Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fist Challenge : 1 saniyede 10 yumruk

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

Noyzura said:

tyildirim said:

Benim asıl hesabım tyildirimmış aydınlandım. Acayip enerji veriyor bana anlatamam. Enerji patlaması yaşıyorum.

Noyan benim gözümde sen sadece bir oyuncaksın azcık para saçıp istediklerimi yaptırabileceğim bir oyuncak.

Kendini otorite görüyorsan eyvallah çok sevdim otoriteni.

Bu konu bana eğlence vermiyor o yüzden takılmayacağım artık. Yeni quest serilerime devam etmem lazım. Senide yasaklıyorum qline lerde :)

Fakirliğinden öl yani ne diyim:)

Senin gözünde sadece bir oyuncak olabilirim ama benim gözümde varolan herşey bir oyun ve bende hardcore lamer bir playerım bu oyunda.

Dikkat et azıcık para verip eğlencene neden olan oyuncaklar yanlış yerde üzerine bastığında kayıp düşüp kendini incitmene neden olmasın =))

Malum burada questlerinden para kazanarak eğlendiğim için beni aşağılıyorsun ama paticik dışındaki questlerini hatırla ve karşındaki otoriteye karşı azıcıkta olsa saygılı ol. Çünkü telefonumda güzel fotoğrafların ve mesajların var ve bunlar senin mutluluğuna mutluluk katan insanları mutsuz edebilir. Ben herkes mutlu olsun istiyorum bu yüzden bana karşı saygına daha çok özen göster bundan sonra.

Ha ben saygı göstermem parası neyse alırım diyorsan sana kaç para verirsen ver telefonumu satmıyorum ama istersen başka birşey yapalım...

Sana bir quest veriyorum Sequocum : NOYANA YENİ TELEFON AL (Opitional)

Quest Mission :
- Optain the Xperia Z1

Quest rewards :
- Saygılı olmayı öğrenmek
- Gereksiz huzursuzluktan kurtulmagk
- Geçmişin günahlarından arınmak
- Xperia Ray
Sosyal ağlarda paylaş

Black_Hand said:

garbage a alsak olma mı bu konuyu?

son zamanlarda spor bölümü spordan çok herşeye hizmet eder oldu.

abi garbage modu bırak topiklerimi kilitlemeyi attığım her posta kadar özene bözene siliyor hiç üşenmeden ya.. garbage deyip durmayın abi alt tarafı bir konu işte yumruk atmak spor.. derdiniz mi yok abi garbage , yok konu saptı , yok imla falan.. hufff yormayın beni lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

downwhereiam said:

Noldu bu quest

sabah sequocum arayıp böyle öfke patlamaları ve tehtitler savurdu bu esnada ses kayıtlarıda alınmış olundu ve "eğer birileri saldırırsa bana " şüpheliler listesine kanıtlarıyla birlikte eklendi ;D

İstanbula döndüğümde yüzyüzeyken konuşalıma geldi konu =)) tek rica ettiğim saygı yani. reelde "questler çok güzel hem ne güzel eğleniyoruz hemde paraya ihtiyacı olanlara yardım etmiş oluyoruz " diyip burada saygısızca konuşunca vay be oldum...
Sosyal ağlarda paylaş

Soris said:

noyan sizin ortamlardaki kızlar böyle mi hacı

http://www.youtube.com/watch?v=iOavbyDKSi0

kanka benim ortamlar çok karışık şimdi rockçılar metalciler , junkiler , psytrancelar , mankenler , sanatçılar , edebiyatçılar , müzisyenler , mezun olup iş güç sahibi olmuş hanım hanım hardcore sevişken kızlar falan...

ayrıca multi-dimension takılıyorum o yüzden şimdi uzaylı kızlar ya da cosmic enerjiler kısmına hiç girmiyorum =))
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Black_Hand said:

garbage a alsak olma mı bu konuyu?

son zamanlarda spor bölümü spordan çok herşeye hizmet eder oldu.

abi garbage modu bırak topiklerimi kilitlemeyi attığım her posta kadar özene bözene siliyor hiç üşenmeden ya.. garbage deyip durmayın abi alt tarafı bir konu işte yumruk atmak spor.. derdiniz mi yok abi garbage , yok konu saptı , yok imla falan.. hufff yormayın beni lütfen.

abicim bak;
2.sayfada chrome un video postu dışında başlıkla yada spor ile ilgili bir mesaj dahi yok.

sakın yalnış anlama, ben senin burada paticik bünyesinde barınmanla ya da spiritüel muhabbetlerinle bir sorunum yok.

benim fikrim bunun yerinin burasının olmadığı, bu troller vs azalarak bitebilir fakat sen de belli ki zevk alıyorsun ve körüklüyorsun konunun gidişatını, bu da problem degil ama dedigim gibi;

bunun yeri burası değil.

garbage da problem yaşıyorsan bölüm açtırmayı dene kendine.
metafizik - spiritüel zamanzingos... gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

öf çok sıkıcısınız ya... bi topik başladığında sonra konu saptığında hemen böyle dünyanın en büyük problemiymiş gibi gelip ağlamaya başlıyorsunuz. ne olacak duruyor işte konu açılmış sonra devam etmiş sohbet.

birde böyle sizin kadar sıkıcı post kastmak için gelenler var..

birde böyle ilgi çekmek için sataşanlar var.. en sıkıcı onlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Black_Hand said:

garbage da problem yaşıyorsan bölüm açtırmayı dene kendine.
metafizik - spiritüel zamanzingos... gibi.

Sen önce kendine bir bölüm açtır "burası yeri değil" diye. moderator ol hatta gelelim biz böyle konu açalım burası yeri değil de kilitle. hatta o bölüm hiç bir konunun yeri olmasın biz sırf gıcıklığına gelip konu açalım sende böyle duyarlılığını gönül rahatlığı ile değerlendirebileceğin bir alanın olmuş..

Git abi kitap oku , birşey yap bu kadar önemsiyorsa okuduğun şeyleri..
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

Bolumde ilgimizi ceken bir seymi yazilmis diye giriyoruz her seferinde senin aptal sacma konun oluyor abicim. Garbagede bile tutunamadigini kendin yazmissin biz niye cekelim seni ?

Coplukte bile yani :(

ya zevk almasan bu yaptığın muhabbetten şu an bunları yazmazdın Kanuni.. konunun ismi belli yani zorla mı tıklıyorsunuzda "olamaz noyzura konusuymuş" diye şok yaşıyorsunuz..

noyzuranin.jpeg yazın dedim keslan.jpeg yerine ona bile koşa koşa düşen tipler oldu aynı hesap geliyor bana.

neyse bu konu hakkında tek bir kelime daha etmicem ve bu tarz mesajlarınızı ignore edicem. güzel güzel konuşalım işte.

Konuşmayı seviyorum anlayın halimden.
Sosyal ağlarda paylaş

tyildirim said:

Ya beyler uzatmayın allah aşkına ne shitstorm çevirdiniz. Adam geldi yazıyor.

Bence eğlenceli. Sequo da açılsa ne eğlence çevrilir ya oo yeaa Questline serileri tekrardan başlar. Noyan bi kanaldan ben bi kanaldan akar gideriz.

Noyan ist ye gelince görüşelim.

aynen canım görüşürüz
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ya bu gayet basit bisiy. Benle iddaya girilseydi direk kazanirdim.
Hatta merak konusu bile yapmadan aciklayayim nasil.
Adamin iki yanagina iki yumrugunu dayayip yumruklarini kasip titreteceksin kollarini. Gayet rahat 0.20 saniyede bir vurup cekebiliyorsun. Eskiden casio saatlerle denerdik kac salisede dugmeye 2 kere basabilecegimizi ordan hatirliyorum.
5'er defadan iki yumruk 10 yapar.
Sonucta yumruklarin ne kadar nizami atilacagi belirtilmemis.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...