Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

level dergisinde çıkan uo tanıtımı

synthesizer

Öne çıkan mesajlar

kaede sen bilgisayar oyunlar, hentai bölümlerinden falan çıkma canım ya. üzülüyorum.

hepimizin yıllarca hayatında yer ettiği koskoca nebulayı bi adam gm'in önünde speed açtı diye bitiren bir adamı kaale almak hücrelerimi öldürüyor. hepimiz oynadık leş zamanları olsa da gençliğimizde çok eğlendik kısacası güzel bir deneyimdi sen de bu güzel deneyimi kaçırdın diye bok atmak zorunda değilsin.

ek olarak, oyunlar konusunda böylesine öngörüşlü, mükemmeliyetçi ve iyisini bilen olunca seks yapılmıyor bu arada yorma kendini bu kadar.
biliyorum gerçekten çok zorluk çekiyorsun yalnızlıktan ama bunlar gerçekler malesef.

hadi şimdi yalnız gecelerinde sana eşlik eden animelerden bi komik reaction image koy bana da ağzına vurduğum darbeler biraz hafiflesin.
Sosyal ağlarda paylaş

ya da nişanlımın eline yüzüğü takarken ki resmini koyabilirim reaksiyon resmi olarak

ama o acıyla oturman zor olur, kabaetlerinin şeklini almış koltuğun yanlızlık çeker

o yüzden bununla idare et

http://i.imgur.com/3GdZMbM.jpg

bahsi geçen internet kafe minibüs caddesi üzerinde maltepe camisine gelmeden önce sağdaki bir sokaktaydı. bahsi geçen gmin ismi de yanılmıyorsam bulmaydı
Sosyal ağlarda paylaş

evet saçma biliyorum.

türkiyede en çok yer etmiş belki 2 server var, biri sanane diğeri nebula. burada gelip heh iyi ki snn'de bırakmışım ne kadar mükemmelim demek de bence çok saçma bu yüzden bende saçma bir şekilde ona saldırmak istedim.

açıklamayı yeterli buldun mu? bulduysan bu bahsi kapatalım.
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

kamyon rom undu abi.
eheheeheh
ah rom ah.. adam hep donla gezerdi. kamyon 43234234 defa ölmüştür ama. her yeni dragonun ismini kamyon koyuyordu. kaç defa yanımdayken tamelemişti.
bir de snn deki dragonlar çok fenaydı abi bir fb attığı anda herkes yatıyordu.
delucia bank ın orada ha bire barzonun biri kontrolünü kaybederdi dragonun bok yoluna geberirdi millet.
çok güzel günlerdi ya!

"rom! sıra sende.."
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

konuya noktayı koyuyorum. işte yıllar önce yazdığım sanat eserim okuyun, silkelenin ve kendinize gelin.

http://www.oynasana.com/forum/g334425#go

sağlıcaklar.

13 yıl önce CS oynadığım da belgelenmiş bu arada. hala oynuyorum :(

şunu görünce bakayım bi dedim üyeliğim duruyor mu diye. duruyomuş. hatta 7 sene önce 3 gün ban yemişim

"orumlarımıza göndermiş olduğunuz mesaj ve/ veya mesajların Oynasana.com kullanıcı sözleşmesine ve tartışma/forum etiğine aykırılığı nedeniyle. Forumlarımıza mesaj gönderme hakkınız Oynasana.com kullanıcı sözleşmesindeki yaptırımlar dahilinde 3 gün için geçici olarak elinizden alınmıştır. Forum yöneticilerimizce gerçekleştirilen bu işlemi anlayışla karşılayacağınızı umar, aynı durumun tekrarı halinde Oynasana.com kullanıcı sözleşmesindeki diğer yaptırımların uygulanabileceğini hatırlatırız." said:

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...