürk'ü eleştirdiğim için, veya velev ki troll'üm bu anneme hakaret edilmesini meşru kılar mı?

kılmaz diyorum.

sen de bana hakaret ediyorsun ne dediğimi anlamadan.
Sosyal ağlarda paylaş

Biyik said:

Liebe said:

bir bacak görmekle o kadınla rızası olmadan onunla ilişkiye girmek yani tecavüz hakkının doğduğunu iddia edip bu dediğinle bir tutuyorssan senin allah milyon kere belanı versin hayvan pislik herif seni

onu diyorum işte, eğer atatürk'ü eleştirdiğim için, veya velev ki troll'üm bu anneme hakaret edilmesini meşru kılar mı?

kılmaz diyorum.

sen de bana hakaret ediyorsun ne dediğimi anlamadan.

sana edilen bir hakareti bu şekilde mi savunuyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

kışkırtana ceza verilsin demiş biri.
ben de onunla dalga geçip o zaman tecavüz edene değil edilene ceza verelim dedim.
bunun nesini anlamıyorsunuz?

bana hakaret eden adam ceza almamalıymış hiç bir şekilde ben almalıymışım.
ben de bu mantıkla dünya buna döner diye örnek veriyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...