Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

level dergisinde çıkan uo tanıtımı

synthesizer

Öne çıkan mesajlar

Kaede said:

Popun kirli çamaşırlarını anlat bize

Golemin damage aldikca seninde hp azaliyordu ben bunu bilmiyordum. GMler ibnelik yapiyor sanip tek basima avlanirken hp azaldikca GMlere kufur ediyordum oyunun icinde yazarak.

yalniz bu adam baslatmistir UOyu turkiyede baska kimse degil. resmen kurucu ata gibi adam. 98de onun yazisini okudum. 99 yazinda uoya basladim. 99da deprem oldugunda cove cemeteryde takiliyorduk dandik ingilizcemle deprem oldu demeye calisiyordum heriflerde PKlar geldi earthquake falan atti anladilar nerede diye soruyorlardi.

yeter mi salihcim bu ikisi geldi aklima :PpP (al bu da uodan kalma smiley)

edit: ahaha en igrenci simdi geldi aklima. SNN uo serverini acarken wastiee'ye sormustum atlanticteki charlarimizi gecirebilecekmiyiz diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim en kötü anım bu koduumun banka ağırlık limitinin nebulaya geldiği dönemdi.(98de başladık, hatta online yokken de oynuyodum yanlış olmasın şşşş sdf)
Belçikadayım o zaman.
Iron chesti moonglow bankada yerinden oynatıp yanlışlıkla "DÖHHHH" diye yere düşmesi(o sesi bilen bilir, folded clothlar da o sesle düşer, vah gider, yiter gider) hüngür hüngür ağlamam bir olmuştu lan. 1 fresian, 1 kahve must, 5 golem ve sayısız pot tp gitmişti.

Annem gelip tesellietmişti saatlerce tekrar kazanısın diye.
O zaman da pure warrior oynuyoruz(ki hep warrior oynadım), besleyecek charımız yok anasını sdf, nereye kazanıyon(!)
Sosyal ağlarda paylaş

Bir PC dergisi (pcnet, chip vb gibi) ekinde çıktı diye hatırlıyorum ben oyun dergisinden önce.

1997 sene sonuna doğru idi. En son oynadığım ultima pagan serisinin devamı olarak düşünüp almıştım, almanyadaki iş gezisinden dönerken, zaten ben aldım arkasından bir kaç ay geçti 2nd age çıktı diye hatırlıyorum.

anılarını düşünmek bile yüzümü gülümsetti :)

Kumadam [ Claan Moor] / Atlantic
Sosyal ağlarda paylaş

suark said:

Ayşe teyzeninn evi:
-aa anne bak mail gelmiş..
-nasıl acılacak bu
-uff amma aptalsın sende bı tıklamayı bılmıon bıde ayse teyze olacan
-sus kal vas atarım ha!!!!
-tamam be anne bildik baarımıza bastık sen jaıle at bızı uhuh
-tamam be..okuyalım neymiş..hmmmm..
-anne bisaattir hmmlıyosun sıcacam ha
-corp por
-anneeaaaA!!!!!
you are dead
-heheh..sen git reslen sonra odevlerini ya tammmı!...demek mezardalarmıs..bu tam sphere matiklik bir sorun. hemen gideyim
yola cıkar....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...